Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami, no weź nie zawstydzaj mnie ;-) Dla mnie wiek nie ma żdnego znaczenia, i równie dobrze 40 latka mogłaby wystąpić w śnieżnobiałej sukience, bo to jej dzień, i ona decyduje co che, a co nie. I ile by lat kobieta nie miał, to zawsze będzie panną MŁODĄ :-) Więc o co chodzi ? chyba \"życzliwe\" są za bardzo znudzone swoim życiem, że wpieprzają się do cudzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dniu ślubu będę miała 28 lat :) Właśnie zrobiłam sobie chwile przerwy, żeby zajrzeć na forum... fajnie, że są nowe dziewczyny. Mam jeszcze kilka dni urlopu i postanowiłam wykorzystać je na zrobienie zaproszeń ślubnych. W necie są ciekawe propozycje, podpatrzyłam jak i co, i wzięlam się do roboty. Strasznie to czasochłonne, ale daje dużo satysfakcji. Ooo, właśnie mam nowy pomysł, więc wracam do kleju, koronki i nożyczek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌻 witam cieplo szczegolnie nowe twarze, fajnie ze sie nam topic rozrasta :D nasz fotograf: http://www.beznazwy.com/ wykupilismy ponizsza opcje reportaż kościół/USC + plener/studio + wesele do oczepin 2100 (70 odbitek w formacie 15 x 21 cm oraz komplet 120 fotografii na płycie CD). chyba drogo ale dla mnie zdjecia super :-) za ok, 200 zl mozna kupic wszystkie zdjecia ktore zrobi w ciagu dnia sluchajcie, miezrylam dzis pierwszy raz suknie :D bylam w trzech sklepach i zdecydowalam sie na 2 sposrod ktorych na 99% wybiore te jedyna. wklejam linki ale zastrzegam, ze duzo suknie na tych zdjeciach traca, w rzeczywistosci sa o wiele piekniesze: http://www.sarah.com.pl/kolekcje2.php?lan=p&id=1&page=2 niestety nie ma bezposrenio do sukni- koleekcja glamour, numery 2611 i 2605. narazie wygrywa 2611 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie 2611!jest śliczna:) dziewczyny czy widzicie jak sie \"rozszerza\" \"slub w 2008?jak tak dalej pójdzie to te kobiety z 2008 na przegonią hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen!gdybym ja miała choc odrobine \"daru w rękach\" tez bym sama robiła zaproszenia:(:(:( ale ze niemam -zmuszona jestem pospolicie kupic w sklepie lub zamówic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminum----- ROZWLISŁAS MNIE TYMI ZDJECIAMI!!!!!!!!!!!1 wg mnie są piękne,czułe ckliwe,naturalne,oddają cała range,uroczystosc tego dnia!!!! gdyby tylko cos takiego było umnie i byłoby mnie stac na to- wzięłabym ich bez wachania!!! jak je oglądałam od razu stanął mi przed oczami mój slub.. dziewczyny co czujecie jak sobie sobie wyobrazacie swój slub i weslele? .....ja odpowiedzialnosc przedewszystkim...ze zaczniemy stanowic RODZINĘ.. potem podniecenie...poddenerwowanie,radosc ze trafiłam na tak dobrego uczciwego człowieka..ze jak Bóg pozwoli zestarzejemy sie razem,ze TEN dzien bedzie poczatkiem naszej wspólnej drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Ami, ale poważne odpowiedzialne przemyślenia - ja się po prostu ciesze na imprezę :-) I tyle. Po prostu nastawiam sie na dobrą zabawę, w gronie najbliższych. Takie rzeczy, jak Tobie, to mi nawet nie zaświtały w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ja tez sie nastawiam na dobrą zabawe,na miłe wspomnienia dla nas i dla naszych gosci... ale czasem nachodza mnie takie DUZZZZZZE mysli..... moze to zracji takiej ze lada chwila bede z G. ochodziła 6 lat w związku....w kazdym razie nie chciałam was wprowadzic w filoetowo-melancholijny nastrój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---> czuje dokladnie to samo co Ty! Aco do sukienek, to 2611 zdecydowanie najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami nie martw się - mi dzisiaj zetka od rana serwuje takie melancholijne piosenki, a za grosz nastroju melancholijnego nie ma :-D No i przyznam Ci sie, że jeszcze ani razu nie naszły mnie takie duże myśli. A co do \"zaczęcia nowej drogi\", to ja tak ślubu nie traktuję - my już dawno zaczęliśmy nową drogę i sobie tak nią razem idziemy :-) Wiesz, my tez będziemy mieli teraz \"rocznicę\" 6 lat naszego związku, tylko jakoś tak żadne z nas nie może sobie przypomnieć co to wtedy za dzień był, wiec nie obchodzimy tego, bo żadne z nas nie wie co to był za dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami-------- wiem, ze to dorgo- my zeby miec te zdjecia zrezygnawalismy z profesjonalnego kamerzysty wiec nakreci ktos amatorsko, nie wikadomo jak wyjdzie. ale uwazam ze dla tych zdjec warto :) ale ladnie to napisalas o tej odpowiedzialnosci itp :-) mam takie