Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

A na jakim palcu nosicie pierścionek zaręczynowy, bo są różne szkoły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
zaręczynowi to chyba nosi się tradycyjnie z obrączką raczej, aczkolwiek niektóre dziewczyny tak nie noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku > hmm właściwie to są dwa powody. Jak prezent zaręczynowy dostalam od mojego M. kolczyki (takie malutkie delfinki). Niestety teraz ich nie noszę. Chyba muszę na nowo przekłuć sobie uszy. Nie noszę właściwie wcale biżuterii. Kiedyś było inaczej lubiłam pierścionki, koraliki, bransoletki, nawet miałam taki moment że nosiłam chyba 3 srebrne pierscionki. Jeden (srebrna obraczka z celtyckimi znakami) zgubiłam, a dwa pozostałe oddałam mojemu byłemu bo to były pierścionki od niego. Tak więc to chyab kwestia przyzwyczajenia. M. wie, że nie lubię piersionków, a kolczyki delfinki są dla nas wystarczającym \"przypominaczem\" o zaręczynach. Nie twierdzę, że kiedyś nie otrzymam od niego takie pierścionka, ale raczej to mało prawdopodobne. Uff ale sie rozpisałam. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Ja nie przeforsowałam tych obrączek ... http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/543/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-56.html Buuuu, Nawet znależliśmy je ostatnio w sklepie , tylko że były dwie złote zółte i jedna ze złota białego. I uwaga ! 1 szt kosztoqwała 1100 zł ... Hmm, dlaczego na tej stronie one są o tyle tań sze ??? CXiekawe ... Mój R. krzywo się na nie patrzył już od poczatku , a pani w sklepie dolała oliwy do ognia stwierdzeniem : że one takie damskie są i żaden pan ich nie kupuje :( Tak więc legł mój plan i pewnie będziemy mieć zwykłe klasyczne - które też co prawda mi się podobają , ale R. chce miec takie grubasy 8 mmm ... Powiedział że on taką grubą może mieć a ja zwykłą 5 mmm ... Nie wiem , czy to dobry pomysł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida > dzięki za fotkę. Ale Ty masz fajne włosy :D Poszukam jakiegoś zdjęcia i podeślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę pierścionek na serdecznym praqwej ręki , a po ślubie przełoże na lewą rękę , albo wogóle zdejmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
a te 3 kolorowe wyglądaja jak 3 osobne a nie połaczone. jak to z nimi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś nie nosiłam wcale biżuterii. Ale narzeczony na każdą okazję zaczął mi coś kupować, więc nie wypadało nie nosić ;) Pierścionek zaręczynowy mam z białego złota (noszę go na serdecznym palcu prawej ręki - po ślubie pewnie przełożę go na lewą, bo nie podoba mi się obrączka i pierścionek na 1 palcu). Jako, że i mnie i narzeczonemu żółte złoto się nie podoba, nasze obrączki będą takie:http://www.wec.com.pl/product.php/1,20/392/LAZUR-L-32-biale-zloto-szer.-5-mm.html Ewentualnie może moja będzie z jakimś małym brylancikiem, ale generalnie stawiamy na półokrągłe białe złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-ja mam podobna-srebrną-oxydowaną-i uwierz jest zupełnie nie praktyczna-zachacza sie notorycznie o cos!! ja b.chciałabym klasyczne ale G. jak osioł uparł sie ze bedzie tytan +żólte złoto!jak któras znajdzie linka do takich prosze o wrzucenie ich! ja sie roztapiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia > w sumie to wg. mnie taka gruba obraczka na meskiej łapce az tak nie razi. Tzn. jeszcze zalezy jakie dlonie ma Twoj narzeczony, moj ma dlon sporo wieksza od mojej i dlugie palce. To co na jego ręce bedzie ladnie wygladac na mojeje malej łapce było by ogromne i nie wygladałoby najlepiej. Musimy sie wybrac niedlugo do jubilera przy okajzi wizyty u rodzicow, mam nadzieje, ze ceny w Jarosławiu sa przyjemniejsze niz w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim :) ashia --> zdjęcie wysłałam ponownie, mam nadzieje że tym razem dojdzie, ja również mam malutki pierścionek z brylantem, bardzo go lubię i bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
