Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

No mam, mam, jakie dzieciuch z nas, że normalnie pękać ze śmiechu można. A jacy wtedy dorośli się czuliśmy ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Zabulinka, przeciez czarne = ładne, no to nie wiesz ? :-D :-D A tak serio, to mój ulubiony kolor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropeczki - bo to JEST ładny kolor, ale nie aż do tego stopnia, żeby wszystko - każde spodnie, każdy swetr, każdy t-shirt musiał taki być.... :D Rewolucję zaczęłam od kolorowych gatek;) Potem poszło \"w górę\" :D I teraz nawet włoży śliwkowy sweterek;) No, z tym czuciem się dorosłym, to też tak było.. teraz chciałabym się tak poczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
hej dziewczyny! zabulina jak widac jest tu troche dziewczyn ze śląska :) a co do targów to My sie chcemy wybrac, ale to zalezy jak bedzie z praca, ale na dzień dzisiejszy jedziemy :D wiec zgadamy sie co do stoiska ;) ja wlasnie wrocilam od dentysty :o ale juz zdrowe ząbki są ;) pozdrawiam ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutkamm! Jak ja się boje dentysty!!! Też siem muszem wybrać, alem nie chcem :o ob siem bojem :o Lekarze mogą mi generalnie robić wszystko - ciąć, kłuć, etc, ale jak czuję sam ten zapach.. .to nogi za pas normalnie.. dobrze, że natura obdarzyła mnie dość dobrym uzębieniem... To się zgadamy;) Trudno nas będzie nie zauważy, bo planujemy zrobić sobie najładniejsze stoisko ever: ;) ale szczegółów nie zdradzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
ja też nie lubie dentysty, ale chodze regularnie na kontrole, zrobiła mi sie mała dziurka wiec poszlam szybko ją "załatać" :) fajnie z tym stoiskiem :) a możesz zdradzic co będzie na waszym stosiku? moze juz napisalas a ja przegapiłam, jestem jeszcze troche roztrzepana dentysta ;) to fajnie spotkamy sie 11 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
nie stosiku tylko stoisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę:D Bo to niespodziewajka będzie :) Tylko musisz mi podesłać swoje zdjcie, żebym Cię poznała a`conto jakiegoś ewentualnego rabaciku i dla mojej własnej ciekawości;) ja też podeślę zwrotnym mailem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
ale Ty tajemnicza :P to fajnie zgadamy sie napewno!! bo brzmi kusząco ;) ale cudna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio:) To fajno. Ale nutkamm - czy Ty wogóle widziałaś moje zdjęcia?? niby taki detal, ale przy wyborze fotografa to jednak bywa dośc istotne ;) Jak nie, to kliknij na mojego nicka i tam masz stronę:) Aha - i weź - się zaczernij, Kobieto! Bo zaraz znajdzie się jakiś el patafiano, co się będzie po Ciebie podszywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
zabulina to Twoje zdjęcia? ? piekne są!! :) gdzie znajduje sie Twoje studio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia jako atelier nie mamy - tzn nie robimy zdjęć studyjnych. Tzn mam koleżankę, która mogłaby mi studio udostępnić, ale nigdy takich zdjec nie lubiłam. Nasze studio tak naprawdę to jest komputer:) M jest grafikiem komputerowym i potrafi robić świetne rzeczy:) Np. u nas nikt nie ma podkrążonych oczu, podwójnego podbródka, pryszczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki-----------> Piąteczka!!! :) Popieram :) a przesądy mi nie straszne! Najważniejsze,żebym podobała się mojemu A. to i sobie będę sie podobać... resztę mam w nosie!! Zabulinko----> na razie mam zapał! ale zobaczymy jak to będzie z wykonaniem :)))?? Znalazłam na ślubnym targu: http://www.slubnytarg.pl/ks2216-sprzedam_la_sposa___galicja_lodz_r_38___w_stylu_lat_20__amp__8211_ych.html i do tego w Łodzi ! Jest koronkowa z kapeluszem do tego młody we fraku auto z epoki a sala : stare fotografie, lustra, kufry podróżne - bo przecież podróżnicy z nas pełną gębą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutkam - dziękuję pięknie za komplementy;) Z takimi zdjęciami, w tkóre włozyło się wiele serca i pracy, jest trochę jak z dziećmi - zawsze miło się słucha pozytywnych rzeczy na ich temat :D Cokoloko - śliczna! Troszkę podobna w kroju do tego modelu \"Jaguar\", co go Nobi sprzedawala:) a na głowę co do tego??? Jakaś wpinka, a może mały toczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutkamm--------> witamy wśród czarnulek:) zabulinko----> ja też chcę.... moge prosić o jakiś namiar na twoje zdjątka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacisnij na \"czarną\" zabuline :) tam jest link... a zabulina powiedz mi gdzie znjadujecie sie? znaczy wiesz czy mozna do was podjechac zobaczyc na zywo? :) dziękuje za powitanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPELUSZ! chociaż teściowa mówiła mi- \"jak uważasz ale wiesz że kapeluszem to stare pudła się przykrywają!! :) w życiu bym nie pomyślała bo to takie ekstrawaganckie dla odważnych......ale jak przymierzyłam jeden taki piękny kapelusz to kumpela prawie padła z wrażenia. Przymierzałam właśnie do tego typu sukni i powiedziała,że BOMBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. prościej by było, gdybym Wam wlepiła linka, ale trzymam się, że na Kafe nie wlepiam reklamy - jak ktoś chce, to znajdzie;) . Musisz zatem kliknąć w mój nick, i tam jest adres strony:) Zreszta - może znajdziesz tam inspirację, bo w galerii nr 1 mam dziewczynę, która też miała \"wystrój\" a`la lata 20:) Tylko że ona jest świetną krawcową i sama sobie szyła suknię... A na głowę, jak tak myślę, pasowałby Ci też taki dluuugi, ale całkiem prościutki welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokoloko - no, mi też od razu przyszedł do głowy kapelusz do tej sukni, ale wiem, że kapelusze są właśnie ekstrawaganckie i nie wszystkim pasują:) Nie przejmuj się teściową;) jak bym była wredna, to bym na taką wypowiedź odparła: \"rozumiem, że to obserwacja z własnego doświadczenia..?;) nutkamm - jesteśmy z Katowic, ale bywamy też w Bielsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło sprawić trochę radości bliźniemu;) niektórym tak niewiele wystarczy;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz juz na bank musimy sie spotkac na tych targach :D i pewnie stoisko bedzie po częsci związane z fotografią hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko----> w związku z teściową - oczywiście ona też ma swój patent na nasz ślub (chciała żebyśmy z mojego domu do kościoła szli na piechotę-bo blisko ale rezolutnie odparłam ,że nie! (ustaliłam to wcześniej z A.). Wiecie nie wyobrażam sobie SIEBIE jakoś w tej głównej roli! Nie dość ,że i tak wszyscy będą się gapić na nas to jeszcze robić paradę przez pół wioski! odpada! wstydzioch ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
hej! dziewczyny mam pytanie. Również w 2007 roku wychodzę za mąż i niedawno byłam zamawiać tort i tu chciałam się zapytać ile płaciłyście za tort? Ja mam mieć taki na 100 osób i pani zaśpiewała 460 zł. Co mam mysleć czy to dużo i dalej szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie szła, chociaz moj kuzyn szedł :D mieli bliziutko a orkiestra im az do koscioła grała, to takie wiejskie weslele albo bardzo udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×