Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość liliana os
Dziewczyny a czy decydowałyscie juz o dekoracji sali? Czy same o tym decydujecie czy nie musicie się tym martwic? I kiedy decydujecie sie na sesje zdjeciową? Kazdy inaczej do tego podchodzi. Ja wczoraj zdecydowałam sie na kupno sukni, w ktorej sie zakochałam i w takim wypadku sesje zrobimy sobie na pewno po weselu i chyba jakas mała w dniu slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilianko olsztynianko! :) jaką suknię? :D gdzie...więcej szczegółów!! :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Hej marfuszko:) Suknie oglądałam w Gdyni, jest strasznie droga, ale zakochałam sie w niej i dzis ostatecznie jade ją przymierzyć i zakupić. Z tego wszystkiego już nie wiem czy bedęmusiała na nią czekać, ale chyba tak, bo sprowadzą mi ją nowiuteńką i mniejszy rozmiar :) bo ta jest 38 i trzeba by było zwęzac. Oto ona :): :) http://suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=0&poz=440 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Kosztuje 3840zł. Niestety droga i nie miałam zamiaru tyle wydawać na suknie, ale ślub bierze sie tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna ta sukienka, napisz czy jest jednoczęsciowa czy ma tak idealnie dopoasowny gorsecik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Jednoczęściowa :) Mimo, ze ma kilka warstw jest bardzo lekka i ma tren, który po upieciu w niczym nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a welon bedziesz miala?? bo ja mam tez suknie z madonny tylko model lorna;) zaplacilam 4 090 zł z weloenm:) sliczna sukienka ,...napewno slicznie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja przepraszam ze tak rzadko tu bywam..ale mam rece pelne pracy:P hmm kurcze jeszce pol roku do ślubu... mama juz sie zaczyna stresowac..wczroaj mi o tym powiedziala;) ahh te mamuski:*** kochane złotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja przepraszam ze tak rzadko tu bywam..ale mam rece pelne pracy:P hmm kurcze jeszce pol roku do ślubu... mama juz sie zaczyna stresowac..wczroaj mi o tym powiedziala;) ahh te mamuski:*** kochane złotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia.kami------------> pozdrowionka z miasta Łodzi :) Liliana os -----------> bardzo ładna - taka kobieca! uwielbiam taki dekold :) a apropo\'s wystroju sali- zmieniało mi sie jak w kalejdoskopie jak ma być... i kto zrobi nam ta salę , czy napewno tak jak będę chciała....dylematy małolaty :) Rozwiązanie przyszło samo! :) :) :) Na wesele będą zaproszeni znajomi mamy: Jacek i Jola-dekoratorzy. Na ostatniej imprezie u mamuśki podpytywali czy byśmy chcieli, żeby to właśnie oni zajeli się salą...pogadaliśmy, dowiedzieliśmy się kosztów, możliwośći, ewentualnego stylu (mój A. pracuje w firmie kwiaciarskiej- przynajmniej na razie) to są możliwości w miarę tanio i fajne kwiaty wybrać. a jak nie to się zamówi z Holandii- a co!!!! :) ale najważniejsze.... w trakcie imprezy Jola powiedziała mi,że ceny o których była mowa przy stole (no nie małe!!) nas nieobowiązują bo oni chcą to z robić dla nas w ramach prezentu.... nieoponowałam :) i tym sposobem kwestię wyboru dekoratorów mamy już za sobą :) ..oby więcej takich zbiegów okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda2
