Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dobra puściłam .... Ale to może i z 15 min. się wysyłać :) Powinnyście dostać po 4 maile - i tak chyba 46 czy 48 zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ... Jej mąż jest kamerzystą :) Jak jest dodatkowo kamerzysta to wtedy jest inna cena , bo on np. jedzie na zdjęcia plenerowe i wstawiają to w teledysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę monia, ale mi namieszałaś! Myślałam, że to Twoje w sensie Twoje i w głowę zachodzę, kiedy zdjążyłaś wyjść za mąż? :D Z opuchlizną przede wszystkim nie rozumiem, jak można założyć, że jeśli spuchną palce, to pierścionek z serdecznego ma pasować na ŚRODKOWY :D:D Odwrotnie - owczem, ale tak - se ne da;) Błąd logiczny, a burzę wywołał:) jak obejrzę spokojnie zdjęcia to się wypowiem:) Tyle, ile mogę - czyli technika etc, bo wrażenie ogólne każdy ma własne:) hehe, a ja dziś będę Was prosić o opinię... ale to wieczorkiem chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu, ale nie widzę zdjeć z kościoła - podeślij nam też proszę:) Jeśli mam mówić o warsztacie, to sprawdzianem jest nie plener (gdzie warunki oświetleniowe są nieskomplikowane), tylko zdjęcia robione w ciemnym kościele:) Pamiętajcie też - ogólna wskazówka - nigdy nie wybierajcie fotografa wyłącznie na podstawie sesji plenerowych - uważnie obejrzyjcie zdjęcia reportażowe. Tam wychodzą braki warsztatowe i techniczne. ale powiem Ci moniu, że ta koleżanka marketingowo dobrze zrobiła, że mając męża kamerzystę wzięła się za robienie zdjęć. Częśto ludzie nie mają czasu ani ochoty na długie poszukiwania i chcą mieć od razu załatwione dwie rzeczy, no i takie transakcje wiązane są tańszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa2007
To ja wskocze tu na chwile na rozmowke ... ----->brida, ardzo ladne sukienki, popieram twoj wybor, gante najpiekniejsza, gaula tez niezla. Moja sukienka bedzie tez w tej stylistyce i wlasnie najbardziej przypomina gante ... Gorset bedzie, ale jak juz pisalam na ramiaczkach. Jestem taka podekscytowana, bo slub za rok, a ja juz teraz zarezerwowalam sukienke za zaliczka!!! Co o tym myslicie? Ale naprawde nie mam czasu i cierpliwosci porownywac wielu ofert, czeka mnie intensywna praca, studia, wyjazdy, a cena jest dobra (nie chce duzo zaplacic!!!)- 1000. zl plus bolerko 80 zl. Mieszkam w malym miescie, nie jest to salon markowy, ale suknie pochodza z pracowni cieszacej sie duzym uznaniem w okolicy. Nad czym tu sie zastanawiac? Materialy w nowej kolekcji sie nie powtorza, zamiast koronki maja byc tiule ... a ja ich nie lubie! Kolor ecru wchodzi u mnie tylko w gre no i ta sukienka taka wlasnie jest ... :-) ------> monia. kami87, poszlam za twoja rada, zamowilam na allegro ten samonosny silikonowy w kolorze naturalnym, zobaczymy :-) A co do obraczek ... mi sie spodobal pewien wzor, ogladalam niedawno gazete, prasa bulwarowa hihi, a tam zdjecie Angeliny Jolie i Pitta, baaaardzo ladne zlote obraczki maja! Zolte zloto z cieciami, blyszczace i takie tez chce miec! Pierscionek zareczynowy mam w podobnej stylistyce - typ obraczki, biale zloto plus zolte z brylancikami, bo ja tylko obraczki lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
zarezerwowałaś sukienke i wpłąciłas zaliczke? Jak będziesz tak pisała to i my będziemy sie spieszyły jak będzie taki nacisk:D Większośc 2007 dziewczyn nie ma pewnie daty ustalonej dokładnie a ty juz "masz " sukienkę. Nie martwisz się ze moze ci się nie spodobać za kilka miesięcy? ja sobie tak zostawiam te szukanie sukienek na kilka miesięcy przed ślubem:). napewno coś sie znajdzie bo juz teraz patrzę, szukam i tyle mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa2007
