Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość calista.
a gdzie o tym mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam gdzieś w radio, ale trzeba to pewnie podzielić przez pół. Wiemy, jak to jest z tymi prognozami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calista.
nie kracz. Musi byc pieknie. Mam zamiar się nacieszyć słońcem po tej osotaniej kilku miesięcznej ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo!puk puk wiatm jest któras???ja chyba padne z tego upału-nie mam klimy w pracy:(-pies z kulawa nogą nie zajrzy-wszyscy na plazy siedza:( która tez w pracy musi siedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hurtowni farmaceutyczno-medycznej Kasiaczku:D zatracilam zdolnosc logicznego myslenia:(spac mi sie chce:( i do morza mi sie chce!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ami:) Ja również jestem w pracy w ten nieznośny upał :( A jak udał się weekend nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny: U nas też upał nieznośny. Ledwo zipię. Żyję myślą, że za dwa tygodnie będę sobie leżeć plackiem na plaży. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtasińska - Dzyndzel
wisono ty ni eleż tylko sie ruszaj- rza się odchudzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi---suuupppeerrr było tylko krótko-w sobote deszcz ale wczoraj silne słońce! jest taki skwar ze mi sie pisac nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---To super, że wyjazd się udał. Na pewno zregenerowałaś troszkę siły ;) A poza tym, to bardzo rozsądnie, że nie zaplanowałyśmy sobie ślubu w lipcu. Nasz CZERWIEC na pewno nie będzie aż tak upalny. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a`propos świadków - moja przyjaciółka wychodzi za maż za pół roku za chłopaka zdeklarowanego niewierzącego. To di\\opiero jest załatwiania formalności, my mamy w porównaniu do tego luksus!! No i jego świadkiem będzie jego równie zdeklarowany niewierzący brat. Dało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - a teraz dodajcie sobie 20 stopni i macie temperaturę w południowym Egipcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko sobie to wyobrazić :0 A TY Zabulinko, w jakim miesiącu brałaś ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście :) Ale takiego upału chyba nie mieliście, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy, tylko po naszym ślubie, kiedy goście już przyjechali na salę, rozpętała sie burza - co było fajne, bo na sali był tylko nawiew, a nie klima, ale o z kolei zmusiło nas do przełożenia zdjec na \"po podróży\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) juz dawno tu nie zagladalam bonie mialam neta:( co u Was slychac? ja w niedziele dzwonil;am do orkiestry. Chca 2000 zl z poprawinami. Jak uwazacie czy to duzo?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Chyba nie dużo .... Moja orkiestra bierze 2.500 bez poprawin :( Zresztą to zależy od regionu i ich umiejętności nie tylko wokalnych , ale poniękąd wodzirejskich ... Bo chociaż jedna osoba w zespole powinna mieć \"dobrą gadkę \" , żeby trochę powodzirejować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Basiu, to na pewno nie jest dużo, ale to zależy, ile tam jest osób i jaki poziom. My daliśmy tyle bez poprawin, ale to było 5 osób i mnóstwo sprzętu, który ze sobą przywieźli. Monia ma rację, dobrze by było, żeby ktoś tam miał \"gadane\", to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz bierze 3000 zł, a to i tak tanio jak na Warszawę, więc uważam że 2000 zł to dobra cena, ale wiadomo wszystko zależy od jakości zespołu. Akurat uważam, że na dobrym zespole nie ma co oszczędzać, bo od tego zależy cała zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za opinie:) w tym zespole sa 3 osoby i maja gadane i super graja:) Kurcze tak fajnie mi sie z wami gadalo w godzinach pracy a teraz nie mam tam neta i przychodze do domu zanim to wszystko przeczytam co tworzylyscie pod moja nieobecnosc to mija troszke czasu;) a fajnie jest sie przylaczyc na bierzaco do rozmowy:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam!dzis pracy coniemiara-w sobote tez pracuje do 17:O:O:O:O szlag mnie trafia! ale dam rade! nasza orkiestra bierze 1800-to chyba i tak najmniej z wypisanych tu dotychczas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz powstał mjakis topik o upominakch dla gosci. co myslicie?ja (jak juz pisałam) mysle o mini-słonikach owinitych zywym lisciem obok kazdego talerzyka goscia. jejku! jak ja sie obawiam zeby nie było takiego upału!wszyscy łącznie z nami beda wykonczeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda na 102
super pomysł z tymi słonikami, Wiesz ale to kolejny koszt dla młodych. Wydatków tule a tu jeszcze dla gości upominki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem.to tylko wstepny pomysł a z racjii ze sami płacimy za wesele-tniemy kosty gdzie mozemy:Dale taki słonik ok 1.8 w hurtowni(lisc i trawe znajde sama)-a mysle ze byłoby to sympatyczne i ciepło wspominane. dziewczyny nie macie poczucia ze ten czas zapiernicza bardzo szybko?niedawno był luty a tu mamy srodek lipca. a tak w temacie-kiedy zaczniecie\"powaznie\" chodzic za sukienką? ja mysle ze w okolicach marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×