Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dobra dziewczynki ja tez juz uciekam bo jutro mam dzien na uczelni (raz w tygodniu to trzeba wygladac i wstac wczesniej zeby doprowadzic sie do porzadku) Dobranoc,spokojnej nocki i kolorowych snow wszystkim.... Masz racje bella milosc wszystko wytrzyma... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!!! Jaki piekny mamy dzis dzien....,no i pewnie dlatego nie moglam juz spac,chociaz budzik nastawiony na 8:30.... Ojej nie wiem co sie ostatnio ze mna dzieje,normalnie to o 10 mnie odniesc graniczylo z cudem,a tu 7:00 i to bedz budzika?????Jak to swiat moze zaskoczyc:)No wiec jeszcze do 8:00 pocztyam ksiazke i pozniej sobie tak wstane juz na dobre.... Ale juz wsztskim zycze milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witanko doroti22 U mnie niestety pogoda barowa,całą noc padał deszcz i teraz jest pochmurno,zmoczył mi wszystkie ciuchy na dworze :( Niestety ja nie moge rano wstawać,moge nastawić 10 budzików i niech sobie dzwonią jeden po drugim,wiecznie jestem nie wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witan i o zdrówko pytam:) później przyitam sie z aishą:)🌻 i zacłąreszta:) miusiq------------>tak tak masz racje,sznuje czyjes zdanie-tylko ze tak jak powiedziałą dorota-co kobieta to inne mysli wrazenia estetyka... zespół mój...no cóż-platynowej płyty nie wydał:-P,ale wg. mnie na wesele które mam zamiar urzadzic w zupełnosci sie nada. moze patrzyszysz na TO pod katem wesela swojego,które chyba przeciez tradycyjnym z oczepinami,i całą ta \"resztą \" nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bella szkoda ze pogoda nie dopisuje,bo u mnie to swieci piekne sloneczko i az nabiera sie checi do zycia... A skad jestes??? Dzien dobry Ami....masz racje tak jak juz wczesniej powiedzialam kazdy ma inne wyobrazenie co do swojego wesel i najwazniejsze zeby młodzi byli zachwyceni,bo to przeciez ich dzien....i kazdy chce zeby byl naj...naj... dlatego planuje sie go juz rok przed.... I taki naj...bedzie napewno dla kazdej z nas chociaz moze kazdy na inny sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie drugi koniec Polski ode mnie,wiec moze byc inna pogoda:) Dobra laski ide glowke umyc i jesc sniadanko.... Buziaczki,pozniej sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ranne ptaszyny :). Ja już w pracy od godziny się męczę a pogoda senna... Tak Was pytałam o to \"mamo\" i \"tato\" do teściów, bo sama mimo, że jesteśmy z Q. już 5 lat, nie wyobrażam sobie tak mówić. Mam Kochanych rodziców i określenia mama, tata wydają mi się być zarezerwoawne dla nich tylko! kaczko! Niestety nie znam Jędrka Kuropatwy, ale kto wie?! Może poznam, Mińsk aż taki duży nie jest:))) A my w sobotę idziemy na ślub i wesele do brata ciotecznego Q. Będziemy uskuteczniać obserwację pod katem naszego dnia! No! Koniec tego dobrego. Muszę wracać do pracy:(. Ale zajrzę do Was już z domku. Buziaczki dla Wszystkich Dziewczątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia,no niestety trzbea pracowac....a ja niedlugo na uczlenie sie wybieram,chociaz tak m sie nie chce ze uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przysłe mężatki. od kilku tygodniu uważnie wczytuje sie w to co piszecie o sobie i o swoich przygotowaniach do ślubu. narazie tylko sie wczytuje bo przygotowań jeszcze nie ma bo nawet nie jestśmy zaręczeni. ale z tego co wiem to ślub na pewno będzie w 2007 roku, więc topik chyba ospowiedni wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Coś mi się poprzestawiał mój zegar biologiczny. Ostatnio chodzę późno spać, ale wczoraj to już pobiłam wszelkie rekordy - położyliśmy się spać o 3:30. Misiek wyszedl 30 min temu do pracy, a ja zabierma sie za śniadnaie i pisnaie prac zaliczeniowych bo musze co nieco oddać w sobotę. Proszę powiedzcie jak się Wam podobaja takie sukienki? http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=1&gr=4&poz=383 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=0&poz=290 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=1&poz=291 Czy macie już upatrzone jakieś obrączki? Wczoraj po raz kolejny ogladałam w nece i te poodbaja mi się najbardziej: http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/171/Obraczki-tradycyjne-plaskie-R410-szer.