Aha, sesja plenerowa, ja robie tak: wesele bedzie w lokalu typu palacowego, piekne otoczenie, duzo zieleni, mam kuzyna na ASP, zajmuje sie grafika i fotografia!!! Zatrudnie go do sesji hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa2007
No wlasnie, czerwcowa doli -----> spodziewalam sie takiej reakcji, podobna reakcja byla w sklepie ...ale gust mi sie nie zmieni, nie bede miala po prostu czasu na porownywanie cen i fasonow, na myslenie o sukience w najblizszych mmiesiacach, za duzo zmian w moim zyciu! Ten wybor daje mi poczucie pewnosci i komfortu, bo o takiej sukni myslalam zawsze. I wiem, ze ona spodoba sie innym!!! A wiec, wole pojechac gdzies w te wakacje, wyluzowac sie, a potem sukcesywnie myslec o uroczystosci i innych formalnosciach, dopracowywac kazdy inny detal zwiazany z calym tym zamieszaniem. A moze ja jestem nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
nienormalna?;) moze nie, ale zapobigawcza.:)Pewnie i ja bym tak zrobiła, ale wiem ze naprawde jeszcze tyle czasu:) Formalności załatwia się na 3 miesiące przed . Zakup wody, ciasta , bukietu i alkoholi tez na kilka tygodni przed . Obrączki tez na kilka tygodni :) nie wiem czemu sie tak spieszysz, no ale jak wyjezdzasz. Ale chyba szybko wrócisz z tych wakacji?:) moze przytyjesz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kazdy jest inny. Mi tam gust sie nie zmieni, ale bałabym sie że w przyszłym roku moze byc duzy wybór i że moze trafie na jeszcze piekniejsza suknie i co? kupie dwie? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa2007
Taaaak, macie racje, moge przytyc, moze stac sie wiele rzeczy niezaleznych ode mnie, wiem. Glowa mnie o to nie boli, bo wtedy sie bede martwic, jak to sie naprawde stanie! Wage mam te sama od 4 lat, zyje w biegu, najwyzej moge schudnac ...wiec w przyszlym roku bedzie przymiarka miesiac przed, bo sukienka wymaga pewnych poprawek ... A tak nawiasem mowiac, u nas ladny lokal rezerwuje sie za zaliczka min. 1 rok przed!!! To czemu nie suknie? Ale jak sie natne, to wam o tym napisze! Zaryzykowalam tylko 300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> mi się emaile odbierają i odbierają ;) czekam na opinię zabulinki, bo ja sie na fotografii kompletnie nie znam. O sukniach ślubnych była już dyskusja. Są modele z 2004, 2005 roku, które mogą sie komuś bardzo podobać, ale w przyszłym roku wycofają je już ze sprzedaży. To jeśli komuś nie zmienia się gust i waga to po co zwlekać, skoro to ta jedyna suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa, nie przejmuj się - u mnie pukali się w głowę, gdy kupiłam sukienkę pół roku przed ślubem;) a co do stanika samonośnego, to ja go reklamowałam, więc gdyby Ci isę nie spodobał, to nie opieprzaj Moni, tylko mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również kupiłam suknie 7 miesięcy przed. Niektórzy śmiali się, mówiąc, że jeszcze przytyję i bedzie klapa :P a jednak waga się utrzymuje, suknia pasuje i będzie wszystko w jak najwiekszym porządku!!!! Głowa do góry i nie przejmuj się tym co kto mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenko, jestem zaszczycona, ale jakoś wiążąco nie traktuj mojej opinii, bo każdy ma swój własny gust:) Ja najwyżej mogę stwierdzić, czy zdjęcia są dobre technicznie, co można polepszyć i czy ktoś ma \"smykałkę\" :) a czy są \"ładne\" stwierdzić się nie da, bo \"nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba\" :) Czekam na zdjęcia z Ceremonii i będę stukać, co myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku - odnośnie zaproszenia kogoś \"bo zwolniło się miejsce\" - to dobre wyjście przy zaproszeniu jakichś Twoich koleżanek Ciotki raczej nie wypada tak \"doczepić\", ale koleżanki zrozumieją i pewnie przyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa jeśli ta sukienka naprawdę Ci się podoba to nie widze powodu dla ktorego miałabyś jej nie zarezerwować. Rozumiem Twoje podejście