Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość a ta Konspiracja
już tu nie zagląda? W sumie się nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menja zawod tanja
Роберт Коженёвский-календар успехов 2000год -Олимпийский чемпион на дистанции 50км -Олимпийский чемпион на дистанции 20км -Наилутшый спортсмен года /Просмотр Спортивный/ 2001год -Рекорд Польши в ходе на 10км -Чемпион мира на дистанции 50км -Рекорд Польши в ходе на 20км 2002год -Чемпион Европы на дистанции 50км

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołga jak zawsze świetne
poczucie humoru buahahahahahahahaha gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć 30-stki
ja też w tym roku kończę te latka niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć 30-stki
nie wiem czy jest sens czytania tych wszystkich 113 stronek ale pewnie dowiedziałabym sie czegoś o Was, o czym się tu plotkuje :) rzucę okiem na ostatnie stronki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te marne wymiany zdań, raczej półsłowka - trudno nazwać plotkowaniem:P Novenka no wlasnie jeszcze nie ale zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie to obchodzi!Paa Novenka!!!:) ja tez zreszta spadam - jesli kogos to obchodzi...pewnie N. sie tym jutro zainteresuje:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Hejka mnie też się nie chce czytać wszystkich tych 113 stron jedno jest pewne wpadłam na "spotkanie po latach" doooobrych znajomych :) Jestem od niedawna bywalczynią kafeterii i mam nadzieję, że kiedyś też będę miała tu taką fajną ekipę jak wy ;) aha ...też jestem osobą około 30 (jak większoś ludzi w moim wieku hehehe) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!kurcze pieczone nie sweyzi!Ten który to spiewa teraz, taka przeróbka Sweyziego:P, na vivie. mtv itp. Taka młodziezowa;) na onecie na teledyskach jest teledysk:P - nazywa sie Maliq:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czeeeeść i czołem :D Maliq powiadzasz? Piosenka w porządku, ale mnie się już znudziła, bo co włączę rano odmóżdżacza (czytaj: VIVA), to leci ów piosenek ;) a z kolei na MTV - german co chwila Evanesence \"Call me when you\'re sober\" (czasem mam wrażenie, że to jakieś przesłanie do mnie, bo tankuję ostatnio jak TIR na trasie Warszawa-Rzym :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł!! u nas w Polandzie nie jest to hicior(she\'s like the wind)wiec mi sie jeszcze nie zdążyło znudzić;) a ten Maliq jest słodki:D A tej piosenki Evanesence nie lubie, ble, choć sama nie stronie od alkocholu:P Novenna co sie tak alienujesz co?????gdzie tam znowu polazłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie każdy!! ale dobra chyba nic takiego tam nie pisałam, w koncu nie bylo sexu z ksiedzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro było zaproszenie to... Ja tylko tak na szybko w kwestii wiadomego nałogu napiszę ;) bo też palę te na \"V\" Polecam jednak moje ostatnie odkrycie \"Slim\" Camelia... dla mnie bomba ! :D Z pozdrowieniami ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No sława czyni cuda więc ja też czuję się zaproszona i witam 🖐️ Czasem cosik do Was kiedyś skrobałam,jednak dawno mnie tu nie było,muszę Wasz topik do ulubionych jak \"Fatalne\" dodać :classic_cool: Co do fajek :P próbowałam kiedyś coś podpalać:P całą paczkę R1 wypaliłam (za pół roku czasu :D) ale mnie już nie ciągnie :) całusy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ziomale! :) Novenka, ja ci zostawiwszy info na gg, dlaczego nie jestem w stanie ściągnąć tej muzy... A z artykułu \"Fatalne...\" to mialam niezły ubaw :D ...przypomniało mi sie, że chcieli nas do TV :P:P:P, my twardo: Niet! ale i tak znaleźli sposób, żeby nas w komerchę wpierdzielić ;) :P :D Aha! Co do Cygaretów: ja nigdy nie paliłam, ani jednego!...nadrabiam za to tankowaniem :O ...byle zapomnieć heheh... (wiem, że to nie sposób blablabla i że powinnam to i tamto blablabla, ale cóż: \"Because I\'m scum, I come undone\" - jak to śpiewa mój idol R.W. ciaoo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. mimo ze mam o czym zapominać (:P) pije ostatnio malutko, jak ptaszek:) niesiona tym, jakby nie było, sukcesem zdrowotnym pisze sie na piwko!Wołga Twoje zdrowie:) a ptem Novenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×