Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

to na zdrowie mystica:) za nas wszystkie aby sie nam życie udalo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie nadla trwa remont, poza tym muszę jednocześnie opiekować się Jędrusiem i chwilami już nie wyrabiam, ale pocieszam się zbliżającym się urlopem :) Ami> ładny ten hymn o miłości, ale są tam błędy w tekście (\"szeol\" zamiast \"szeo!\") Znam to w troszkę innej wersji. Zazdroszczę Ci tej scholi bo u mnie niestety nawet jakbym bardzo chciała to raczej nie ma takich ludzi którzy mogliby zaśpiewać. Ale mam jeszcze dużo czasu, może uda mi się jeszcze kogoś znaleść. Niestety narazie nie miałam okazji kupić materiału na sukienkę, może jak będę u rodziców to przejadę się z bratem do jakiejś hurtowni i coś wybiorę. Chociaż tak naprawdę to bardziej się martwię o koronkę na gorset niż o materiał. Agi> jeśli czasem tutaj zaglądasz to proszę napisz mi gdzie można ten papier czerpany tak tanio kupić? Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i zapewniam, że czytam na bieżąco, ale czasem po prostu już nie mam siły, żeby cokolowiek napisać. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia---dobrze ze onas nie zapominasz///wpadaj jak najczesciej a !!!dobrego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze calkeim niezle zwazywszy na ilosc wina które zostało w butelce:)mój G. teraz u rodziców swoich ja cały tydzien sama..:( dobrze ze tylko dzis i jutro I URLOP!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Siedzę w zakurzonym mieszkaniu szczęśliwa, że chociaż net jest i zastanawiam się jak my się w ten remont wpakowaliśmy? Szczerze powiedziawszy mam już dość. Dziś malowany jest przedpokój, łazienka i toaleta i może początek małego pokoju. Jak wszystko dobrze pójdzie to jutro koniec, jak pójdzie gorzej to pojutrze. Narazie uciekam bo musze kupic cekol i grunt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Monia serdeczne dzięki za piosenki, własnie odebrałam ale jestem w pracy może wieczorkim posłucham i się wprowadzę w weselny nastroj he he Ashia powodzenia przy remoncie. My też myslimy o remoncie naszego mieszkania ale to może za rok jeśli nam finanse pozwolą, a jeśli nie to może wykorzystamy prezenty hehe Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
czesc wam mam na imie monika i chcialabym z wami sie zaprzyjaznic tez mam slub swoj juz za rok date mamy juz ustalona na 18 sierpnia 2007 co mamy zalatwione juz tylko nauki przedmalzenskie trwaly 2msc i skonczylismy w lipcu najgorzej bylo z babka od planowania rodziny konkretnie nam sie trafila jedza atak pozostale godziny z ksiedzme bylo spoko..w wrzesniu chcemy juz zalatwic sale mamy juz upatrzona i menu tez za 100zl jest wtym tak: przywiatnie sola i chlebem szampan rosol z makaronem ziemniaki 2 rodzaje surowek mieso ((schabowe z kotletem mielonym)) sos z przystawek jest tak:: sledzie w sosie tatarskim sledzie w oleju sledzie po kaszubsku wedliny szynka w majonezie krokiety z barszczem czerwonym i bigos gratis dodaja tort weselny +apartament dla nowozencow i to jest za 100zl ale w swoim zakresie owoce kawa herbata noi i alkohol nieiwem juz sama czy to duzo czy za malo jak na 100zzl a jest tez opcja za 110zl to samo wszystkio tylko dochodzi do obiadu jakies mieso smazone i rolady zawijane z serem.do przystawek dochodza jaja w majonezie i losos w sosie i reszta tak samo juz sama nieiwem noi tez przystrajaj sale na jaki kolor chce jak sadzicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do extazy
to standardowe menu, w normalnej cenie, jak na wawę. Ani tanio, ani drogo, za typowe dania weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 100 zł nie zrobisz w Wawie wesela :] extaza --> moim zdaniem opłaca się dopłacić 10 zł od osoby i mieć za to 2 dania mięsne i 2 przekąski więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do extazy
czemu nie ? ja widziałam takie oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