-4-mm.html http://www.wec.com.pl/product.php/1,22/30/TYTAN-model-5-7.html Jeszcze się tak zastanawiam czy jak bym chciala wystąpic w tego typu prostej suknii to będzie jakoś bardzo nie ma miejscu? Tzn. nie dokałdnie taka, ale coś w tym rodzaju. http://www.allegro.pl/item104752455_niepowtarzalna_elegancka_satynowa_suknia_kwiat_38.html Zapraszam tylko najbliższa rodzine tzn. rodzeństwo naszych rodziców i ich dzieci (czyli moi kuzyni i kuzynki) - wychodzi max. 40 osób. Jakoś nie wyobrażam sobie, że mogłabym kogoś nie zaprosić - byłoby mi przykro później opowidać pokazywać zdjęcia. Nie mam 100 osobowej rodziny - te 40 osób to jesteśmy wstanie zaprosić na uroczysty obiad. Pozdrawiam cieplutko. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia-sukienka 2 z linku mi sie podoba-a ta z allegro b.b. ładna-tylko wg.mnie trzeba miec do niej lepsza figure niz np. ja:( (pązczki 156 i 57kg nie dobrze by wtym wyglądały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateno!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 🌻 dla ciebie-oby ci sie plany i marzenia(matrymonialne:-P ) spełniły!!!!!! \\co do reszty-zapraszam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że jeszcze na fiurą troche popracuje, aktulanie waże ok. 47-49 przy wzroście 152. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chciałąm się dołączyć, ale ja biorę ślub w październiku tego roku :) i wcale nie czuję, że to za późno na przygotowania! :) no, mam nadzieję, że się nie przejadę, ;) Salę mam, a o reszcie będę myśleć póżniej :) wczoraj staliłam to z narzeczonym, hurra!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki. co do planów i marzen to sa bliskie spełniena. z moim S jesteśmy już 7 lat wszystko by było szybciej ale wiadomo ze w życiu nie zawsze tak jest jak sie planuje :) za kilka miesięcy kończymy remont naszego mieszkania (który trwa już 2 lata) i wtedy zacznamy WIElKIE przygodowania do tego dnia. a narazie bacznie obserwuje i planuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia witaj Galatea i Gacela są zawaliste ,podobaja mi sie bardzo :) suknia z allegro tez jest ładna ale tak jak napisała ami trzeba miec figure do niej. Obrączki oki,normalne klasyczne ,ja nie przepadam za tytanem ,jakos mi sie kojarzą z nakrętką od śruby (ale to tylko moje zdanie) Moje obrączki bede inne niz inne,nie mam zdjecia bo takie obrączki tylko na zamowienie i to jeszcze specjalne ,nie wszedzie mi je zrobią,i beda z żótego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominum witaj 🌻 ---ale zostaniesz z nami???bedziemy z ciebie czerpały jak ze źródełka:):)-wiedzy!!!!! czy któras moze mi dokładnie wyłuszczyc jak to jest z tymi naukami???ile trawają gdzie trzeba je robic ile kosztują itp..my z g. mieszkamy w SZCZECINIE ale slub bedzimy brac u mmnnie wkosciółku(chyba ze prawda okaze sie pogłoska ze ksiądz umnie za slub -bierze 800zł)-to jest na wiosce oddalonej ok 100km od szczecina. wiecie co?mysle ze nam nie bedzie łatwo:( -tak wszystko w zasadzie na odległosc załatwiac-ale damy rade:) I WY TEZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominum ,atena witajcie :) ami ja jeszcze nic nie wiem na temat nauk :( znajac mnie to bede je robiła w ostatnim momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNO----------->WG.MNIE OBA TE ZESPOŁY SĄ DOBRE I NIE BYŁOBY PRZY NICH NUUUDY:)ale zgłupiałam-albo cos zle zrozumiałam:ale nie bedziecie miec rzadnego z nich ze wzgledu na terminy tak? wiecie co??? a ja tam chce miec tradycyjny slub nawet z tym\"ona temu winna\" no moze NIE CHCE-ale nie zrobie nic aby tego nie było:)-taka juz jest tradycja w naszych rodzinach-nawet nie jestem w stanie jej przełamac-pewnie znajdzie sie gro dziweczyn którym np.podziekowania dla rodziców wtrakcie wesele ,oczepuny itp-zdadzą sie no..eee...pachnące wioską:0-ale ja uwazam ze jesli wszystko jest z umiarem i głową robione(np.nie bedzie na oczepinach \"pan przynosi stanik pani;)-to bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo serdecznie ja juz gorotwa do wyjscia,ale nie omieszkalam zajrzec tu jeszcze na chwilke.... Otoz mi osobiscie podobaja sie sukienki z 1 i 2 linku...a obraczki zlote owszem, a tytanowe tak jak belli kojarza mi sei z czesciami mechanicznymi... Co do nauk przedmalzenskich to trwaja 10 tygodni (raz w tyg) i ostatnie spotkanie albo dwa to zalezy sa z kims z poradni malzenskiej a pozostale z ksiedzem...Ksiadz mowi o wartosci rodziny,malzenstwie jakos sakrament....a pani z poradni o naturalnym planowaniu rodziny...to nic nie kosztuje,przynajmniej u mnie... Ja osobiscie nauk jeszcze nie mam ale wiem,bo moj tata pracuje w kosciele no i mi mowil:) Ja pewnie tez nauki bede robila sama bo