Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość czerwcowwa doli
anku nie mylisz się. Mi tez wydaje sie ze zawsze sie nosiło na serdecznym zaręczynowy. Jak ktos dał na srodkowy to dlatego ze palce spuchły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zdawało mi sie ze wlasnie na serdecznym palcu pierscien oznacza że to zareczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchlizna palców mi raczej nie grozi, tym bardziej, że pianistką jestem, he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku > dzięki za fotki :) Fajna z Was para :) Ja chce miec takie dlugie wlosy jak Ty :( ale bez okresu zapuszczania ktory mnie wlansie strasznie męczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy to moda czy nie. Ja noszę na serdecznym, bo tak wydaje mi się ładniej i wygodniej. Nie będę teraz zmieniać na środkowy, bo \"tak każe tradycja\". zabulna --> teraz jestem u narzeczonego, więc jak po południu wrócę do siebie do domu to prześlę zdjęcia. On jakieś moje ma, ale zupełnie nie orientuje się gdzie ;) anku --> mi też marzą się tipsy, ale to faktycznie za drogo dla mnie. Na swoje paznokcie poza tym nie mam co narzekać, najgorzej jeśli mam 10 ładnych i długich paznokci i nagle jeden mi się ułamie. Wtedy trzeba wszystkie ściąć :( albo bawić się w doklejanie pojedyńczych tipsów ;) Ale na ślub chyba zrobie sobie u profesjonalistki, żeby nie drżeć, że coś mi się złamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinna --> zdjęcie poszło.... daj znać czy doszło bo ostatnio cos nie tak z moją skrzynka jest... a teraz to juz naprawdę zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys takie krociutkie włoski jak ty ashia :) ale odrosły ;) Powiem ci że jednak ta fryzurka dodaje ci uroku, bo jestes bardzo ładna :) a włosy mam juz dłuższe bo zdjecie bylo robione 2 miechy temu a moje kudełki rosną w zastraszającym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida, na razie nic, ale może to wymaga czasu;) wiosenko, poczekam:) Co do noszenia pierścionków etc to ja mam ogólnie kłopot, bo mam bardzo szczupłe palce (naprawdę bardzo, to jedyna obiektywnie ładna częśćmojego ciała, i długie paluchy które też przydają się do gry na pianinie, choć pianistką nie jestem;) hehe) i bardzocieżko mi znaleźć mój rozmiar pierścionka. Zaręczynowy 2x musieliśmy pomniejszać. Noszę 10 i to czasem też ześlizguje się, wiec w sumie czasami też noszę na środkowym - zwłaszcza w zimie, jak palce robią sie jeszcze szczuplejsze.. Ja myślę, że to w sumie nie jest takie ważne, na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie ma znaczenia, każdy niech robi tak jak jemu odpowiada :) ja nie lubię tradycjonalizmu, ale są rzeczy ktorych nie potrafię unowocześnić, po porostu czuję że muszę poddać sie temu zwyczajowi :) tak jak np. na weselu musi byc gorzka wódka, ale nie chcę marsza welesnego przed domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zamierzam Was przekonywać co do miejca umieszczenia pierścionka zaręczynowego. Urażające było tylko stwierdzenie, że \"jeśli ktoś nosi pierścionek na palcu środkowym, to tylko dlatego, że mu palce spuchły\". Wprost żałosne stwierdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
no jak to żałosne? jak ci palec spuchnie to zakładach na drugi palec, normalne przeciez. albo zdjemujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
a co robisz jak ci spuchnie palec i trzeba zdjąc pierścionek zaręczynowy? niektórzy zakładaja na drugi , większy palec, moze ty zakładasz na sznureczek i na szyję;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nie każdy miewa problemy z opuchlizną tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyłączam z tej rozmowy o niczym. PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee prosze. kobiety.ja juz kiedys sie na ten temat wypowiadałam. tylko spokój nas uratuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, pośmiejmy sie z tego a nie kłótnia o pierscionek i palec! na poprawe humoru wysyłam wam wszystkim pierwsze moje zdjecie ślubne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka kłótnia??? To wyszydzanie innej osoby za to, że nosi pierścionek na innym palcu niż ona sama. Dziwne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ale to juz było przesadzone. dlaczego mówisz ze nie kazdy ma problemy z opuchlizną jak ja. jestes nie przyjemna. Nie widze w tym nic złego ze jak kobiecie spuchnie palce i wtedy musi przełozyc pierscionek na drugi palec. Nie widze w tym nic żałosnego.To ze ty nosisz na sznurki - twoja sprawa przeciez. Ale poco sie tak upierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koniec tematu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdze dopiero w domu:( ale prosze o spokój!!!!!! bo mi sie podwójnie gorąco robi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA , UWAGA !!!!! Dziewczyny z Warszawy i okolic !!!! Mam zdjęcia przykładowe mojej przyjaciólki , która robi seje plenerowe i nie tylko .... Za seję bierze 600 zł - w tym 40 zdjęć wywołanych dużego formatu wybranych spośród ok. 200 + prezentacja na CD z podkładem muzycznycm oraz reszta zdjęć na CD do uzgodnienia . To jest tylko plener ale jest możliwość też fotografowania od A do Z - ok. 800-1000 zdjęć ... Jeździ do Łazienkek lub Wilanowa + zamek w Czorsztynie - jeżeli ktoś ma inne miejsce to tam również :) Wysłałam jest też link Kaliny - będzie próbowała coś \"tworzyć\" w jej stylu :) Która chętna do obejrzenia ????? Zabulinko , do Ciebie też pozwolę sobie wysłać , żebyś swoim okiem na nie popatrzyła :) - Bo ja też będę miała u niej robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×