Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Arabela ----------------> na kolacje bedzie również miesko z obiadu tylko inaczej podane wiec golonek bym nie wyrzucała, moja rodzinka lubi miesko :) Tygrysica------------------> już myślałam ze masz namiary na fajną knajpke za 2 a tu sie 200 zrobiło :D a swoją drogą niezła kwota, moje menu za 90 od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie dzwonil moj narzeczony i zmaoil obraczki..wysyslam linka...http://www.wkruk.pl/ bizuteria slubna-obraczki -romantyczne-NAZWA ICH FASCINATA 3 od góry:) poprostu zakochaliśmy sie w nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysico a te placki to co to? ziemnaczane czy omlety bo nie bardzo zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
kochane ja musze leciec obiadek szykowac:)milo tak z kims porozmawiac:)bede jutro pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiasz tygrysku przez neta? a jak bedą kiepskie? w rzeczywistości moga wygladac inaczej......ja mam pierscionek zamówiony i jakos inaczej wygląda na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki to cos jak ciasta? hmmmmmmmm niebardzo wiem jak wyglądają , placki ziemniaczane i nalesniki wiem i mi sie to z tym kojarzy. Ok zmykam zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MOJE KOCHANIE ZMAOIWLO W KRAKOWIE W Galerii Krakwoskiej...dzis zamowil a mierzylismy je w niedziele..ale jeszce chcialmz nales opis na wagrerowanie w środku wiec jest moj R dzis w krakowie i zmaoil..beda do 4 tyg..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela----------------> no co ty, pierwszy raz słyszysz ze ciasto a placek to to samo?? Nie rozumiem twojego zdziwienia?! A poza tym czy ktoś ma jeszcze menu w podobnej cenie jak ja - 90 zł/osoba - bo widze ze tu 140, 200 .... koszmarne liczby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiukeg - menu dotarło.. faktycznie jest ono Typowo polskie, ale nie przejmuj się każdy wybiera to co lubi, trudno tu określać co jest najlepsze :) my jeszcze nie mamy konkretnie ustalonego menu, monia --> cześć 🌼 fotki zaraz wyslę, szperam teraz w komuterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zakrecona jestem :) podaje meila i czekam na fotki michasaw@interia.pl w chwili obecnej szukam czegos na podróz poślubną, moze ktos był bułgarii lub w chorwacji, bo niestety na bardziej egzotyczne kraje mnie nie stac, nie wiem czy w ogóle damy rade gdzies pojechac ale co tam pomarzyc mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obrączek --------------------> ja chce klasyczne, półokrągłe, gładkie, 5 mm. Po prostu inne mi się nie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :) ja również nie mam tych zdjęć :) i ja dostregam to że jesteś :) jakieś nowości w przygotowaniach....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ----- to że dojazd może jest tańszy do Chorwacji niż w inne ciepłe kraje - nie oznacza że to jest tani kraj . Wręcz przeciwnie \"zycie\" dla turysty na Chorwacji jest dosyć drogie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida 😘 ---- u mnie zastój totalny . Nic nowego sie dzieje od tamtego roku. Nie mam ciśnienia ani na sukienkę , ani na menu , alkohol. Najważniejsze rzeczy są a reesztą zajmę się na 2 miesiące przed - no poza sukienką którą w planach mam ogladać w kwietniu lub pod koniec marca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!!!!!!!ale rzeście naprodukowały stron!!!!!!!!!!!!!nie nadążam normalnie z czytaniem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulegk - udało sie wysłać maila, sprawdź pocztę. No i chciałabym tutaj coś sprostować - o ile mi wiadomo, to Monia, w ciąży nie jest :-p I jak Ją widziałam, to wyglądała szczupło, i na 100% żadnego brzucha nie miała, bo to jest dziewczyna w stylu fitness, więc ja nie wiem, gdzie tu Arabela brzuch zobaczyła. Może jakiś cień padł, i to wróżba, Monia ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×