moj M ciegle w trasie,no moze uda mu sie zahaczyc o kilka....no i wogole to wszystko spadnie na mnie tzn.cale przygotowanie wesela:) Ami zgadzam sie z toba jestem tradycjonalistka jak mowilam moje wesele bedzie tradycyjne,chociaz bedzie kilka elementow moich wlasnych:)Ale jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ami27! Wiesz ja też chcę takie wesele tradycyjne! Zniosę nawet oczepiny (chociaż z umiarem). Nie chcę wesela typu dyskoteka (z DJ itp). Chociaż każdy ma to co lubi, prawda:))) Uważam, że wesele rządzi się swoimi prawami. Można je modyfikować ale samo wesele to przecież tradycja. I nie wyobrażam sobie mojej babci czy cioć na takim weselu-dyskotece ;))) Ale się wymądrzyłam, że hej! Chyba mi kawy brakuje w organizmie:), spadam więc na kawkę i do roboty... pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja tez juz uciekam bo za 10 min mam zajecia....Do zobaczenia pozniej. Pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak zajadam sniadnako przy kompie to jeszcze może napisze dlaczego nie bedzie wesela. 1. Gdyby mój Misiek miał przed sobą perspektywę takiej imprezy to ślub pewnie niedoszedl by do skutku - na większości ślubów na jakich byliśmy robił za kierowcę i jakoś tak więcej byliśmy gdzieś poza niż się bawiliśmy. 2. Jakoś nie wyobrażam sobie wesela bezalkoholowego - a tylko na takie bym się zgodziła. W tej kwestii jestem niereformowalna i nie dam się przekonać. 3. Robienie dużego wesela w sytuaci kiedy się mieszka 350 km od miejsca planowanej imprezy troche wszystko utrudnia, a my będziemy mieć chyba wystarczająco dużo spraw na głowie w przyszłym roku. 4. Chciałabym poprostu na luzie podejść do sprawy i nie przejować się czy orkiestra gra jak trzeba itp. Nie myślcie, że uważam duże weseła za coś niestosownego - wręcz odwrotnie - jak ma się dużą rodzinę, przyjaciół to naprawdę fajna impreza może być, ale po prostu trzeba się z tym dobrze czuć. Obrączki raczej wybierzemy złote tzn. żółte złoto. Chciałabym, żeby to był wyjątkowy dzień dla wszystkich nie tylko dla mnie. Także dla moich i jego rodziców bo oboje jesteśmy najstarszymi dziećmi więc to pewnie będzie dla naszych rodziców ważne wyydarzenie. Tak się zastaanwiam czy jeśli robimy tylko takie małe przyjęcie (obiad+coś słodkiego) to jak jest z prezentami? Nie to, że mam jakieś wymagania co do prezentów - jak dla mnie wcale nie musi ich być. Ale po prostu mnie to ciekawi. Jesteśmy razem od ponad 5 lat - 6 będzie w listopadzie. Mieszkamy razem do pare latek i tak się zastanawima czy w takim ukąłdzie kiedy mam już troche urządzone mieszkanie czy możemy zrobić listę prezentów? Mówie o takich zwykłych rzeczach, a nie jakiś super drogich. Czy to nie będzie w złym guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka pietruszka
nie rób zadnej listy. dostaniesz koperty, mało kto daje prezentuy a juz nie sądzę by dali ci czajnik czy odkurzacz:D. To raczej mozna młodym parom dac którzy dopiero co mają mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za trafną uwage :) Koperty są oki - zwłaszcza, że myślimy nad kupnem mieszkania. Tzn. teraz będziemy je troszeczkę remontować, a potem może je kupimy - błędne koło, no ale tak mamy dziwną sytuacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia-twoje argumenty do mnie trafiają.jasne ze nic nasiłe:) co do listy...my praktycznie mamy wszystko-wiec bedziemy mieli taki jakis głupiutki wierszyk na zaproszeniu-pod spodem\"by prezentów nie rosły sterty-niechaj zmieszczą sie w koperty\"-cos takiego. i wcale nie uwazam ze jest to niegrzeczne(tak śadzi mama G.:-P co do listy,,,uwazam ze jest dobra-jesli robi sie duze wesele na ok 100osób.i uwierzcie mi nadal zdarzaja sie reczniki i sciereczki kuchenne jako prezenty(niedawno nocowalismy w dmu Młodych-razem rano otwieralismy ich prezenty)oraz 3 jednakowe!!!!czajniki z selgrosu które pewno stracą swoją zywotnosc po jakis 3mcach uzytkowania:) dlatego uwazam zepiej jest dac ładniejszy bukiet(gdy sie nie narzeka na nadmiar gotówki:)-róznie bywa w zyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy juz pisałyscie na ten ten temat ale czy wasi rodzice sie znają, jezeli tak to kiedy sie poznali na zaręczynach? a moze wcześniej no i gdzie organizowaliście takie spokanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami--->>> p[rzepraszm ze mail nie doszedl,ale cos mi sie poczta schrzaniła i nie chce sie nic wysyłac.... wysle jak tylko bede mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×