Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zadyszka

kawitacja- czy faktycznie tak rewelacyjna??

Polecane posty

Gość Majka1256
Takie zabiegi wcale nie są skuteczne. Byłam w Opolu na oczyszczaniu skóry i strasznie tego żałowałam. Skóra wyglądała gorzej niż przed zabiegiem. Lepiej jest stosować regularnie peeling brzoskwiniowy HB i w taki sposób oczyszczać skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńkaaa1985
Jak dla mnie peeling kawitacyjny jest rewelacyjny, cera jest gładka, rozswietlona. Regularnie chodze do Black Pearl przy ul Szlak i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też często korzystam z pilingu kawitacyjnego jak przyjezdzam na weekendy do Poznania. Ostatnio skorzystałam z gabinetu, gdzie piling był za 19 zł, za o musiałam dopłacić za maskę algową 30 zł. Wykorzystałam kupon rabatowy na www.qpony.pl. Nie żałuję wydanych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling kawitacyjny Kawitacja złuszczanie jest zabieg wykonywany z wykorzystaniem ultradźwięków. Kawitacja jest nowoczesną metodą wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy, a także do wprowadzania witamin i kosmetyków do głębszych warstw skóry, aby były bardziej skuteczne. Peeling kawitacyjny jest obecnie wykonywane przez profesjonalnych salonów kosmetycznych. Ultradźwięki o określonej częstotliwości wywołać falę kawitacji. Fala ta, w obecności wody rozprowadzonej na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki poszerzyć i wybuchnął. W krótkim okresie czasu (w mikrosekundach) na małej powierzchni dużą ilość ciepła zostaje zwolniony i wzrasta ciśnienie. Ta przyczyna martwe komórki do rozbicia, bez uszkodzenia komórek znajdujących się w głębszych warstwach skóry. Ultradźwięki wykorzystywane są również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych do głębszych częściach skóry w celu zwiększenia ich skuteczności. Efekty peelingu kawitacyjnego: sterylizację skóry: zwalcza bakterie, które są główną przyczyną wyprysków, usuwa martwy naskórek, wygładza zmarszczki, usuwa substancje toksyczne, resztki kosmetyków, wygładza blizny, rozjaśnia przebarwienia, przyspiesza penetrację aktywnych kosmetycznych do skóry, naturalnie stymuluje komórki do odnowienia, ujędrnia skórę (poprzez mikromasaż stymuluje fibroblasty do odnawiania włókien kolagenowych i elastycznych odpowiedzialnych za jędrność i spłycenie zmarszczek), poprawia mikrokrążenie krwi, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, odświeża i wygładza skórę. Peeling kawitacyjny można przeprowadzić bez względu na porę roku. Stosujemy urządzenie, które tworzy ultradźwięki, kończąc łopatki, łopatka przemieszcza się pomiędzy wilgotną skórę twarzy. Po zabiegu www.kawitacja.medicaltrainings.pl skóra jest gładka, rozjaśnił się, nie jest podrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.12.13 gość Skąd masz ten chory opis? Od kiedy skórę się sterylizuje??? Można skórę ewentualnie dezynfekować. Jakie witaminy wprowadza kawitacja??? Aż nie chce mi się czytać całości. To jest tak jak, ktoś tworzy coś bezmyślnie robiąc kopiuj, wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze co jakis czas w nowym sączu do kliniki Laime na ten zabieg i jestem zadowolona, ale on odświeza i nawilza, natomiast to nie jest jakies bardzo duze oczyszczanie, wiec tak jak ktos tam wczesniej pisał to trzebaby chyba mocniejszego zabiegu na problemy z cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka~
Polecam ten zabieg :) naprawde nieinwazyjna metoda na pozbycie się zanieczyszczeń. Robię sobie peeling w hotelu Agit, przyjemne miejsce i profesjonalna Pani :) jestem zadowolona z efektów, i co najważniejsze - ten zabieg nic nie bili :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nany
Rewelacja! Byłam niedawno na zabiegu i jestem zachwycona jeśli chodzi o efekt. Od lat mam problemy ze skórą, trądzik (raz lepiej raz gorzej), przebarwienia, zaskórniki, ogólnie poczucie takiego zapchania). Po kawitacji oraz maseczce ma się wrażenie jakby się dostało nową skórę! Jest sprężysta, nawilżona, miękka, gładka jak pupcia niemowlaka i człowiek czuje się zdrowo. Wiadomo, ze photoshopa nam nie zrobi, jeśli ma się jakieś przebarwienia to trzeba czasu by zeszły, ale faktycznie odżywia cerę i nadaje jej energetycznego kopa! Taki właśnie efekt próbowałam nieskutecznie osiągnąć różnymi kremami, maseczkami itp... Szkoda na to czasu i kasy, lepiej raz na miesiąc-dwa zapłacić 150 za kawitację z 20min maseczką odżywczą i mieć świetny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemptam
Ktoś pytał o Wrocław - tylko ten salon jest wart uwagi: http://www.salonurodybelle.pl/oferta.php Zerknijcie sobie na ofertę i ceny, bo cieszą oko. Obsługa jest na najwyższym poziomie, a usługi wykonywane perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale jednak wolę nie płacić w salonach za zabiegi, zazwyczaj wole kupić jakieś tańsze urządzenie i sama robić sobie zabiegi. Mam pytanie czy ktoś zna się na urządzeniach do kawitacji i wtłaczania kremów ? Znalazłam w internecie 2-a modele, które mnie interesują, ale za bardzo nie mogę się zdecydować. Czy potrafi ktoś mi doradzić ? Mam dylemat między tym urządzeniem: http://najwiekszerabaty.pl/pl/glowna/87-algi-whitening.html a jakimś innym modelem. http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/urzadzenia-kosmetyczne/100-algi-whitening.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremów się nie wtłacza.....!!! Tu widzę są sami eksperci. Niech każdy robi to na czy zna się dobrze, a tego typu zabiegi idziemy do profesjonalnego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartonska
