Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nirvanka, coś - to nie jest dużo. Coś zawsze może sie nie udac, ale w wypadku tych dwóch wesel wszystko było niedobre, oprócz......surowych owoców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka, ja mam wesele w hotelu, i tam jest kucharz, który przygotowywuje jedzenie. Dali nam 6 menu do wyboru, powiedzieli, że jak nam sie nic nie spodoba, to możemy sami sobie menu obmyślić. Ale wybraliśmy menu takie trochę włoskie. Wiesz, dla mnie dobre jedzenie było bardzo ważne, i zastanawiałam sie, jak ściagnąć tego kucharza na swoje wesele. No a okazało sie, ze mogę zrobic wesele w hotelu, gdzie jest \"ten\" kucharz. Bardzo dużo rzeczy mam zdjęte z głowy, a propos jedzenie. Właściwie to wszystko mam już załatwione, poczawszy od dań, po ciasta, tort i akohol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) udalo mi sie cos napisac wreszcie :-) przejrzalam sobie internetowa oferte dwoch salonow slubnych, zrobilam liste wybranych modeli i wyszlo mi do zmierzenia ok. 10 sztuk ;-) nie wiem czy to normalne ;-) w sumie to podoba mi sie chyba z 20 sukienek ale 20 do mierzenia to chyba przesada ;-) mysle ze niedlugo pojde zmierzyc jakas bo juz nie moge wytrzymac z niecierpliwosci ... wczoraj doznalam szoku, bo rozmowialismy z Ł. o slubie i pytam go co by chcial miec wpiete w klape marynarki, ze moze kwiatek... a on od razu ze oczywisacie ze kwiatek on chcial :-) a nie podejrzewalam go, bo on raczej dosc tradycyjny jest w pewnych wzdledach, myslalam ze mnie zaskoczy jakims innym czyms a dla mnie musi byc kwiatek i koniec :-) wy juz macie menu poukladane a my... dostalismy liste wszystkich dan z cenami i mielismy to sami poukladac ale skomplikowane to jest i chyba poprosimy o przykladowe menu... niestety, nas ostatnio po moim powrocie bardziej niz wesele zajmuja sprawy bardziej przyziemne tj. remont i urzadzanie mieszkania ;-( odebralismy w stanie surowym w maju i od tego czasu szlo powoli, wlasciwei niedawno ruszylo na dobre. najpierw nie bylo ludzi, potem Ł. mial egzamin i nic tam nie mogl robic, kupowanie kafelek, kranow i innych pierdol a teraz laskawie przyjda ludzie to zrobic... ale wybieranie mebli bardzo mi sie podoba tylko ze to niestety tez kosztowna zabawa ale jak sie wchodzi do golych scian to trzeba cos kupic :-) i musimy zdazyc do wrzesnia najlepiej by bylo, bo ja bede miala blisko naszegomieszkania prace i wolalbym juz stamtad jezdzic a nie z moich rodzicow domu... ech :-) brida------------------- a propos pracy- czy Ty moze jestes nauczycielka? :-) tak mi sie nasunelo jak czytal ile masz wakacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tanca w katowicach my chcemy pojsc do novej ale na te kursy dla nowozencow, one chyba sa krotsze ale niestety na wiecj nie znjadziemy czasu.. nie wiem tylko jak z zapisami na 2007. do dziewczyn ktore tam chodza----- polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum, z tego co wiem - kursy dla nowożeńców prowadzi Maciek Zakliczyński - ja chodziłam do niego na latin-jazz i te zajęcia prowadzi fajnie. Poza tym zajęcia dla nowożeńców są odrobinę inaczej skonstruowane - to nie jest typowy taniec towarzyski, tylko chyba raczej standardy polskie :) Zresztą o kurs w przyszłym roku - pytaj raczej pod koniec tego roku, bo nie mają tak wcześnie zrobionych grafików, zresztą to popyt kształtuje grafiki :) Ostatnio mniej tu bywam - kupujemy szczeniaka (powiększa nam się rodzina) ;) ;) ;) i staram sie wszystko dopiąć na ostatni guzik :) Zabulinko - zero kontaktu od chłopaków :( może zmienili adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophophop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophophop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeniak w domu, a ja nie mam czasu na internet... ;) no i z zespolem nadal stoje w miejscu (czyt. zespolu brak)... Ale psina jest cudowna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witam i zegnam sie z wami..wałasnie wróćilismy z hamburga...niejdną noc przegadałam z moją przyjaciółka na temat ślubu i wesela... w kazdm razie do napisania kobiety!