Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Konspira sama pewnie nie wie-weszła na topik OPISY i skopiowala hyhy :P:D Czy ktos cos mówił o lateksowych kozaczkach??:) Novenna kupujesz juz ciuchy na wiosne???Bo ja kupilam błekitne szpileczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej stopki to jest bardzo głęboka :P i o życiu:P Wolga schowałam zapasy botoksu dla Twojego dobra, bo wyczytałam, że uzależnia:P na wszelki wypadek nie uśmiechaj się za dużo, to przynajmniej unikniesz zmarszczek mimicznych i kurzych łapek wokół oczu (dla mnie już za późno) a lateksowe kozaczki są passe :P ja to wszystko z troski o Ciebie Merry teraz podobno w modzie kolorowe buty - czerwone i niebieskie;) Novenka z tego co wiem uderza w czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, siostro K., jakże wzrusza mnie twa troska! 😭 (jak nic wietrzę podstęp:P) P.S. a ja kupiłam sobie dżinsy! Sukces normalnie! :D Czarny sweterek (golf z krótkim rękawem) ze srebrnymi wstawkami na dole to też nowy nabytek, ale kupiła mi go mama i dała mi ze słowami: \"To dla ciebie...znam twoją antyzakupową naturę i wiem, że prędzej Ruskie nam Lwów oddadzą, niż ty kupisz sobie cos nowego... ..i jak tu nie kochać tej kobiety? ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolga może ja też Ci coś kupię? spódnicę do kostek i workowaty golf:P tak z troski, żebyś nie zmarzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękować dziekować za dary, bo z parafialnego PCK to wystałam w kolejce ino dwie pary skarpet, podomkę w rozmiarze XXL oraz T-Shirt z oniegdaj słynną grupą \"The Kelly Family\" na przedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech strace - dorzucam szary płaszcz prawie do kostek - w którym nigdy nie chodziłam!:P Novenna a co sadzisz o szpilkach w panterke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzućta jeszcze szafe, bo ja nie wim, gdzie ja to bede trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nie masz pustej, to może być ze szmatami...ja się bynajmniej nie pogniewam :P ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, okres postu to dobry czas na wyrzeczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna zmieniłaś się od kiedy poznałaś Zenka-zawiodłam się na Tobie:P:D Wołga a Ty korzystaj z drobrodziejstwa niemieckich H&M bo słyszałam, że u nas to są resztko-odpoadki z tamtejszych sklepów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna palenie rzuca...hmmmm..to moze ja pić przestanę..? Eeee, nie...co za głupoty czasem człowiekowi do łba przychodzą :P :D Mery, czy ja wiem? W szwabsko-polskim mieście, w którym zostałam spłodzona i wychowana H&M w zasadznie nie różni się od tego tutaj (z góry chciałam zaznaczyć, że być może się mylę, bo, jak ogólnie wiadomo, nie łaże po sklepach ;) ) Ale moje zakupowe koleżanki twierdzą zgodnie, że H&M to szmira, że się skiepścił, ubrania straciły na jakości i w zasadzie cenowo nie są tanie Ja nie wiem, bo ubieram się gdzie popadnie ;) Z H&M mam jedną czarną spódniczkę i jeden t-shirt. Finito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się zgodzić z poglądami twoich zakupowych koleżanek (przestan sie z nimi kolegować :P ), po pierwsze w H&M ubrania nigdy nie były wysokiej jakości-po prostu były fajne i tanie(zwłaszcza jak przecenione) więc nic sie nie zmieniło. Pamietaj Wołga kobieta może byc pijana ale przy tym zawsze dobrze ubrana:P palenie jest fajne - Krwawa Mery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana tą polską