bo w kilku kwestiach też zamierzam zastosować zasadę \"załatwić teraz, potem już święty spokój\" :P Mam już pomysł na sukienkę i najprawdopodniej na wakacjach wybiorę materiał i sukienka zacznie się powoli szyć bo jakieś przymiarki itp. najwczesniej naBoże Narodzenie, potem Wielkanoc. Moja krawcowa mieszka 350 km ode mnie więc nie będę mogła zbyt często się z nią widzieć. Kupiłam już buty na ślub. Pewnie załoze je raz czy dwa przed ślubem zeby troche rozchodzic, a potem juz beda lezec i czekac na ten jeden dzien :P Fatalnie się czuję, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulino ----- bo ja dosta la zwroty do 2 ostatnich maili ..... Tam było parę zdjęć z koscioła - ale takich zwykłych .... Spróbuję jesxcze raz przesłać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa2007
:classic_cool:, dokladnie tak sie spodziewam, ze cos moze nie "zagra" z tym silikonem, inwestycja niewielka, wiec dlatego zamawiam na probe, aby pozniej nie biegac w goraczce ... Poza tym jestem w nastroju wakacyjnym i wiem, ze co mi sie podoba latem i ma byc na slub na lato nastepne, jest bardziej prawdopodobne, ze to dobry wybor teraz niz o innej porze roku, bo ...czlowiek latem mysli po "letniemu", a zima bardziej po "zimowemu" hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --> mi większość zdjęć ślubnych się podoba :D (no chyba, że fotograf autentycznie jest do d...). Chodziło mi o obiektywną opinię okiem fachowca ;) Ja na razie sobie chudnę, a jak schudnę to zobaczymy co będzie z suknią. Nie mam na razie upatrzoej suknii, poza tym nie jestem do końca pewna jak będę wyglądać w poszczególnych modelach. Do tego trzeba by pochodzić po salonach i poprzymierzać, a boję się że będą sie w głowy pukać, jak im powiem że do ślubu jeszcze rok. Myślę, że sukni zacznę szukać pod koniec roku gdy są przeceny (o czym wcześniej rozmawiałyśmy). Wybieranie sukni na 3 miesiące przed ślubem uważam za nieco ryzykowne. Po co narażać się na dodatkowy stres, że mogą nie zdążyć uszyć czy dostarczyć wymarzoną suknię? Poza tym kupowanie sukni wcześniej ma jeszcze ten + że można sobie ją podziwiać i cieszyć się na pare miesiecy przed ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ----- he, he to się może w jakimś salonie spotakamy :) Bo ja też chcę przypolować coś na przecenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie juz mówie dzień dobry i dalej pracuje, pracuje, pracuje....... moj meil michasaw@interia.pl prosze o wszystkie fotki ktorymi sie wymieniacie :) monia.kami prześlij mi zdjecia twojej koleżanki nie jestem z warszwy ale z checią oglądne, żabulinko czekam na twoje ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Lipcowa, ale mi ten stanik sie bardzo sprawdził:) Tylko tak, jak pisał gośc na aukcji, zamówiłam o rozmiar większy, bo była zaniżona rozmiarówka w tej konkretnej firmie:) Monia, mam z kościoła - więc piszę:) Mi się te zdjęcia podobają:) Ładnie kadruje, nie robi głupich błędów i ma pomysły. Nie wszystkie z pomysłów są wg mnie trafione, ale to już rzecz gustu - ważne, żeby pomysły w ogóle mieć:) Trochę te komputerowe sztuczki nie za ładne, ale jak ktoś nie jest grafikiem to ma prawo. Na podstawie tych z kościoła niewiele mogę powiedzieć, bo kościół bardzo jasny, więc \"testu\" sprzętu i warsztatu nie było:) Ale ładne są, spokojne. Ogólnie - z tych 3 dotychczasowych warszawskich fotografów najbardziej podoba mi się Kalina, a później to studio z fotogafami z USA (hehe), a tylko odrobinę mniej zdjecia tej dziewczyny, która na pewno nie jest tak droga. Myślę (tzn zgaduję) , że ma najkorzystniejszy stosunek jakość/cena:) Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no już wróciłam.... zabulino, dostałaś zdjęcie? hmmm.... na wszelki wypadek przesle jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×