Skórę przywracałam sobie do życia dzięki systematyczności i odpowiedniemu podejściu. Powiedzmy, że odmieniłam ją w bardzo krótkim czasie - teraz jest zwyczajnie ładna, zdrowa, estetyczna. Tutaj akurat przemiana nadeszła diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja wam zazdroszczę. Niestety ja miałam problem, z tym zabiegiem i miałam po tym dużo problemów. Niestety gabinet nie przyznaje się do winy. Wiecie najbardziej przykre jest to, że jak czytałam na blogu Dra Marka Wasiluka mój przypadek nie jest odosobniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling kawitacyjny jest świetnym sposobem na oczyszczanie twarzy właśnie u osób z wrażliwą skórą. Moja kosmetyczka na moje maleńkie naczynka poleciła mi natomiast oksybrazję - czyli zabieg polegający na oczyszczaniu twarzy za pomocą sprężonego powietrza i kropelek soli fizjologicznej ! Bardzo fajna rzecz i można trafić na groupon za 50 zł!http://annapikura.com/kosmetologia_zabiegiaparaturowenatwarzicialo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling kawitacyjny (nieinwazyjne oczyszczanie twarzy ultradźwiękami) Jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, które aplikowane na zwilżoną skórę powodują powstanie zjawiska kawitacji, czyli pękania pod wpływem wysokiego ciśnienia pęcherzyków powietrza. Pozwala to na usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka i bakterii. POLECAM!!! tylko w http://pure-clinic.pl/oferta/klinika-medycyny-estetycznej/zabiegi-na-twarz/peeling-kawitacyjny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika2323
Bardzo polecam peelingi jeżeli macie przebarwienia. Dzięki nim mi zniknęły. :P W sumie już pierwsze efekty widziałam tak naprawde po pierwszej wizycie. Ja akurat jestem z Krakowa więc uczęszczam do gabinetu kosmetycznego w Krakowie. JEżeli któraś z Was też jest to mogę szczerze polecić http://www.rubinkiewiczmed.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik02
A czy ktoś korzystał z usług http://abacosungdansk.pl/peeling-kawitacyjny/ w Gdańsku? Chciałabym pójść na peeling kawitacyjny, ale nie mam zbyt wiele opinii na temat tego salonu. Mógłby ktoś powiedzieć o nich coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne informacje o peelingu kawitacyjnym dostępne są tutaj: http://www.twojecentrum.pl/peeling-kawitacyjny-info-816.html Co do osobistych odczuć po tym zabiegu, to mogę go polecić z czystym sumieniem. U mnie (cera tłusta z zaskórnikami) działa cuda. Po każdym peelingu czuję się jakbym dostałą nowa skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre opinie, moża sama tez się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem rewelacja przekonałam się o tym w Studio Evita w Tczewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam peeling kawitacyjny, najpierw robiłam u kosmetyczki teraz kupiłam sobie taki do domu...Skóra jest po nim czysta, gładka, nawilżona! Robię też go mojej mamie, stosuję później maseczkę i dla niej też rewelacja. Nie ma co sie zastanawiać, tylko do dzieła. Myśle, że wrażliwej skórze również pomoże, tylko trzeba uważać: zero metalowych rzeczy, nie można być w ciąży i najlepiej nie miesiączkować w tym czasie(chyba kwestia krążenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne są zdania, ja przez pewien czas robiłam sobie takie peelingi w domu i nie widziałam efektów. W końcu poszłam do salonu kosmetycznego- Studio Tamka (bo tam od lat chodzę do fryzjera) bo uznałam, że trzeba jednak zdecydować się na profesjonalny zabieg i powiem wam szczerze, że teraz po kilku zabiegach jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kosmetyczką i mogę polecić zabieg kawitacyjny. Jeśli macie problem i ten zabieg pasuje do problemu to nie zastanawiajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z kawitacji i w sumie polecam. Jeśli jednak dużym problemem jest dla was wydać 50-100 zł za zabieg to odradzam, bo oszałamiających efektów tam nie ma. Kawitacja służy mi do oczyszczania płytkich zanieczyszczeń głównie na nosie. Tych głębszych nie sięga (choć skóra jest spulchniona, więc bardzo łatwo usuwa się je mechanicznie), następnie nakładam maseczkę. Zabieg odświeża z pewnością skórę ale o ile nie będzie wykonywany regularnie (2-4 razy w miesiacu), cudów się nie spodziewajcie. Ja ostatecznie zakupiłam sobie domowe urządzenie do kawitacji i korzystam kiedy potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem faktycznie rewelacja jak ktoś był na zabiegu, to wie o co kaman ja chodze na ten zabieg do Studio Wiosna Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×