dzieki za wypowiedzi a warszawie iule biora tak za osobe ja jestem z polkowic ...mam na oku limuzyne za godz chce 300zl myslalm tylko od momentu jak pan mlody jedzie od siebie do mnie i tylko zawozi nas do koscviola a potem pojedziemy normalnie uinnym autem bo to bezsensu dawac za godz stania pod kosciolem 300zl za afriko albo jak nie wypali to dorazka tylko nieiwem ile mniejwiecej tak biora moze ktos sie orientuje.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaza--witak u nas🌻 ale czy cie tu wczesniej choc na chwilkę nie było??bo cos mi znajomo wyglądasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
co do wystroju sali kosciola i auta o to sie niemartwie bo sama pracuje w kwiaciarni i zrobie to osobiscie jak wiazanke slubna wyjdzie mi to grosze ...arobie powoli sobie zaproszenia slubne recznie robione na bordowym papierze wsrodku na kalce ozdobnej wydrukuje zlotym tuszem litery ana kartkach przyklejam serca biale na kratce z siana do tego zloty drucik przeplatany przez dwa serca i zlote perly koszt tego wyszedl mi 38zl mam cala zime afajna frajda jest samemu to zrobic bo normalne takie zaproszenie jedno wynosi ok 4zl to policzy kolo jak u mnie 20 zaproszen to wychodzi 80zl jest roznica co nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
ami 27 bylam wczesniej ale wiesz zalozylam swoja tutaj strone kwiaciarka radzi....nawet mi idzie jak na 2 msc istnienia wkoncu pracuje w kwiaciarni 8 lat to udzielam rad ludziom mysle ze dobrze mi idzie aty kiedy sie slubujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie spotkałam w Warszawie z orgnizacją wesela za 100 zł za osobę ... Najtańsze oferty były po 140 zł :) No chyba że płąciłoby się te 100 zł - ale z ograniczoną ilością napojów oraz za dodatkową wymianę pustych półmisków płaci się extra .... Bo ludzie tez tak potrafią oszukiwac :( kuszą niską ceną , a potem dopiero przychodzi zaskoczenie .... Extaza ---- ja bym dopłaciła też te 10 zł . Jezeli chodzi o bryczke , to z tego co wiem cena raczej sie nie różni a nieraz bywa i dużo wyższa .... W Warszawie może kosztować nawet i 3000 zł ( biała bryczka - nie kareta , + 4 konie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah!!!wiedziałam ze cie kojarze!!!!!ja 2.06. i juz pewnie pytałam ale ponowie:ja bardzo chce miec taka prostą kalie chyba tylko z wstązką(albo z jakiejsc rodziny liliowo-kaliowatej) powiedz czy w czerwcu bedzie ona \"bezpieczna\" i ile moze tak plus minus kosztowac?jeszcze mi po głowie chodza storczyki ale nie wiem jak to sie ma do bukietu ślubnego.tak samo sprawa sie ma z konwaliami.....eehh zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyab mnie szlag trafi!!!!!mój G. własnie wrócił od dentysty..ma załozony most na przodzie..poprzedni lekarz spierdolił sprawe(sorki za wyrazenie) teraz G. musi miec szyne relaksacyjną na noc..i most na podbudowie złota i ok 1000za zęba a bedzie ich musiał prawdopodobnie 6 zrobic:(:(:( załamka finasowa.i to teraz kiedy odkładamy kazdy grosz juz mi lepiej .dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- nas tez to czeka , bo R. ma bardzo słabe szkliwo, odbarwia się i szybko psuje i dentysta zaproponował nałożenie koronki na przednie zęby .... Koszt przybliżony do Twojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
ami 27 jasne doradzalaqm ci o wiazanke pamietam z cali tak bezpieczna tylko jakos ladna niech ci dobiora mozesz tez im powiedziec zeby kazda calie przewinac zlotym drobnym drucikiem florystycznym bede zawsze stabilniuejsze aladnie to wyglada aja orzygotowania u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
kto bedzie taki rzyczliwy i mi pomoze mam rowny rok do slubu od pol roku biore tabletki antykoncepcyjnie i ladnie mi sie przytylo awogole nie jem wiecej ost opakownie biore i koncze z tym bo jak takj bede dalej brala to bede wygladac jak dwudrzwiowa szafa i chce zaczoc sie odchudzac i tak na powaznie mam i mam zamiar schudnac z 17kg kto doradz i co do skutecznej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exstaza ---- he, he ... chyba sporo czesc z nas chciałaby trochę sie odchudzić :) Próbowałam diety z plaż południowych ... i przez pierwszy tydzień OK, ale potem był grill i wszystko poszło na marne :( Zaczynam znowu na jesień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×