Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

helo! moja kolezanka kupiła se zajebiste czarne szpilki i do tego ciemne dzinsowe rurki z takim małym suwaczkiem na dole - i musialam sie tym z kims podzielić:) bo wyglada to świetnie!Novenka rozumiesz mnie????No powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadzwoniłam i nie zadzwonię po pan Roman mówił, że mamy niż demograficzny i trzeba coś z tym zrobić...a że mu w paru szkołach brakuje do statystyk kilku małolat zaciążonych...:P :D Mery, no oczywiście, że cię rozumiem, spodnie słomki, buty igły, ja wszystko panimaju :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Novenka, sprawa sie wyjasnila... okazalo się, że to kolega z 3b z poszerzonym angieskim i kolczykiem w brwi, na którego lecą wszystkie gimnazjalistki z przyklasztornej szkoły prowadzonej przez karmelitanki bose...bohater opisu uczęszcza natomiast do Salezjan :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani szatanek
Dlaczego napisałaś karmelitanki bose z małej litery, a salezjan z dużej? I dlaczego salezjan, a nie salezjanów? :P Proszę o wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobieta jest jeno dodatkiem do Mężczyzny, jego sprzętem AGD, praczką, sprzataczką, wycieraczką...karmelitanki bose cechuje skromność okrutna, w zasadzie powinnam napisać k.b., żeby zaoszczędzić im zbędnego rozgłosu! Asceza, asceza, asceza! :P:P:P:P:P A Salezjanie..no, to Salezjanie :P :D Czemu napisałam do Salezjan? Zgadnij, szatanku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kobieta - nie musze miec wiele do powiedzenia będe sie teraz głupio usmiechać ino:P Wołga skąd tyle wiesz o zakonach?Czyżby jakaś miłość do członka była?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołga czy Ciebie nie martwi rzeczywistość \"Po studyjna\"??Bo ja mam takiego stracha,że juz planuje na doktorat iść byle by sobie młodość przedłuzyć:P Novenka może napisz jak Ty sobie z tym poradziłaś?:P:D:P:D:P:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahaaaa, taak Mery droga, było zauroczenie czlonkiem:P, nawet fatalne:P (UMARŁAM!:D:D:D:D) Mery - doktorat? Tyyy, normalnie obie chyba mamy lęk przed życiem bez sesyjnej adrenalinki!...ja czuje, że skończę jako 90-letnia studentka 38. z rzędu kierunku na 12. uczelni w 3. kraju Unii Europejskiej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:) Dobra Wołga nie sciemniaj - dawaj jego nazwisko!:D;) No masz racje Novenka - to jest argument za ukonczeniem studiów - mianowicie, że pieniężna pula na ubrania może sie zdecydowanie powiekszyć.I jak mówie jest to dla mnie solidny argument:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej troche jestem ostatnio \"nieobecna\":P za to kipiłam super bluzke:D ide se zobacze co ciekawego na Fatalnym:P:) pozdro lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej troche jestem ostatnio \"nieobecna\":P za to kipiłam super bluzke:D ide se zobacze co ciekawego na Fatalnym:P:) pozdro lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i co tam na Fatalnym? :P :D cześć bestyje,ledwie Was znalazłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołych Świąt
Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stołem już się buja Wesołego Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz zaraz Makary, jakie tam nudne - tyle wiernie wpatrzonych parafianek:P oazy, chóry i inne rozrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie zdążyłam przed, ale dużo szczęścia na po świętach !!! mam nudne życie i w domu internet więc jestem, bua, ha, ha buziaki dla z przeproszeniem starych znajomków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRWWA MERY
Cześć Tuptup - my sie chyba nie znamy:) Gdzie wy jesteście mada faka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery jesteś fajna
chodź na fatalne, nie wypieraj sie korzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z pieknym Heniem
zostawił, czy został porzucony... nie widzę juz tego entuzjazmu u Novenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×