Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

ufffffffffffff obejrzałem miliony kurtek i były w 4YOU fajne wiatrówki bez zezwolenia, ale co z tego wszystkie w rozmiarze M, a tego nie mogłem zaakceptować. skończyło się tym, że kupiłem kolejną koszulkę. żadnego sprzętu nie oglądałem, bo czasu zabrakło. wracam do książek. powtarzam to wszędzie i z uporem maniaka: polecam \"Szatańskie wersety\" Salmana Rushdiego. jeżeli ktoś nie czytał, to niech szybko naprawi ten błąd (halo! panie Salman! należy się kilka groszy za reklamę!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam apsórdalny :) dzięki za polecenie lekturki, nie omieszkam w wolnej chwili... ;) poszedłeś za kurtką a kupiłeś t-shirt? ja zawsze jak miałam zamiar kupić buty, to kończyło się na zakupie spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? nie oglądam pilki nożnej nie oglądam wyborów miss gdyby nie fakt że codziennie ( no ... prawie codziennie ;-) ) muszę się golić zacząłbym podejrzewać że coś ze mną \"nie tak\". że mi testosteronu brakuje albo ... aż strach pomyśleć co ! a teraz wskakujępod swoją różową kołderkę i poczytam sobie \"panią domu\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak posłuchalem sobie co macie \"poubierane\" i dorzucam swoje : mam na sobie: 1. czarne skórzane dzwony ( z pasem nabijanym cwiekami - klamra w ksztalcie glowy byka) 2. czarną kamizelkę z piór ( goła klata - jedynie naturalne futro ) 3. czarne lakierki ze zrebrną klamrą ( + ostrogi ) 4. wieli i ciężki zegarek do nurkowania ( salowa bransoleta ) 5. skóra ala ELVIS ( w jedynie słusznym kolorze ) 6. w kieszeni mam kastet i coś co niewtajemniczonym może przypominać wielkiego szklarniowego ogórka :-P 7. na włosach brylantyna ... siedzę w czarnym batmobilu i głośno słucham muzyki ... ... Get some rock \'n\' roll tonight ! przerażone zakonnice starają się niepostrzeżnie przemknąć chodnikiem wstydliwie unikając mojego lubieżnego wzroku ... splówam przez otwarte okno - przerażony york wyrywa się cycastej blondi i wbiega na jezdnię - chwilę później ... celnym kopnięciem ratuję yorka przed rozjechaniem przez pędzący autobus ... york leci, leci, leci i w pada do GŁĘBOKIEJ miejskiej fontanny. tonie jak cegła. blondi zanosi się placzem - a śmiechem zanoszę się JA ... HAHAHAHA ! książe ciemności - wcielenie ZŁA ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stary dobry wężuś wrócił 😘 jak ja sie stęskniłam 😭 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. jak chcesz, to oddam Ci troche testosteronu, bo mi się wylewa spod tricepsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, że ide dzis wieczorem na piwko co mnnie niezmiernie cieszy:D Novenka może to nawet bedzie Dębowe mocne:D Wierzejski jest boski i zawsze tak beztrosko wesoły, jakby właściwie nie zdawał sobie sprawy z tego co mówi albo mówił to tak z przymrużeniem oka:D Wołga czy przypadkiem kierunek Twoich studiów jest związany z filozofią???? Ale dzis wieje choć ludzie sie krzywia musze przyznac mie to nie wadzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć co to właściwie jest:P no niby browar ale wypijasz jeden i po imprezie;) i jest w takiej wielkiej butelce czy tez puszce, kiedys nieświadoma miałam te \"przyjemność\" sprobować... Troche sie dzis wygłupiłam bo nie wiedziałam, że jest az tak \"chłodno\" i mam gołe nogi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj pozbawiono mnie zdecydowanie energii elekrtycznej a to piwo to tak samo pijecie??bez zadnych orzeszkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem - zakrzyknął dziarsko Kretik :P :D hmm...czy mój kierunek jest związany z filozofią? Wszakże mamy kilku perdykniętych w czambół typków, miałam nawet jeden semestr filozofię, ale to raczej nie to...aczkolwiek jesteś niedaleko, bo mój kierunek jest związany z czymś na \"f\" (podpowiedź: nie, to nie jest fizyka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to zawsze jak piję, to nie ma bata...muszę jeść...najlepiej idą mi wtedy paluszki serowe tudzież czipsy ;) a nie daj Boże, niech ktoś zrobi takie fajne kanapeczki, kolorowe...i postawi talerz przede mną :O :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Novenna, wyczułam twoje pozytywne fluidy :P Ala, ten facet to musi być zero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bravo, lasencje...ja też jestem z tego typu ludzi, że jak mnie ktoś drzwiami wykopie, to oknem się nie prosze :P może nie mam wymiarów modelki i buźki Dżenifer Lopez, ale honor z pewnością :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy jednakowe zdanie na ten temat:) tak mnie glowa boli, ze chyba wypije kawe w wielkim kubku do tego chyba, bo pewnosci nie mam bedzie padał deszcz i nudno mi tak bedzie samej caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tą miłością to ja już wczoraj pisałam...a propos śmierci, tramwajów, rajtuz i herbaty miętowe :P spadam do stomatolożki, jak nie wróce za godzinę, szukajcie mnie przez PCK ;) :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szycie musze miec nastroj a dzis nie mam;) no Rutkowski chwilowo nie pomoze w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z nim nie ma klopotu wiemy gdzie go szukac:) chyba ze ciasto z pilnikiem mu upieczesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty małpo, masz nosa, albo szklaną kulę...prędzej to drugie, boś wiedźma :P P.S. a gdzie ty mnie czujesz? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cel na dzień dzisiejszy - dobić topik do 100 stron :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×