Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Ciebie zapomnieć?!?! Ktoś musiałby wyrwać mi mózg i porzucać nim o ścianę... a i to, nie jestem pewna, czy by pomogło :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema, no niezle doszło do tego, że ludzie tu przyłażą bo pomylili tematy:D:P Novenna obraziłaś sie małpo czy co?Odzew no!!Cześc Wolga!:)jak tam, rozpoczął ci sie rok szkolny?mi dzis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł madafaka! 😘 Oj, Novenka...zawirowania? :( mam nadzieję, że OK.. A ja wczoraj przestawiałam meble...rodzicielka stwierdziła, że na mózg upadłam ( i dodała półgębkiem: \"zakładając że go jeszcze masz\" - odpowiedziałam, że mózg ma każdy, ale nie każdy ma rozum, na co ona, że jestem bezczelna, a ja że to na pewno nie po sąsiedzie z czwartego, tylko po tym, po kim odziedziczyłam nos, na to ona, co mi się w jej nosie nie podoba, ja na to, że nic, ale w sensie, że nic nie mam do jej nosa, a ona, że jak NIC, to co :\"może mam se zrobić plastyka?!\" a ja, że zależy czego, na to ona, że nie muszę tak znacząco patrzeć się na jej piersi (wcale tego nie robiłam, po prostu siedzialam na krzesełku a ona stała i miałam wzrok na tej wysokości) i dodała, że jak wykarmię 2 dzieci, to też będą mi wisieć, a ja na to: \"To teraz ci wiszę, tak?!?!\" a ona, że nie dzieci mi będą zwisać tylko piersi, na co ja, czy chce herbatki, to możemy rozważyć kwestie dzieci, na co ona: \"JESTEŚ W CIĄŻY!!!!\" (to nie było pytanie, tylko odkrywczy okrzyk), na co ja, że nic o tym nie wiem, ale możliwe, bo ostatnio mam apetyt, na co ona: \"ale jak to jest możliwe?\", na co ja, że książka od biologi do 8 klasy jest u brata na półce pomiędzy historią a podręcznikiem do romantyzmu, a ona, że wie, jak, ale nie wie kiedy to się stało, ja jej, że sama nie wiem i trudno mi powiedzieć z kim, chyba że jestem wiatropylna, na to ona, że chętnie napije się melisy, bo zaraz zwariuje, to ja poszłam do kuchni, po drodze krzycząc, że najgorsza do przestawienia była szafa, bo zapomniałam, że wcześniej napakowałam ją ubraniami, a ona mi odkrzyknęła, że chyba na mózg upadłam, o ile go jeszcze mam, a ja jej, że mózg ma każdy, ale nie każdy ma rozum... idę se zrobić kawy.. MOCNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspiraaaaaaaaaaaaaa
GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspiraaaaaaaaaaaaaa
hahahaha tyle ze nie słyszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może konspira ma na uszach, jak to mówi moja babcia: słuchawki od \'okmena\' ** **chodzi o \'walkmena\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ponoć tak - przez kilkaset lat wciskali taki kit ludziom, a Kopernika na stos chcieli ciepnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspppppppppppp
GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspppppppppppp
aha czeee wszystkim konspppppp masz wiadomość na poczciee ale jestem wk.........ona totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że niemiecki hip hop AŻ TAK jej nie wciągnął :P a z linkami to ostrożnie - ten jet OK, ale nie na każdy warto klikać, bo można się nieźle przejechać.. Ale to wszyscy wiedzą, ja tak tylko gwoli przypomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak oczywiścia...ja będę miała wykłady z romantyzmu, zapisałam sie...dobrowolnie ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie ś.p. Mickiewicz obrócił się kilka razy w grobie :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Novenka :) a ja ostatni dzień na moich włościach-made-in poland spędzę na obżeraniu się junk foodem i oglądaniu walczącej z kaloriami Bridget Jones łehehehehe :D oczywiście w towarzystwie kompletnie szurniętych przyjaciółek...trza mi tego, oj trza ;) miłego wieczorka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wredne baby!!!:D jak ja za wami teskniłam!!!:) Tak owszem wyjechałam ale w celach roboczych nie uczuciowych:P niestety:P A propos: \"Nie widziałem cię już od miesiąca. I nic. jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza\" ❤️ :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest jeszcze gorzej: (...)Dawno zużyte słowa Wróciły do mnie znów I zrozumiałam od nowa Znaczenie prostych słów. I tak się jakoś stało, Że bez tak pachniał -- jak bez, I słowo \"pachnieć\" pachniało, I łzy były pełne łez. Tęsknota, słowo zużyte, Otwarło mi swoją dal... Jak różne są rzeczy ukryte W króciutkim wyrazie: żal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×