czesc dziewczyny, troche zmieniony moj nick ale wlasnie dorwalam sie do internetu a komputer jest dunski i nie ma polskich zmiekczen. Nie wiem kiedy doczekam sie tego internetu. Bede miala co nadrabiac bo widze ze nie proznujecie, ale dobrze. Zycze wam wszystkim wesolych swiat bo pewnie nie bede miala okazji skozystac z internetu do swiat. Juz niedlugo dp Polski bardzo sie ciesze z tego powodu. Pozdrawiam was bardzo goraco uciekam bo mala wrocila ze szkoly. Pomagam zonie szefa mojego C. w rechabilitacji ich coreczki. umyslowo jest bardzo sprawna ale nie chodzi i inne sprawy zwiazane z tym. bardzo madra dziewczynka i bardzo ja lubie. ma 9 lat. sorki za te pierdoly koncze juz i papa do napisanie nie wiem kiedy:( buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zajrzałam na chwilke żeby sie przywitać. Na nic innego nie starczy mi czasu bo bardzo duzo ostatnio pracy,,,, ale widzę że nikt tu za mną nie tęskni :-( Dużo nowych twarzy przybyło więc witam wszystkie serdecznie!!!!! U mnie przygotowania do slubu stanęły w miejscu a mi jakoś tak ostatnio zapał opadł i nawet za bardzo o tym nie myślę :-) Z czytaniem was na bierzaco tez nie daje rady,,,,, święta tuż, tuż a ja ani jednego prezentu jeszcze nie kupiłam!!!!!!!!!! Postaram sie zajrzeć tu jeszcze pózniej!!!!! Buziak :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem co to ale dzieki. zobacze dopiero w domu bo nie moge wejśc na skrzynke prywatną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 widzę że temat zakupów światecznych :) ja już wszystkie prezenty mam, czekają tylko na choinkę i gwiazdkę :) Domiś zegarek to świetny pomysł na prezent , ja zainwestowałam i moj M dostał zegarek na urodziny, a jeśli chodzi o prezenty gwiazdkowe to w tym roku postawiłam na kosmetyki... co roku trochę \"oszukiwalismy\" i podopowiadalismy sobie co jest nam potrzebne... teraz kiedy M nie ma jest to niemożliwe więc poszłam na łatwiznę, ale myslę że M jak i pozostała część rodziny bedzie zadowolona :) ja powoli wracam do swiata żywych.... wogóle powrócił mój optymizm i świat znów wydaje się być kolorowy :) za dokładnie 6 dni wraca M, a w niedzielę mam spotkanie z Przyjaciółką a to naprawdę są powody do radości :) liliana os -> suknia baardzo mi się podoba :) cudna... sam fason podobny trochę do mojej, zastanawiałas się nad welonem? ja mam dylemat, również mam tren ,który jest podpinany, ale jakoś zupełnie nie mam koncepcji na welon, Panie w salonie próbowały namówić mnie na taki długaśny by pokrywał się z trenem ale mnie to zupełnie nie odpowiada... miłego popołudnia dla WAS :) napisz, jesli możesz jaki TY masz pomysł na welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Brida---- welon oczywiscie bede miala i bedzie taki do pupy. Byłam dziś po pracy w salonie i suknie bede miała pod koniec stycznia :) Musiałam wpłacić juz zaliczke, wiec zaprzestaję dalszych poszukiwan! Jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana --> myślę, że welon o takiej długości bedzie najbardziej odpowiedni do sukni z trenem o takim fasonie :) ciesz się ciesz bo masz powód ;) pozdrawiam sedecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Padam na dziób, więc tylko się przywitam:) cokoloko - jaki tam lasek. Na codzień nie występuje w takich strojach, nie maluję się, nie mówiąc o paznokciach :P czy któraś z Was próbowała pomalować paznokcie u stóp na czerwono? Ja myślałam, że zejdę przy tej czynności. Powtórek nie przewiduję :classic_cool: A \"poginać\" tak będziesz po dwóch latach, jeśli jesteście parą o przeciętnym potencjale (jak my:) ) albo prędzej, jeśli-ście utalentowani;) sylwja - z tą starą ekipą, że niby zgrana, to ciezko tak naprawdę powiedzieć, \"who is who\". Ja niby jestem tu od pierwszych stron, ale póxniej miałam przerwę i kiedy wróciłam, ze stałych bywalczyń była tylko Wiosna, Mona, Brida i moja miłości, co do mnie nie pisze, Ami :P i też jestem Alien, tylko Cokoloko mnie trochę podadoptowała;) więc się nie przejmuj, sztywnych podziałów nie ma... nadziejamyszki - wychodziłam za mąż w Twoim wieku:) Podeślij mi proszę fotki, obiecuję \"zwrotki\" :) I w ogóle - podeślijcie mi się, jeśli któraś ma ochotę! 