Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

agi 58 -- ja za 150 pln mam 6 dan goracych, 13 przystawek, ciasta, owoce, tort, deser, napoje chlodne i gorące (bez limitu), przywitanie szampanem, przystrój stołów i sali żywymi kawiatami, apartament dla nowożenców, za 1/2 ceny mam kamerzyste, fotografa, zespół i dzieci w wieku podstawówki. nie liczą korkowego 1 kelner na 15 -18 osób, Chyba dobra oferta mi sie trafiła A oto miejsce gdzie bedzie moje wesele http://www.groman.oit.pl/ co o nim sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, faktycznie bardzo tanio, jak na okolice Warszawy. Ja płace o wiele więcej. Twój hotel to jest ten, na trasie Warszawa - Radom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem, gdzie to jest :-) Przejeżdżam tam czasem. Zawsze sie zastanawiałam, jak ten hotel w środku wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
3kropki a kiedy ty masz slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
hej dziewczyny przyłączę sie do was i opowiem w skrócie co i jak: - salę, fotografa , zespół termin w kościele juz mam zaklepany kucharkę , kelnerów tez ponieważ placki kupuję natomiast mięso i resztę sami przygotowujemy( moj kuzyn miał wesele ostatnio i robili wszystko od podszewki sami i wyszło 14 tys /120osób więc idziemy ich sladem a jedzonko było super i zostało tak duzo ze na drugi dzien były nieoficjalne poprawiny na 60 osób) gdyby nie te placki które piekli nie byłoby az tak duzo pracy dlatego je kupuję a reszte sprawdzona kucharka przyrządzi - co do sukni mam dylemat im więcej oglądam tym mniej mi sie podobają..ostatnio znalazłam śliczna na allegro ale babka chce 1700 za nia , zresztą u nas jest wypozyczalnia gdzie na 1 raz mozna zamówić sukienke za 800zł a pozniej po weselu sie ja oddaje ....więc powiedziałam sobie albo kupie na allegro za góra 1000 zł albo wypozyczę ----ale przynudziłam sorki - jeszcze jedno ja mam tylko dylemat z włosami bo mam króciutkie i ani welon ani stroik mi nie pasuje ...więc chyba pojdę poprostu z "gołą głową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
zapomniałam dodać ze ślub 2 .06.2007 oczywiście i choc mam juz wszystko zaplanowane (kolor balonów, serwetek itp.) to zaręczyny były dokładnie tydzien temu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarynka-witaj-i nie przynudziłas-my wszystkie tu poto jestesmy:Di widze ze mamy date wspólną! dziewczyny ja tylko na chwilke zyczyc wam udanego wekendu-za chwile wyjezdzamy na wesle-do rodziny G. więc👄 dla was! ps. gdzie sie podziała ZABULINKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) a my się ciągle uganiamy za zespołem... znalazłam już absolutnie doskonały - czekamy teraz na ich terminarz... trzymajcie mocno kciuki... bo już chciałabym ten rozdział zamknąć :) Monia - moja psina ma dopiero 9 tygodni - więc o jakimkolwiek \"partnerze\" pomyślę najwcześniej za 3 lata, póki co musi ładnie wyrosnąć . A... za to pochwalę się - że fotografa załatwiłam - pod koniec sierpnia podpisujemy umowę, więc jak już będę miała papier w ręku - to pokaże Wam kto wygrał :) ale jestem baaaardzo zadowolona, więc czekam aż wróci z urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki 🖐️ Właśnie wróciłam z \"oglądania\" ustawienia stołów na mojej sali i ustawienie po dwóch stronach ze środkiem do tańczenia - o dziwo- bardzo mi się podoba ! Właścicielka powiedziała, że po 2-3 miesiącach od podpisania przeze mnie umowy telfony urywały się na \"moją\" datę ... A ja miałam podpisaną umowę jako pierwsza na 2007 rok :) Teraz to już wogóle nie ma miejsc na przyszły rok od maja do końca września ... Generalnie jestem super zadowolona , bo sala wyglądała naprawdę świetnie ! Teraz pędzę do mamusi na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie kobietki :) dopiero dziś wróciłam z długiego weekendu :) trochę nam sie przedłuzył, ale to ostatnie dni moich wakacji... zaraz zabieram sie za nadrabianie zaległości w topiku a widzę że stron troche przybyło.... wiecie tęskniłam za Wami i przygotowaniami :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :-) bylismy w gorach z Ł. popsztykalismy sie dosc mocno o cale to wesele i przygotowania, tzn. ja mu zarzucilam ze si nie interesuje, ze o nic mnie nie pyta, malo mowi o tym wszystkim itp itp. potem mi glupio bylo bo moze przesadzilam. no ale przynajmniej ustalilismy kwestie wizytowek i ze beda ;-) wstepnie zdecydowalismy sie na zaproszenie, do ktorego link wkleilam, mam tez tekst (fragment wiersza) ktory bedzie na zaproszeniu... ciesze sie :-) milej jeszcze niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mnie mysl naszla.... zajrzalam na topik"przygotowania do slubu bo slub w tym roku"- dziewczyny juz sobie wysylaja zdjecia ze slubow :-) ciekawe, ile z nas wytrwa na tym topiku do slubu ;-) fajnie jakbysmy sobie za rok wymienialy nasze wrazenia i zdjeci PO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....DZIEŃ DOBRY :) jak to miło obudzić sie we własnym domku, pić kawę w ulubionym kubku i wejśc na kafe :) przy okazji można zobaczyć jak suwaczek sie przesuwa :) :) miłego dnia dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kogos pominelam badz przekrecilam nicka to przepraszam Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Lipcowa 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Ashia 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Kaczka196 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Vall 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, od jakiegos czasu czytam topik i widzę ze mozna tu u Was wiele ciekawego się dowiedzieć :) Kojarzę juz takie osóbki jak ami, Lila, summertea, widze ze jestescie juz specjalistkami ds weselnych ;) Przyznam szczerze ze jestem w szoku ze macie juz wszystko porezerwowane na 2007 rok. Bo ja jeszcze nic! Zaręczyny były w walentynki tego roku i od tamtego czasu NIC jeszcze nie zaplanowalismy. Wiecie jak to jest z facetami, oni myslą ze wystarczy poszukac pare miesiecy wczesniej i wystarczy... :( Chciałabym tu do Was zagladac czasem :) Pisze pracke mgr wiec chcac nie chcac siedze na neciq. Nie wiem wogóle od czego zaczac jesli chodzi o poszukiwanie sali :( Jestem z Wrocławia - czy któras z Was jest moze z okolic? Planujemy wesele na okolo 60 osób, i mamy dosc ograniczone fundusze... a we Wrocławiu ceny są masakryczne. Widzę ze piszecie o kwotach rzędu 150 zł za osobę, dla mnie to sporo i mam nadzieję ze znajdę cos tanszego. Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - o mój Boże - jak Ci się to chciało robić. Jestem pełna podziwu, i bardzo dziękuję za statystykę, bo ostatno się zastanawiałam, jak to wygląda :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
ładne niektóre z tych sukienek, 67 bardzo ładna, delikatna witam was kobietki ja biorę ślub 21 kwietnia 2007 :), na razie chyba najszybciej z tu podanych dat. Na razie mamy salę i orkiestrę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
oj..zanim napisalam moj post, to juz wiele innych postów powstalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
a powiedzcie z jakich miast jestescie? Moze sie okazac ze niektore osoby mają slub w ten sam dzien w tym samym miescie ;) Ja jestem z Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mrówka! Miło, że do nas dołączyłaś :) Rzeczywiście będziesz jedną z pierwszych. Gratuluję wyboru miesiąca wiosennego, bardzo rozsądnie pod każdym względem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
miesiąc bardzo fajny ale szczerze mówiąc za bardzo się nie zastanawialiśmy nad nim. chcemy po prostu możliwie szybko się pobrać ;) duzo nas tu na tym forum bardzo. mam nadzieję ze co najmniej wiekszosc z tych zwiazków okażą się tymi na całe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila --- jestem pod wrażeniem, i miło że o mnie nie zapomniałaś :) Mrówka --- miło że do nas dołaczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko witaj :) Brida - starałam się pamiętać o wszystkich no ale oko ludzkie jest czasami ułomne i nie zawsze widzi to co trzeba :) chwile mi zajelo przejzenie wszystkich stron ale jakoś poszlo :) i lista stworzona :) Ale nas dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Przede wszystkim witam wszystkie nowe :) a... i Bridę po przerwie (to taki lokalny patriotyzm) ;) Co do mojej bolączki: Mój idealny zespół ma wolny termin, ale... dostałam podsumowanie cenowe i padłam z wrażenia... 6.000(!!!), nie no tyle nie dam... ja wiem, że są najlepsi... cudowni i w ogóle... ale taka cena za kilka godzin grania (bardzo ograniczone czasowo) to przesada. Szukam więc dalej... i powoli trace nadzieję, że się uda... Facet, który cenił się na 3.000 (czyli w normie) \"zapomniał\" o przysłaniu demo, no i zupełnie nie ma z nim kontaktu, więc skoro teraz olewa klientów, to aż sie boję co mogłoby być dalej... Wiem, że mam spore wymagania, bo chcę, żeby było minimum 4 muzyków, i żeby koniecznie grali w stylu jazzowo-swingowym. Ale czy naprawde takich zespołów nie ma na Śląsku, czy Małopolsce? Bo póki co tylko Wa-wa... Ech... wyżaliłam się... Lili - podziwiam zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×