Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

buahaa przypomniało mi się, że kiedyś powiedziałam do mamy, a propos kompletnej ignorancji i nieznajomości kwiatków i roślinek hodowlanych, których zawsze zapominałam podlewać: \"Mamo, jak ja będę miała własne mieszkanie, to będę hodować tylko kaktusy\" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobranoc...jednak mi się nie udało :( ale cóż...jutro to już na pewno damy radę ;) :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co...pewnie mi się opis na gg pojawił, albo masz te szpiegowską wersje :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspiracja 😘🌻❤️....sie wzruszyłam 😭 ;) :) nie no, siostro N., trzeba dziś dokoptowac do sety...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, że w tej kuli szklanej to widać tylko moje gg :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie koło południa nie będzie...chyba zmuszone będziemy zasuwać na dwie zmiany :P a gdzie MERY i Ala? wspracia nam trza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabolami? to ja już wolę te Dębowe Mocne :P aaa, piosenka doszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkleję za to \"Getaway\" - słucham tego na cały regulator :P Just stop you know you cant denay Just stop you know there\'s no replay I\'ve had it all don\'t say that Just stop and tell me it´s good bye Don\'t you understand What I\'m saying We never gave ourselves the chance You know I\'ve got to get away Run, leave you behind The world goes slowly So sad to leave this time The ring you were holding Has hit the floor And I can\'t live in this house with you no more I think it´s time you hesitate Deep down you hope it´s not too late You said it all except good bye I think it´s time that WE should try Don\'t you understand What I\'m saying We never gave ourselves the chance You know I\'ve got to get away Run, leave you behind The world goes slowly So sad to leave this time The ring you were holding Has hit the floor And I can\'t live in this house with you no more Because I know I still loved you And I cant stay another day Get away You know I\'ve got to get away Get away You know I\'ve got to get away You know I\'ve got to get away Run, leave you behind The world goes slowly So sad to leave this time The ring you were holding Has hit the floor And I can\'t live in this house with you no more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiatm!!:) Wołga congratulations!:D (Wołga a znasz sie cos na niemieckim hip hopie?) Co do Dnia niepodległości - rzecz, ktora najbardziej mi sietam podobała to Owen Wilson:P Co do muzyki słucham ostatnio notorycznie Lauryn Hill - ktos słyszał? A co do filmow,to juz pisałam, ale polecam \"lepiej pozno niz pozniej\" i \"Lepiej byc nie może\" :D oba z Jackiem Nicholsonem, wiem, że stare ale przezemnie niedawno odkryte:) No to tyle, a jaki jest wasz ulubiony kolor:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna - napisz tytuły piosenek, to jeszcze dziś będziesz miała w krupce :P :D Mery - niemiecki hip-hop...zależy jakie grupy...kilka znam. A ty słuchasz niemieckiego hip hopu?!?! :) moje kolorki to wszystkie odcienie niebieskiego...kocham niebieski 🌻 nie znoszę natomist różowego brrrr...chyba, że taki brudny, przytłumiony, to jeszcze strawię, ale ogólnie to bleee czerwony lubię, ale mi nie pasuje, niestety :( moje ukochane połączenie to czerń plus błękit, niebieski/turkus i brąż/beż :) chociaż ostatnio mam fazę na zieleń, taką zgniłą tudzież trawiastą...nie lubie zieleni pistacjowej, bo kojarzy mi się z tymi mdłymi lodami, których nie lubię :P to by było na tyle, muszę spadać, ale I\'LL BE BACK :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie;-) Kto tyle postów nabił??:P I ja mam to przeczytać?:P A ja lubię zielony i .....czarny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ja leniwy jestem..i to baaaaałdzo..więc wątpliwym jest,że to przeczytam.... a co do pogadania...to hmmm..zastanowię się:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze wkroczył Makary i odrazu w jakim nonszalanckim stylu!:P książęcym:P Wołga co do tego niemieckiego hip hopu to nie na publiczna dyskusję ale niewykluczone, że któregos pieknego dnia dostaniesz odemnie meila z setka szczegolowych pytan na ten temat;) a jeszcze powiedz moja droga jakie sa niemieckie srwery tupu onet.pl czy wp.pl? a Michael Jackson i Madonna???:)czy juz nikt ich nie slucha???? w co jestes ubrana Novenna???:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jasne dżynsy, bluzke na ramiaczka w kolorze turkusowym, czarna marynareczke i sportowe buciki,tez czarne:D i dodatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na moment do domu...na kawusię :P i spadam zaraz do dentystki :O Novenka, Billy się już ściąga...może podaj tytul albumu, to cały na raz skombinuję ;) aha, niemieckie portale: www.web.de www.aol.de www.yahoo.de więcej na razie nie mogę se przypomnieć, jak znajdę, to wkleję linka :) Merry...znasz dobrze niemiecki? :) P.S. Makary to niech lepiej nie czyta tych pierdół z wczoraj, bo zupełnie straci wiarę...we mnie ;) :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Madonny czasem słucham, Michaela Jacksona - raczej niet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ruskiego to ja słucham tylko T.A.T.U....w większości po angielsku :P Mery! Trzymam kciuki! ;) Niemiecki jest tak naprawdę prostym językiem :) P.S. a skąd to nagłe zainetresowanie? czyżbyś faceta poznała zza Odry? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×