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadnę wieczorem sie podłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jaw domu jestem - ale pracuję ... przyniosłam stos papierów i walczę z nimi :) Ami ---- fotografka robi zdjęcia fajne ... są w \"moim\" stylu :) W sobotę byłam u przyjaciółki (tej od zdjęc). Pokazywała mi surowy materiał zdjęciowy jednego z lepszych warszawskich fotografików ( pojawiała się wzmnianka u nas natopiku ) i niestety ale to było tak kiepskie, ze az oglądanie mnie nudziło ... potem pokazała mi \"obrobione\" zdjęcia właśnie z tej sesji ... byłam w szoku , jak wiele zależy też od programu komputerowego !!! ale prezentacja po obróbce rewelacyjna ... oczywiście duże znaczenie ma też kadrowanie ... Summertea ----- a jakiej rasy piesek .. ? ja jestem niesamowitą psiarą !!! lubuję się zwłąszcza w małych rasach :) co widać w stopce pod suwaczkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj:O:O:O co sie tu tak pusto nagle zrobiło????mam nadzieje ze jak wszystkie wróca z długiego wekendu-znowu bedzie tu tętnic życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoeio
ja tez 07.07.07 juz sie doczekac nie moge, chociaz prawie rok, ale faktycznie chyba popularna data?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu malenka labradorke :) sliczna biszkoptowa dziewczynke :) a poza tym od soboty neostrada nie dziala i dopiero w czwartek (!!!) maja naprawia siec :( wsciekla jestem jak diabli... jak juz siec mki bedzie dzialac - to bede czesciej - poki co jestem praktycznie uziemiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! piesek...hmmmm jak bym chciała miec psa!!!mam 3 psy u rodziców ale to nie to samo!!!:( witam serdecznie nowe twarze!!!!!🌻 dla was!!!!! 7.07.2007-faktycznie-intrygująca data;) od jutro praca:O ale bede na bieżąco z wami!!!ide spać,dobrej nocy życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wpadam i wypadam od razu :) . Summertea ----- mój brat ma kawalera dla Twojej suczki :) Piękny labrador - też biszkoptowy ... Teraz ma roczek i zapowiada się na jurnego reproduktora :) Do juterka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile tylko ;-) ami---------------- bardzo fajne zdjecia, takie niebanalne :-) a znasz juz cene? ja tez myslalam o dacie 07/07/2007 ale Ł. namawial zeby bylo \"r\"... przesadny jakis ;-) poza tym swiadkiem ma byc moja przyjaciolka ktora ma swoj slub 30/06/2006 wiec wolalam zachowac wieksza przerwe miedzy slubami :-) a u nas na topiku pustki ale mam nadzieje ze sie poprawi niedlugo. ja mam jeszcze teraz wakacje ale prawie nie bywam w domu, zaraz po powrocie z wczasow bylismy z Ł. u moich rodzicow na wsi i ogolnie mnostwo spraw z tym mieszkaniem naszym. ciesze sie bo mamy praktycznie cale umeblowane ale na kontach pustki, jeszcze ostatnio kupilismy na raty meble do salonu bo nie moglam sie oprzec :-) teraz mam nadzieje bedziemy sie powoli odbijac :-) co do wesela to dzis jedziemy zaliczkowac sale i \"obejrzec\" zespol :-) a ja moze w przyszlym tygodniu pojde zmierzyc pierwsza sukienke :-) no, uciekam--- do napisania Kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem kobiety ze są urlopy wakacje...ale gdzie wy jestescie?? ale ja wiem że to przejsciowe/// na poczatku wrzesnia-płacimy kamerzyste.juz na 100%%to bedzie \"wyli\" ja sie troche martwie kobiety-wczoraj gadałam z kierowniczką sali-powiedziała ze tam na maxa 120 osób dorosłych(choc najlepiej tak ok 100)a my juz teraz mamy134osoby.i w soboete idziemy na KOLEJNE wesele..:Onie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
