Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

ja ci napiszę na mejla, co czytam, bo tak publicznie, to sie boję ekskomuniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sprawie dawnych sentymentów - mój Adonis został przeniesiony do innej parafii parafii mojej przyjaciółki buahahhahaha :D jak go zobaczyła w niedzielę to mało nie zemdlała jedyne jednak co mi miała do powiedzienia to to, że miał fajne buty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TEJ przyjaciółki? BUAHAHAH będziesz ją odwiedzać? wiesz, w niedzielę na kawusie i serniczek.. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio strzeliłam wywód do Makarona w postaci mejla, w którym to wywodzie chwaliłam sobie fakt ograniczenia czasu spędzanego w sieci ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z jednej strony szkoda, ale z drugiej...każdy kij ma dwa końce :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołga aż mie gupio znowu marudzić ...ale meil nie doszedł:P dobry masz adres?koncowka op;) może szalona Novenna cos tam pokręciła. Ee Konspiracja zyskałaś w moich oczach:P:D tym pomysłem żeby w zime wyjechać - to dobre no i nie da sie ukryc nie trzeba rok czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się rozjerzeć, może tym razem bedzie to pan z warzywniaka? ULLA Ci doradzi, jak sie z takimi obchodzić :P ale podobno \"na twarde ogóry\" zawsze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi Novenna dała zły adres..? ja już raz na tym forum wklejałam mejla, ale się powtórzę :P nimmerland@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to racja Wolga - ponoć wystarczy sie rozejrzeć wokół :D tiaaaaaaaaaaaaaa ale wiesz topik o uczuciu do pana sprzedawcy już nie byłby taki chwytliwy i kontrowersyjny łehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wrzuć sobie od czasu do czasu suszarkę do włosów do wanny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale Krzysztof podobno już ze świętym Piotrem bramy pilnuje.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreszcza ci brakuje? to przejdź się po parku w miniówie koło 1.00 w nocy możliwe że jednocześnie i pieszczoty będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę nie wpadłabym na to:P na młodzież zawsze można liczyć kapcanieję i staczam się po równi pochyłej - wczoraj oglądałam Taniec z gwiazdami tylko wyrywkowo niestety, bo nie byłam w stanie wytrzymać i przełączałam co chwila na Halamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie tego od kurczaków, Halamy...ale uwielbiam ani mru mru...pościągałam sobie te wszystkie fajne scenki :D Maciej i Smok jest świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jakos sie buntuje komp mi czytam o dreszczach i pieszczotach-polecam seks w pokoju obok pokoju rodzicow:) no i najlepiej z drzwiami bez zamka:) a na serio to macie swietny humor:) ja mam podly!!! dobrze ze choc slonce wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao..ja też wychodzę, ale nie wracam :P przynajmniej nie dziś ;) paaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!pozdrawiam w ten piękny poranek!:D Wołga jesteć niezwykle cennym zrodlem informacji:) Konspira przystosowałaś sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspira, tylko w akcie rozpaczy nie zacznij znowu wąchać markerów :P ;) pozdr! 🖐️ znad \"oceanu\" ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia przesyłam:-) Oh,Biedna Mery:D heheh:)Przyszło jej rozmawiać ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×