🌼 Marfuszka! domiś, bardzo fajny prezent... ja snadal nie mam dla mojego, ale pracuję nad tym :classic_cool: Tygrysica - też nieźle:) Widzę, że genralnie wszyscy Mężczyźni będą delektować się jakimś rodzajem sprzętu elektroniczno - technicznego :D Słuszne, to ich ulubione zabawki.. ja w zasadzie też szukam czegoś do komputera.. ;) liliana - ekstra suknia! :D Ja też bardzo lubię jednoczęściowe:) aaa, właśnie - chętnym podeślę własne ślubne fotki ;) perełko! Brida - widamy w świecie prawie - żywych:) Prawie, bo zapewne większosć tu obecnych też podkichuje i posmarkuje... taka pogoda, co zrobić.. pap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollala... normalnie...SKRĘCIŁO MNIE ! ..z zazdrości! lilianko - to jest właśnie coś o czym marzyłam..połączenie tego rodzaju kroju i dekoltu, z TAKIM stylem,jakością... mogę sobie nadal pomarzyć.. tyyyle kasy :( na pewno nie wydam tyle na suknię..(zresztą uważam że firmy - nawet świetnie szyjące - biorąc tyle przeginają ostro.. No cóż - towar luksusowy) zabulinka :D witam witam paznokcie czerwone miałam 3 razy w życiu w tym 2razy u stóp...czułam się wtedy..taka..taka...wyuzdana ;) zmysłowa :P nie powiem..ma to swój urok. fotki ślubne poproszę...a co ;) marfuszka@wp.pl i w ogóle babeczki jeśli chcecie podeślijcie swoje pięknościowe podobizny;) :* mloda2 - trzymaj sie tam na obczyźnie :) a uczucia związane z pracą z dzieciakami którym życie nie ułatwia...znam baardzo dobrze. Z takimi właśnie pracuję na codzień. Bywa super :) ale czasem nie wiem co mogę odpowiedzieć na kolejne trudne pytania.. perełko :D nie martw się! musisz zdążyć ;) buziaki i ściskasy tygrysica, domiś, brida : 🖐️ 🌻 cocoloko - masz farta z tymi dekoratorami ;) do naszej dosyć surowej sali też przydałby się ktoś z polotem..i kto nie ściądnie za swój polot kosmicznej kasy ;) więc ja toaścik na koniec dnia podnoszę.. ZA ZBIEGI POMYŚLNYCH OKOLICZNOŚCI ./..I ZA UTALENTOWANYCH ZNAJOMYCH! :D do jutra babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się... piątkowo ;) Ja też już obkupiłam całą rodzinę, jestem niemal spłukana, ale jutro zamierzam sobie kupić jakąś fajniutką bieliznę. Też mi się coś od życia należy, a co! Narzeczonemu kupiłam bardzo fajne męskie perfumy i bluzę. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu przed świętami siedziałam i męczyłam się z pakowaniem prezentów, a i tak efekt był mizerny. Teraz niemal wszystkie prezenty od razu miałam pakowane na miejscu - w ładny papier, ze wstążeczkami, kokardami itp. Fajny efekt i roboty o wiele mniej ;) Ja ostatnio intensywnie się uczę, nie mam czasu na sprawy ślubno - weselne, a szkoda. Chociaż tego fotografa trzebaby poszukać. Ze świadkami mamy pewien problem. Ja nadal nie mogę się zdecydować (rodzeństwa niestety nie mam, moje koleżanki wszystkie bardzo lubię i nie potrafię wyróżnić żadnej z nich). Natomiast narzeczony trochę, jak się okazało, za wcześnie wystartował z propozycją. Tuż po naszych zaręczynach poprosił o świadkowanie szwagra, który się na to zgodził. W między czasie zdążyliśmy się ze szwagrem i siostrą narzeczonego nieźle pokłócić, niemal doszło do zerwania kontaktów. Z jednej strony to głupie, żeby mojemu narzeczonemu świadkowała osoba, która nie jest do niego nastawiona sympatycznie i życzliwie. Z drugiej jeśli teraz powie szwagrowi, że nie chce by był jego świadkiem wyjdzie lekkie chamstwo i mogą już totalnie się na nas obrazić. Prawdopodobnie dla załagodzenia sytuacji szwagier narzeczonego nadal będzie jego świadkiem, obawiam