Hejka długi weekend szybko minął i znowu praca praca i tym razem szukanie dobrego kamerzysty w wawie. Moze ktoras z was polecilaby kamerzyste niedrogiego a dobrego?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim weekendzie. Ja właśnie w sobotę byłam na weselu i podzielę się swoimi spostrzeżeniami 1. Moim zdaniem nie ma sensu robić poprawin, na tamtym weselu to był kompletny niewypał, wszyscy łącznie z Parą Młodą byli zmęczeni, nikt się nie bawił, nie tańczył (mimo świetnej orkiestry), niewiele się jadło. Dlatego uważam, że lepsze rozwiązanie to wesele1-dniowe. 2. Sala, na której się bawiłam nie miała klimatyzacji i naprawdę szkoda, że nie zadbano o dodatkową wentylację (jakieś wiatraczki), bo było okropnie gorąco. 3. Dobrze jest nie przesadzać z oświetleniem sali do tańczenia, w pewnym momencie włączono jakieś reflektory i na sali zrobiło się jasno jak na scenie, trochę za jasno jak na mój gust, na szczęście ktoś pomyslał podobnie i światła przyciemniono :) 4. Muszę przyznać, że przekonałam się do zabaw weselnych, bo dotychczas byłam ich przeciwniczką, ale te które widziałam bardzo mi się podobały i dzięki nim goście mieli jakiś miły przerywnik między jedzeniem, piciem i tańcem. To chyba na tyle, ogólnie wesele bardzo udane mimo drobnych niedociągnięć (światła, upał na sali),świetnie się na nim bawiłam. Pozdrawiam wszystkie kobietki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
Ami----Uważam twoje zdjęcia za fatalne. Gość nie ma zupełnie oka i mam wrażenie, że zupełny laik w temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilai-to nie są \"moje\"zdjecia,ja dopiero szukam fotografa..i zbieram opinie.przez pozanie zdania innych moza sie bardzo wiele nauczyc i uniknąc błędów. ale powiem ci szczerze ze nie uwazam tych zdjec za beznadziejne a ich autora za laika.nie jestem znawca tematu ale miałam je w rękach i nie zrobiły na mnie wrazenia \"tandetnych\" płyciótkich i niefachowo zrobionych. w kazdym razie szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: Pani Jeziora --> u mnie będą poprawiny, tak w rodzinie się przyjęło i jak dotąd nikt na nie nie narzekał. Zgodzę się, że tego drugiego dnia nie można traktować jak właściwego wesela, raczej jak takie śniadanie lub lunch \"po\". To bardzo fajny moment, gdy po weselu można zebrać razem wszystkich gości, podziękować im za przyjście na wesele, ewentualnie dać jakieś małe podarunki lub poprosić o wpis do księgi pamiątkowej. Bez żadnego picia do białego rana i tańców ;) ami --> niektóre zdjęcia mi się podobały, inne (te mocno zmieniane graficznie, młoda para wklejana na jakiś kiczowaty obrazek) zdecydowanie nie. Kto co lubi. Zawsze można się umówić z fotografem co do wyglądu zdjęć, dlatego bym tego studia nie przekreślała. monia --> jeśli chodzi o granie w trakcie ślubu wcześniej spotkałam się z jedyna taką ofertą i cena mnie odstraszyła - skrzypaczka chciała chyba z 500 zł za godzinę grania :-o Tak więc Twój cennik wydaje mi się korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
widze ze juz sa jakies podszywki pod moja osobe ami27 to nie ja napisalam i zaraz sie zaczernie zeby nie bylo pozniej niepotrzebnych komentazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Llila_12.05.07 teraz bez literowki i zaczerniona zeby nie bylo nie potrzebnych komentazy Ami27 - obejrzałam zdjęcia :) niektóre bardzo mi się podobają i chyba je zapamiętam tylko po to żeby potem wykorzystać u siebie bo na szczęście mam fotografa :) Nadal szukam kamerzysty ufff jest ciężko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×