Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

łoj dana dana matuś ukochana ostrzegała: córa! nie bierz tego ch..a ja nie posluchałam ale dosyc miała ch...a zakopałam znów się ochajtałam! hej (z przytupem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszą się? ja myślę, że Boa np. to zachwycony będzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie fajna piosenka leci...\"since you\'ve been gone, I can breathe for the first time\" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, fajna, taka rockowa...pewnie znasz, Kelly Clarkson, \"Since you\'ve been gone\" ;) :P mogę Ci na mejla podesłać, to z kumpelą odsłuchacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqaaaaaqwqwqwqw
to nie moje!!! szukam autora!!!! swietne rzeczy robi.Tez mi sie tweety podoba i chcialabym zeby zrobil inne postacie z bajek bo to jest cudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, neta mi odłączyli i na bezprzewodzie póki co jadę może mi się uda te piosenkę puścić, jak nie teraz to później spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, jakoś poszła ta piosenka...dziwne, cos dobrze mi dziś ten bezprzewodowy zasuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam i powiem szczerze rycze jak bobr:) nie jestem wolna od pewnych mysli a fajek na nerwy nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak własnie myślałam ostatnio, co tam u tuptup słychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nie-to nie przez niego:) a na haft krzyzykowy to zawsze mam czas do wieczora moge niejedna mozaike wykonac.trunkow mi nie brak i i nikt mojego siegniecia dna nie bedzie ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna, jak zwykle...od cierpienia do szcytowania buahahaha :D Ale co prawda, to prawda...ja sobie zawsze obiecuję, że nie będę płakać przez tego czy owego, a potem wychodzi z tego jedna wielka kupa, bo i tak ryczę :O A potem zastanawiam się, co ze mną nie tak, czy jestem aż taka brzydka i głupia, a może oba na raz...? No i jak popatrze na życie mojej matki, to od razu mi się związku odechciewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja pani mawiala Pizdencje wiec dalsza czesc wypowiedzi madroscia nie grzeszy...:) poprostu uswiadomilam sobie, ze co z tego, ze sie wypindrze jak nie bede miala czym sie chwalic. bo ani meza, ani faceta, ani pracy, pasji...taka dupa wolowa ze mnie. moze nie powinnam wychodzic z domu bo ...tylko sie zdoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqaaaaaqwqwqwqw
nie rozumiem dlaczego wycieli tweety -ten obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta słatka to z czym??bo wiesz zawsze cos moze wywoalac jakies dziwne reakcje:) znacie sie na modzie??moja sasiadka wlasnie paraduje w spodnicy do kostek i marynarce po kolana:) rany pomyslam ze jej lustro peko ze tak sie wystroila do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqaaaaaqwqwqwqw
wiecie co! czytam wasz topik wyrywkowo. Ale to mnie wlasnie denerwuje ze jest taka kontrola postow. Ja rozumiem jakies posty obrazliwe-z wulgaryzmami. ALe obrazek????co to komu przeszkadzalo???Nie lubie cenzury-i to takiej bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę Novenka :D:D:D pomarańczowy nicku, w pełni popieram....ODDAJCIE TWEETY\'iego 😭 😡😠 co to ma być?!?! Kaczory już na forum wlazły? że niby ptak, to sobie przywłaszczyły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala czy to na pewno
jest sąsiadka? a może to ksiądz :-P przypatrz się dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqaaaaaqwqwqwqw
jednorozec fajny-mis troche mniej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem jestem..zaangażowałam się w pisanie podań do mojej prodziekan, które winnam złożyć jutro w odpowiedniej jednostce wydziałowej :P ale już finito :D łoo jakie ładne...misiu boski, ale nie ma to jak jednorożec :P bez skojarzeń afkors :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam, jak ktoś kiedyś taką fajną flaszkę z kropek na \"starym\" forum wkleił...chyba wtedy którąś tam tysięczną stronę się oblewało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIKOLE!człowiek odejdzie na chwile od kompa a tu takie kwiatki!jestem w szoku:D ale takim pozatywnym:p nie wiem nawet do czego sie odnieść:) Novenka nigdy nie płakałaś przez faceta?JAK TO SIE ROBI??????????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×