się jednak, że nie będziemy mogli za bardzo na nim polegać i liczyć na jego pomoc na weselu. zabulina --> Ja niestety mam wąskie kilkumilimetrowe paznokcie u stóp, których nie da się malować i bardzo tego żałuję. Gdyby było inaczej na pewno nie pożałowałabym sobie czerwonego lakieru :P Co do dekoracji sali ślubnej - nasza sala ma już gotową, wymyśloną przez właścicieli (na złoto). Mi pasuje i nie mam zamiaru (ochoty, ani czasu) jej zmieniać. Myślałam, żeby może jakoś teren na zewnątrz udekorować kwiatami, ale zupełnie nie mam na to pomysłu. Na jednym weselu właściciele sali weselnej postawili na dziedzińcu takie wiklinowe wielkie kosze (stylizowane bodajże m.in. na wozy) z kwiatami. Pięknie to wyglądało. Pewnie coś takiego kosztuje majątek i nawet nie wiem gdzie możnaby takie coś zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZiewczyny, zabulina już Ci wysłałąm zdjęcia , czekam na Twoje , moze slubne też wyślesz? byłam na Twojej stronie i oglądałam też Twoje zdjęcia, ale za dużo na niech Ciebie nie widać:) marfuszka - Tobie też posłałąm zdjęcia, czekam na rewanz:) dokłądne menu też ustalamy dopiero 2-3 tyg. przed ślubem, to takie przykładowe sala - jest pięknie przystrojona, te 2-3 tyg. wcześniej będziemy wybierać kolor i rodzaj przystrojenia stołów- mają duży wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana- sukienka śliczna:)))))) a długi welon jak tren chyba nie bardzo pasuje do tej sukienki lepiej krótszy , tak jak pisałaś a jeśli chodzi o welon- to ja osobieście nie bedę go chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem!melduje się:D Zabuś-Ty moaj miłości:P- ja do nikogo!!!!!!!!!!!!! nie pisze teraz.wracam z pracy ok 19 potem siłownia,potem zakupy(jak dobrze ze są sklepy otwarte 24h:) masakra:( dzis wysle Ci zdjecia z przymiary.zobaczysz mnie w nowym kolorze siana na głowie!:D Niech sie juz ten ROK skonczy..inwentura buu nawet do Domu nie mam czasu pojechać. aaa wczoraj mój G wpadł na genialny pomysł aby zrezygnowac z winietek!walka trwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ami te djęcia już mi przysłała upoważniła również do przesłania dalej więc mogę WAM przesłać :) u mnie cudnowni piekna pogoda i chyba zafunduję sobie spacer ;) pierwszy od 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ------- no i ja też jeszcze nie otrzymałam zdjęć z przymiarki . My też mamy nowy problem ze świadkiem .... Otóż zona swiadka dowiedziała się że jest w trzeciej ciąży , przy czym maja dwie córy w wieku 5 i 2 latka. Będzie rodziła w granicach siepnia/września więc świadek dzwoni do mojego R. i mówi że nie bedzie mógł świadkowac , bo żona może wtedy na porodówce leżeć ... Panowie przyjaźnią się klilkanascie i R. nie wyobraża sobie innego świadka na swoim slubie ... Na początku mówiłam -a co ma ciąża wspólnego ze świadkowaniem męża ? Nawet jeżeli będzie w szpitalu leżała to przeciez jest raptem 1 doba , więc świadek może spokojnie świadkować . No R. tez się nakręcił na taka wersję i przekazał to świadkowi. Co będzie zobaczymy. Ale wczoraj byliśmy u innych znajomych i dziewczyna rodzi za 2-3 tygodnie. Jak jej wyłuszczyłam całą sprawę to powiedziała że nie chaiałaby będąc w tak zaawansowanej ciąży po pierwsze iść na wesele aa tym bardziej \"puśćić\" męża samego ... Sama nie wiem co o tym myśleć ... Teraz zarzekam się że mój R. bez żadnych zgrzytów z mojej strony mógłby świadkwać , ale nie wiem czy tak samo mówiałabym będać w 9 miesiącu ciązy ... A swoją drogą wczoraj dowiedziałam się , że kolejna kolezanka jest w ciąży ... Same ciężarne i swieże mamusie mnie normalnie otaczają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×