A czy te z białego słota nie wyglądaja na srebrne? Widze duzo osób ale nie widziałam jeszcze nikogo w takiej z białego złota. owszem widuje czasami jakiegoś chłopaczka czy dziewczynę z obrączką srebrną ale to znamk ze sa narzeczeni a nie małzonkami. Dla mnie własnie srebro oznacza narzeczeństwo. Jak widze kogos w złotej to wiem ze po lsubie jest dany facet czy babka. Co do grubości. Dziewczyna mając maleńskie paluszki chyba nieciekawie by wyglądała w grubasie 8 mm. Mi sie 5mm podobają te cieńsze mi sie kojarzą z odwróconym pierścionkiem- zbyt cienkie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doli ---- one się tak ładnie nachodzą na siebie , tzn. przeplatają :) Ami ---- no właśni, tez mi się tak w duszy coś mówiło , że one mało praktyczne mogą być .... ale i tak mi się podobają !!!! :) Ashia ----- mój też tak mówi , że na jego łapce będzie te 8 mmm dobrze wyglądać ... Ja mam co prawda długie palce ale szczupłe i grubej nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doli --> a co mnie obchodzi co ludzie sobie pomyślą o naszych obraczkach? Najważniejsze, że nam się podobają i będziemy je nosić jako symbol. Sama jak widzę na ulicy dziewczyny, które mają na palcu pierścionek z cykoriami, kilkoma kolorami złota to sama nie wiem czy to obrączka czy pierścionek. Obrączkę ewidentnie sugeruje klasyczny krój z żółtego złota - ale nie każdemu takie się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---- mnie one się podobają , bo nawet ostatnio przyszłi do nas nowożeńcy , którzy realizowali u nas listę ślubną i mieli włąśnie tytanowe obrączki - ale całe bez żółtego złota . Bardzo ładnie to wyglądało i to wtedy pierwszy raz skojarzyłam , że to właśnie tytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mówiłąm moni(dzieki za linka)🌻 ze one-tez wg. mnie nie są złe....dosc orginalne;D-ale co bedzie za 40lat? wyobrazasz sobie mnie babcie z taka obrączką w kalsycznej sukience np? :D wiosna---racja -mało wazne co ktos pomysli-wazne aby WAM sie podobały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
a mi to sie te płaskie grube kojarza z korkiem od butelek:D albo z takimi kółkami co sie uzywa do maszyn , do przykręcania:) zaworki :) ale są gusta jak widać przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ten twój pierścioneczek jako białe złoto nie wygląda na srebry? mi sie zawsze kojarzy białe zzłoto ze srebrem i będę walczyła by takiej nie miec. moze mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyglada jak srebrny, ale ja nie lubie zóltego złota bo kojarzy mi sie ze starymi babami :) zresztą nawet gdyby był srebrny to bym nie narzekała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę wszystkie nosicie pierścionek zaręczynowy na serdecznym palcu? Przecież to moda ostatnich lat, a tradycja podpowiada nosić pierścionek na palcu środkowym. Tak przynajmniej nosiły moje babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --- ja bym się nie przejmowała co będzie za 40 lat :) i jak to będzie wyglądać :) Ja mam tatuaż i mogłabym się martwić jak będzie to wyglądało za 40 lat ... :) Ale się przejmuję :classic_cool: Zresztą takie tytonanowe coraz częściej sa wybierane przez młode pary ... więc nie będziesz sama !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę sprawdzcie skrzynki, a ja zmykam pod prysznic. Nie przestraszcie się i dajcie znać czy zdjęcia dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę na prawej ręce na przedostatnim (to serdeczny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ze starymi babami kojarzy ci się złoto?:) oj a ty jestes młoda baba?:) a kilka late tez będziesz stara baba i bedziesz wymieniać obrączki by złoto pasowało do wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×