Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zadyszka

kawitacja- czy faktycznie tak rewelacyjna??

Polecane posty

Gość kosmetyczka22
Do astrid 30 - na pewno taka ampułka rozjaśniająca Ci nie zaszkodzi, przebarwienia na pewno od razu nie znikną, ale skóra stanie się promienna i jaśniejsza. Ogólnie po peelingu kawitacyjnym zalecam zastosowanie ampułek, które dzięki ultradźwiękom lepiej się wchłaniają i oprócz maseczki są rewelacyjnym dopełnieniem każdego zabiegu. To tak, jakbyś umyła włosy w szamponie nie używając odżywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawitacja
Ja robiłam tradycyjne oczyszczanie do tej pory, ale teraz chodze do nowej kosmetyczki w warszawie na Merliniego 4. Nawiasem mówiąc bardzo dobry gabinet i teraz wlasnie bede brala w pakiecie z mikrodermabrazją Nie wychodzi wcale drogo: http://www.zadbajosiebie.com.pl/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika kosmetolog
w moim gabinecie ten zabieg kosztuje 70zł tak jak i mezoterapia bezigłowa czy mikrodermabrazja wiec jestem ogolnie zdziwiona ze te zabiegi w wiekszych miastach tyle kosztuja bo tak naprawde nie sa warte takich pieniedzy, a do tego wymagaja zrobienia ich w serii, ale taka prawda, ze jest to uzaleznione od miejscowosci tzn. małe miasto niskie ceny, duze miasto wysokie ceny, ale 150zł... nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 zł niby duzo ale .... ale mam w tej cenie i piling kawitacyjny , wtlaczanie witamin ultradziwkami , apułke rozjasniajaca, maske algowa, maska spulchiajaca z lnu, pare z ozonem, masarz głowy i twarzy , relulacja brwi. wszystko trwa ok 100 minut wiec mysle ze warto pierwszy raz wykupic caly ten pakiet, pozniejsze zabiegi sama kawitacja , maska alowa i witaminki to koszt ok 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kawitację, ale robię ją sobie tylko czasami, dla odświeżenia skóry. Generalnie uważam, że mikrodermabrazja dużo skuteczniej złuszcza naskórek. A kawitacja to taki delikatny peeling. U mojej kosmetyczki zabieg kosztuje od 70 do 90 zł, a w połęczeniu z niektórymi innymi zabiegami 30 zł. No i dojeżdża do mnie do domu. Te zabiegi, z którymi można ją łączyć są wypisane na dreamspa.pl Jeśli nie macie dużych problemów skórnych, to myślę, że to dobry pomysł, bo na duże problemy to chyba trochę za delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kribyd
Cześć wszystkim wyciskarom i wyciskaczom Ja osobiście też bardzo długo miałam problem z trądzikiem a teraz za to z wągrami krosteczkami zaskórniakami itp itd.... Ostatnio (w sumie na stronie wizazu) natknęłam się na reklamę kawitacji ultradźwiękowej: http://www.lc-lc.pl/Kawitacja_Slim_Beauty-1.html najpierw nie będąc do końca przekonana wypożyczyłam na 31 dni (jest taka opcja), a potem nawet kupiłam. Urządzenie dosyć drogie, 549zl, ale skóra na prawdę fajnie po wykonaniu zabiegu wygląda (tak jakby zrobić sobie bardzo dobry peeling, gładziutka, milutka w dotyku). Mam teraz dużo mniejsze wągry, mniej zaskórników i chyba mi się niedoskonałości trochę zmniejszyły. Nie jestem pewna czy na mocny trądzik byłaby to dobra metoda? Ktoś wie? Pozdrowionka, Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjanek43
Bydgoszcz i okolice. Proponuję zabieg kawitacji w domu u mnie lub u klientki, koszt 30 zł + 15 ampułka i jej wprowadzenie, czyli sonoforeza, do tego może być maska algowa za 30 zł. Jestem kosmetyczką i pracuję u kogoś w gabinecie. Efekty zabiegu są naprawdę fajne. Wykonuję też świecowanie uszu, przekłuwanie uszu, manicure. Posiadam referencje. Tel. 668368455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosita1981
Zapraszam na peeling kawitacyjny Warszawa Praga-Północ peeling kawitacyjny -35zł peeling kawitacyjny-pełny zabieg(peeling kawitacyjny+masaż twarzy+nawilżanie+sonoforeza+maska z alg) 80zł Po więcej szczegółów zapraszam na moją stronę internetową margot.home.pl Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrrystynka
Witam, Byłam na kawitacji tydzień temu i powiem szczerze- nie takich efektów się spodziewałam. Tego samego dnia pojawiły mi się drobne wypryski :/, których nie mogę pozbyć się do tej pory. Cera co prawda, jest milsza w dotyku i bardziej nawilżona, ale jeżeli chodzi o skutek oczyszczający jest kiepski. Cerę miałam lepszą przed wizytą u kosmetyczki niż mam teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wydawać pieniądze regularnie na oczyszczanie twarzy w salonie kosmetycznym proponuje inwestycje w domowy sprzęd do oczyszczania za pomocą kawitacji. Polecam urządzenie z firmy Yasumi kawitacja bezprzewodowa kosztuje niewiele, a urządzenie macie do dyspozycji cały czas. Zabieg jest niezwykle łatwy do wykonania sama w domu oczyszczam sobie twarz, a efekty są rewelacyjne. Policzice ile wydajecie na zabiegi i porównajcie z ceną urządzenia. Urządzenie zwraca się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawitacja 1
na allegro takie urządzenie dostępne już za 189 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że taki peeling kawitacyjny u kosmetyczki wcale nie musi być drogi;) Ja regularnie chodzę do La Lumiere - na taki peeling między innymi też - kosztuje 50 zł;) A przy okazji zawsze można zahaczyć np. o fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia:)
Hej. J byłam dziś na Kawitacji...narazie piecze mnie skóra, zaczerwieniona...ale widać efekty...Trochę bolało ale warto było...Płaciłam 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee-gal
Bolało? Słuchajcie, a nie wiecie jak to jest, kiedy nosi się aparat na zęby [który jak wiadomo ma metalowe elementy]? Któraś z was robiła to nosząc aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
Peeling kawitacyjny jest bardzo delikatnym zluszczaniem naskórka,miałam i mam problematyczną skórę ,więc wiem co to znaczy trzeba trafić do dobrej kosmetyczki ,aby trafnie do rodzaju skóry dobrała odpowiedni zabieg ,bo wszystko kosztuje,a tu chodzi o naszą twarz,polecam www.zpamietnikakosmetyczki.blogspot.com tam znajdziecie ciekawe opisy innych zabiegów powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wykonuje zabiegi w domu klientki. W swojej ofercie mam peeling kawitacyjny, sonoforezę, manicure, pedicure, depilacje woskiem, henne. Jestem po szkole kosmetycznej, obecnie pracuje w salonie kosmetycznym. Działam na terenie: Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Siewierz. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zabiegów i cen to proszę pisać na e-maila: betty209@wp.pl, lub telefonicznie 530-508-580. Zapraszam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka-olsztyn
peeling kawitacyjny powoduje powstawanie wolnych rodników, które przyczyniają się do powstawania zmarszczek. Sam zabieg polecam głównie do młodych cer (ze zwględu na oczyszczanie)w innych przypadkach wole polecać np. eksfoliacje kwasami o działaniu przeciwzmarszczkowym i ogólnie odnawiającym ( jeśli chodzi o serie)doskonałe dla cer tłustych i nie tylko. Kawitacja nie usunie także głębokich zanieczyszczeń i zanieczyszczeń zamkniętych, gdyż jest to łagodne oczyszczanie.Nie nadaje się także do wyprysków ropnych, gdyż można (jeśli zmainy są o podłożu bakteryjnym) roznieść je po całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam peeling kawitacyjny w salonie anny zajdel w warszawie i jestem nim zachwycona, skóra gładka oczyszczona, no rewelacja, poza tym pani Ania zna się na rzeczy i wie co komu doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilanka
znam pania ktora w wlkp jezdzi do domu i wykonuje takie zabiegi za 70 zl.mi pomoglo ,twarz mialam bardzo zniszczona oczyszczaniem teraz jest o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afryka day spa