witam, jestem w podobnym wieku.. zapraszam do wypowiedzi na temat zamieszczony ponizej Skoro stac nas na becikowe to czemu nikt nie robi badan psychologicznych kobietom w ciazy i nie sprawdza otoczenia w jakim zyja tylko pozwala im sie zabierac bezbronne dzieci do domu. Przeciez mozna uniknąc skazywania dzieci na przemoc, toksyczne rodziny, molestowanie przynajmniej w dużym stopniu. ile dzieci przebywa w domach dziecka? z ilu wyrastają przestępcy? ile trafia pobitych do szpitala? CZYZ NIE JEST OBOWIĄZKIEM PAŃSTWA STANOWIC PRAWO TEMU ZAPOBIEGAJĄCE? Ciekawe czym sie to tlumaczy, ekonomią? Czyż przebywanie w domu dziecka nie kosztuje, a leczenie w szpitalu, a kurator lub poprawczak kiedy dziecko z takiej rodziny zejdzie na zlą drogę. DLACZEGO NIC SIĘ NIE ROBI?! Zeby prowadzic auto trzeba zdac egzamin, ale zeby miec dziecko to zero wymagań .... A cóż jest cenniejszego... ale to my ludzie musimy zaczac dzialac bo nasz rzad to tylko tropi ojca Anety K od miesiecy. Moze macie kogos znajomego w gazecie, mysle ze z zebraniem odpowiedniej liczby podpisow pod taka ustawa nie byloby problemu, trzeba tylko to naglosnic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3424027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jeśli się spojrzy na naszą tzw klasę polityczną to przepraszam bardzo czego mozna chcieć więcej od rodziców w kraju, ktory ma takiego v-ce premiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczycie, oni jeszcze nas zaskoczą...to na bank trojaczki, Jacek, Placek i Wacek :P :D P.S. Dzwoniłam właśnie do zakupowej koleżanki mieszkającej 3 piętra pode mną...ona twierdzi, że Top Secret jest fajniejszy:P P.S.2 z tym \"ubieraniem się gdzie popadnie\" to nie jest tak, że wchodzę do byle jakiego sklepu, o nie! Wchodze tam, gdzie jest napisane \"buty\" jak chcę buty i \"dżinsy\" jak chcę dżinsy:P lub kiedy dam się namówić na \"króki wypad\" i konczę po 6 godzinach w 3-piętrowym centrum handlowym gdzie obleciałam wszystko od H&M przez Kenvelo, Giattę, Diverse, House, Reserved, Orsay, Pimkie po Cukiernię Mistrza Jana i stoisko z Inglotem, zahaczając na koniec o Tesco, coby kupić nóż i uśmiercić nim kumpelę, która mnie namówiła... ;) :P :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jednak tak nie działa...ja pełnię w życiu rolę \"kumpeli\" :( ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, takiego metroseksualnego, co to czyta Cosmo, zmywa w gumowych rekawicach z uwagi na wrażliwą skórę dłoni i używa pomadki o smaku truskawkowym :D Będziemy się uzupełniać dosłownie i w przenośni:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi:) prawdzwiy facet to musi być taki śmierdzący piwem i czerwonymi malborasami cham - tak jak nowy chłopak Novenki:) Co nie Novenna?:P:D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpony wiosna przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!:D ach Novenna jak ja Ci zazdrosze - odbije Ci go jakoś:P najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja była uczennica, niespełna 13 wiosen, ma opis na gg: \"Come to my bed, I don\'t want to sleep alone\" :O chyba dryndnę do jej matki... :P A tak jak już mówimy o wylewaniu, to moja kumpela zbiła kiedyś flaszke 0.75 Soplicy w swoim pokoju w akademiku...ale były jaja, ludzie sie zbiegli, jedni chcieli suchy chleb rzucać, coby wsiąkło i to konsumować, inni proponowali obłożyć pokój płachtą folii aluminiowej, wejść pod nią jak pod namiot i wdychać, jeszcze inni gotowi byli zlizywać a ewentualne szkło z języka usuwać pensetą... :D:D:D Mówię wam, znaczenie rodzimej wódki za granicą wzrasta o 100% :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×