Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Łoo matko, Mery wiersze wkleja!!! Przez chwilę miałam małe DeŻaWu ;) :P :D Ja żadnych zakupów - każdy cent sie liczy - i to nie skąpstwo tylko kwestia ciągłości mojej egzystencji! :O ;) :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D moje wredoty kochane no:) Wołga no wiesz u mnie tez każdy cent sie liczy ale mam taki sposób na zycie:na poczatku miesiaca wydaje wszystko na ciuchy a potem żyje skromnie na utrzymaniu mamusi:P:P:D:P Novenna no tak sie właśnie dziwilam, ze tak szybko o mnie zapomnialas;) botki w w czentrum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobraz sobie czarownico, że on nie ma czystejj aryjskiej krwi!!!:D:D:P:) mieszaniec:P fajnie co nie?:P A słyszałyście o promocyjnych biletach do Berlina?:P Gdzie Konspira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Wołga mialam Cie zapytac, czemu Ty jeszcze nie zaczełaś lekcji????Czyzby w kraju moich marzeń (:P) wyglądało to jakos inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale spoko w obrebie jednej rasy:P nie no dobra bo zaraz wyjde na rasistke - zmieniamy temat!!co u Ciebie Novenka??????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baba jagi :D 😘 tak, Mery...system szkolnictwa \'ciut\' odstaje, za przeproszeniem :P ;) :D miłego dzionka!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobma spadła i rozpiżyła topik? :P :P :P miłego tygodnia! 🌻 spadam na zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeee
tu się dziejeeeeeeee....!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać niektórzy wolą toczyć życie w realu ;) a inni gdzieś tam indziej :P :D to by było na tyle - bo życie nie czeka, tylko ucieka... ciaooo! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema, o wolga \"zycie nie czeka tylko ucieka\" to dobra, wpasowuje sie w tok moich ostatnich przemyslen;) co do mnie to najzwyczajniej w swiecie nie mam ostatnio dostepu do neta wiec tak cicho siedze! Novenna jestes jakos?gdzies tam?w miescie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miare w miare, do przodu:D i interesujaco:P Novenka znowu na tych swoich kresach wschodnich bylas??Masz jakies fakne nowe jesienne ciuchy????gadaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novenka
no, a taką se chustke kupiłam we kwiaty korolowe. Pikna będę tej jesieni, oj pikna :-P;-) I Tobie też przywiezłam taką samą tylko, że różową ze złotym, coby Ci do bucików pasowała. hej ho, hej hoooooooooooooooo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jasne jasne:P nie jestem głupia,mam oczy otwarte i widze co sie dzieje więc absolutnie nie zdradze tej, jakże swoja droga przezemnie lubianej, marki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z papierosem
wygląda wulgarnie i brzydko :O Nie chciałbym całować takiej popielnicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie wmawiaj
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Novenna!!Moja krew!:D czy ta pomarancza jest twoim facetem - bo wydaje sie byc niezwykle dobrze poinformowana:P jakis mały omnibus z niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ostatnio nad jakimis nowymi papierosami (bo V. są obrzydliwie drogie)ale innych nie ma!nie ma żadnej alternatywy! przeciez nie przejde na Fajranty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to łot
wszystko dobrze, kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja piszę
Novenka to małpa, ona by Ci tak ładnie nie napisała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×