Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zadyszka

kawitacja- czy faktycznie tak rewelacyjna??

Polecane posty

Gość gość
Ja zdecydowanie dużo bardziej lubię peeling ferulowy, daje super efekty w połączeniu z mezoterapią, przekonałam się na własnej skórze :) Robiłam taki zabieg w studio Cosmetix, http://cosmetix.pl osobom z Warszawy polecam, studio jest na Muranowie przy Arkadii. A wracając do efektów zabiegu - skóra wygładzona, wyrównany koloryt, fajnie napięta, po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście kawitacja pomogła zwalczyć trądzik, który był moim przekleństwem przez wiele lat :/ Teraz peeling kawitacyjny nauczyłam się robić sama i staram się go regularnie robić :) Swoimi przemyśleniami na ten temat dzielę się na: http://www.peelingkawitacyjny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolkaWarszawa
kawtacyjny peeling dla mnie srednio pomogl raczej jak wsparcie innych zabiegów - ale moja cera byla mocno zanieczyszczona wiec to tez nie regula. Ja po konsltacjach mam ten zabieg polaczony ze zluszcaniem kawasami w salonie www.uroknatury.pl spoko babka tam pracuje ;) ona mi polecila kombo zabiegow, ktore fakt faktem zadzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza902
Kawitacja to według mnie najlepsza rzecz jaką wymyślono w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy. Efekt jest dla mnie zawsze zadowalający. Wystarczy tylko 45-60 minut i skóra jest wygładzona oraz pozbawiona zanieczyszczeń. Jeśli chodzi o Kraków to moją ulubioną kliniką jest SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze to forum...kosmetyczek. Tak tak moje panie.. Podajecie sie za klientki i reklamujecie swoje pozal sie boze saloniki od 7 bolesci. Chodze po gabinetach i widze czym robicie zabiegi kawitacji. Zabawkami z plastiku za 100-150 zl!! Porzadna kawitacja to moc min 10 wat, w bwodzie zamknietym/ klientka ma opaske na rece/. Te w sprzedazy to czasem zaledwie 1,5 wat. Złodziejski biznes. Na szczescie klient zaczyna byc coraz bardziej swiadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam niedawno robiony peeling kawitacyjny w salonie www.alga.waw.pl. Skóra twarzy wygląda teraz o wiele lepiej. Jest wyraźnie gładsza i nabrała ładnego koloru. Myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam samodzielne wykonywanie peelingu kawitacyjnego,  świetna sprawa. Zaoszczędzicie pieniądze i swój czas.
Od zawsze borykałam się z zaskórnikami i tłustą cerą w strefie T. Znajoma kosmetyczka poleciła mi stronę https://beautifly.eu/kategoria/peeling-kawitacyjny/?v=9b7d173b068d, na której kupiłam urządzenie do peelingu kawitacyjnego, wybrałam wersję PRO.
Faktycznie skóra jest lepiej oczyszczona, pory zmniejszone. Światło fotonowe i prądy EMS świetnie działają na spłycenie zmarszczek i poprawę jędrności skóry. Pierwsze efekty zauważyłam po dwóch zabiegach. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, peeling kawitacyjny PRO - najlepszy produkt do oczyszczania i pielęgnacji cery jaki do tej pory miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Peeling kawitacyjny jest bardzo wartościowym zabiegiem. Złuszcza naskórek,  zwęża rozszerzone pory i oczywiście oczyszcza skórę z zaskórników.  Docelowo peeling warto wykonywać raz na miesiąc.  Niemniej jednak, jeśli skóra jest bardzo zanieczyszczona, to poleca się na początku zgłaszać na zabieg co tydzień. Zaskorniki zamkniete, nie mające ujścia, potrzebują wiecej czasu żeby się oczyścić.  Po pierwszym zabiegu peelingu, warto obserwować skórę. Jeśli w tydzien po zabiegu pojawią się nowe zmiany,  to oznacza to, że kolejne głębsze zaskórniki powoli się oczyszczają.  Dlatego też peeling warto powtórzyć w krótkim odstępie czasu.  

Pozdrawiam Salon Olwin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo chodziłam do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, ale stwierdziłam że szkoda tyle kasy i sama kupiłam sobie urządzenie. Od ponad pół roku mam Beautifly B-Scrub Blush i jestem zadowolona. Warto było zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×