Kawitacja jak najbardziej jest skuteczna . Częstotliwość zabiegów jest zależna od rodzaju i typu skóry , tak więc różna u każdego. Niestety nie zastąpi dokładnego czyszczenia ręcznego. Dokładnych informacji mogę udzielić na afryka@salonspa.waw.pl . U nas koszt podstawoewgo zabiegu to 80,00 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N9007
Witam! Wykonałam nieświadomie peeling kawitacyjny w 12 tyg ciąży czy bedzie to miało wpływ na płód dziecka? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh a w życiu
wg mnie to badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaak
ja byłam na zabiegu kawitacyjnym z ultradzwiekami w spa cece i wg mnie działa. i nie jest to tylko moje zdanie bo moje znajome które też sobie coś takiego robiły takze sa zadowolone. może zależy gdzie się robiło, ja akurat dobrze trafiłam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiolaa
hej, miałam ogromne problemy ze skórą na twarzy, wielkie ropne pryszcze, czarne wągry, blizny. Nie było dni, żebym nie miała "czegoś" na twarzy. Byłam u kosmetyczki, wyczyściła mi twarz mechanicznie, do tego piling kawitacyjny i jakieś maseczki. Później wszytko co wyskoczy muszę smarować antybiotykiem duac. minął miesiąc a ja na twarzy nie mam ani jednego pryszcza. czasami gdzieś małe wągry. Teraz wybiorę się do niej jeszcze raz i myślę że będę miała twarz jak laski z reklam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooraM
Zadyszka! Kawitacja faktycznie nie zastąpi manualnego oczyszczania, ale nie o sam efekt oczyszczenia skóry w peelingu kawitacyjnym chodzi. Ja bym kawitacji nie określiła jako zabieg stricte oczyszczający. Przynajmniej na mnie to tak nie działa od razu, jak jedno oczyszczanie manualne. Ale oczyszczanie manualne ma sporo negatywnych skutków. W zasadzie napędza machinę i niszczy skórę. Z peelingiem kawitacyjnym jest odwrotnie. Oczyszczenie, wygładzenie przy peelingu kawitacyjnym jest jakby wartością dodaną, bo zabieg działa tak, by te ultradźwięki przez drgania usunęły martwy naskórek. Jak już się pozbędziemy tego pancerza, poprawia się mikrokrążenie i wchłanialność substancji aktywnych, które są w kremach, maseczkach. Dlatego tez okazuje się, że nie jest tylko zwykłym naciągactwem namawianie klientek na popularną ampułkę, którą wtłacza się pod koniec zabiegu czy maseczkę. Wszystko, co dobre dla naszej skóry, dociera głębiej i działa skuteczniej - kosmetyki stosowane później w domu też, np. na zaskórniki, trądzik czy odżywcze. Tak, jak z wszystkimi zabiegami, trzeba sobie zaserwować serię, aby osiągnąć najlepszy efekt, choć już po pierwszym razie skóra jest gładsza, odświeżona. Moja siostra stosowała serum/ ampułkę z witaminą c do peelingu kawitacyjnego i efekt był rewelacyjny. Miała mega promienną, wygładzoną, ładną skórę. Zrobiła sobie chyba 4 zabiegi. Była w gabinecie Cykas na Piątkowie (Poznań)- . Zabieg nie kosztuje 150 zł tylko 75. Pracuje tam pani, która jest kosmetologiem, także polecam, bo doradza fajnie co i jak. Siostra mówiła, że przed zabiegiem zrobiła jej bezpłatnie badanie - analizę skóry! Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Także polecam i sama się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorocia24
Wypowiedź nade mną jest b. mądra - otóż po peelingu kawitacyjnym, mikrodermabrazji niemal koniecznie trzeba zastosować ampułkę! Skóra jest oczyszczona, pobudzona więc wchłania wszystko z największą przyjemnością. Ja mam takie okresy w roku, najczęściej po lecie, że wyskakują mi pryszcze, cera jest tłusta, zapchana, gruba. Wtedy idę na peeling kawitacyjny z ampułką antybakteryjną, oczyszczającą, do tego jeszcze algi - 100zł a skóra jak marzenie. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×