Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Novenna, ja też się chętnie na jakiś kurs zapiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to żebym tam jakos specjalnie szalała ale okazało sie, że jestem typem raczej wrazliwym i \"stalym\" - niestety w tym złym sensie;) jak juz sie na cos zdecyduje to nie moge odpuścić:P i nie umiem byc burą suką:O ale może sie naucze z wiekiem:classic_cool: od Ciebie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym się słuchała brata, to bym skończyła na stoisku w rybnym (z całym szacunkiem do pań z rybnego, szczególnie ciepło pozdrawiam p. Halinkę :) ) :P :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, Novenka, ulżyło mi, że to nie demencja starcza :P ja też bywam burą suką...z naciskiem na \"burą\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jest bardziej dosadny i mawia :\"stara rura\" prawda, ze pieszczotliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, jak mój mawia.. :O buahahaa, do siostry Novenny na kozetkę..a będziesz cięła czy tylko robiła pranie mózgu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest właśnie pies pogrzebany Novenna!!:) bo ja nigd nie byłam romantyczna!!przeciwnie!dlatego musze do Ciebie na kozetke jak najszybciej!bo zle ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się ciąć, lepiej se kup Dębowe Mocne :P a jak zdarzy ci sie pociąć, to przemywaj alkoholem, najlepiej 40% i od środka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemys trzeba przec cieciem a nie po:) dla kurazu:) ale nie robcie tu tego, wiem ze zbiorowe samobojstwa sa modne ale szkoda takich lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie można dla równowagi odciąć komuś laskę, ale o tym już dzis spiewałyśmy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniała mi sie piosenka, nie wiedzieć czemu..chyba a propos tej burej suki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"razem ze mną kundel bury, penetruje wszystkie dziury...\" a potem się dziwić, ze dzieci mają zrytą psyche, jak im już w przedszkolu takie piosnki serwują :O :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, i co ja teraz pocznę z tą setką?...chyba pójdę łyknąć setę w ramach pokrzepienia psychicznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Wiedzmo! Wołga ja dzis jestem zajeta w pracy - dla odmiany:P więc rób co możesz, jutro albo i dzis w nocy, przyjdzie wsparcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, nawet człowiek nie poczuje, kiedy mu się coś zrymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×