mysli, oczywizscie ale jak mysle o weselu to najpierw mysle o tych emocjach, jak sie wszystko uda, o takich szczegolach sukienka kwiaty welon... no i impreza :P dzieki za opinie o sukienkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... jeszcze wam powiem ze dzisaj Ł. (a wlasciwie Ł. przez swoja mame :P) zalawtwil samochod- podobno mama sie ugadala z ta pania co wynajmuje i jest \"okazyjnie- ale nie wiadomo co to znaczy :D wklajam linka: http://www.limuzyny.com.pl/ wybierzcie LINCOLN 4 ja nie jestem przekonanana jak dla mnie za duzy \"szpan\" wolalabym skromniej i normalniel... ale mama Ł. zalatwila chciala zeby bylo dobrze wiec nie wypada mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminum zauwazyłam na tych zdjeciach emocje i to własnie one mi sie bardzo podobają.... są namacalne.. aaa!zauwazyłam tez tam kobiete w prostej białej sukience z krwistoczeronym kwiatem we włosach i takim samem w dłoniach...taka pokora+prostota+ zawoalowana kobiecosc jest bardzo mi bliska...to robi namnie o wiele wieksze wrazenie niz przepych,tiule,diademy itp...przynajmniej dopóki nie widze ich na sobie..wiem ze kazdy ma swój gust i własny kanon piękna i to sznuje-jednak najbardziej podoba mi sie dziewczeca skromnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam szpan-ja bede jechała DUUUUUUZZZZYYYM terenowym (z tym ze nie wiem jak my tam ze swiadkami wejdziemy;)podejrzewam ze drugi raz w zyciu nie wezmiesz lincolna nr4:classic_cool:-pozatym ładnie ze strony mamy Ł ze sie zaangazowała-moja tesciowa cos ostanio nie w formir chyba -jak jej pokazałam \"domniemane\" 2 moje sukienki łypneła tylko okiem i powiedziała ze ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami--------- wiem o ktorym mowiez zdjeciu.. mnie sie tez podoba prostota i skromnosc, bez nadmiaru przepychu. mam wrazenie, ze sukienka ktora wybralam jest wlasnie delikatna, prosta i skromna dla mnie a jednoczesnie taka jaka sobie wymarzylam. faktycznie, mama Ł. jest baaardzoo zaangazowana, jak sie dowiedziala o slubie to pierwsze co powiedziala ze nareszcie , bo \"myslala ze on juz nigdy sie nie ozeni\" ;P :P i zalatwia mnoswto rzeczy nie tylko na slub ale tez do mieszkania naszego nowego. ja bym strasznie chciala jechac terenowym- moje marzenie to taki okropny wielki terenowy bez dachu i tylko z takimi wysokimi \"uchwytami\" po bokach :D ale ze wzgledow praktycznych niemozliwe :P jak masz gdzies linki do sukienek \"domniemanych\"- podeslij do obejrzenia :-) apropos diademow, wlasnie dzis w jednym sklepie widzialam dziewczyne, odbierala suknie a do sukni wlasnie diadem... jak dla mnie ani w tym diademie ladnie nie wygladala ani sam diadem mi sie nie podobal...po prostu nie moj styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum, ja już widziałam to Twoje studio - i w zalewie przeróżnych oni mają naprawdę bardzo ładne zdjęcia, tylko cholernie drogo ! Kurcze, ja nie wiem, jak mój facet \"przełknie\" fotografa za 2000 tys. A powiedzcie mi, czy wiecie mniej więcej ile Was obrączki kosztują ? Bo się boję, ze moje wyjdą tak gdzieś do 4000 tys. nawet :-( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużo, ale to pewnie obrączki jakiejś dobrej firmy, może nawet z brylancikami? My za obrączki zamierzamy dać max 1500, ale za 900 zł też można kupić bardzo ładne. Ceny oczywiście za parę. Grawerowanie w cenie obrączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperzowłosiony
podnosze was bo normalne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dobranoc kobietki :) trzymajcie kciuki bo jutro dla mnie i M ważny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... Wiosno---Dziękuję za opinię na temat mojego miejsca plenerowego. Cieszę się, że uważasz je za dobry pomysł. Wybraliśmy skansen z racji tego, że mnóstwo tam zieleni i przepięknej architektury drewnianej. I myślę, że będziemy tam bardziej pasować niż do przepychu komnat zamkowych. A wysypiska śmieci czy tego typu rzeczy jak dla mnie odpadają, bo jakoś trudno mi dostrzec tam estetykę i niebanalność. Ale to rzecz gustu... Wspominałaś o ruinach zamku - to bardzo oryginalny pomysł i na Podkarpaciu rzedko spotykany. Sympatycznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---Zainteresował mnie ten Twój terenowy samochód. Czy posiadasz może linki, gdzie go można dokładnie obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo agi-nie mam niestety:(-bp to od znajomego G. bezie(jesli ten pomysł przejdzie) landrover jakis tam(bo na samochodach mało sie znam:) ma taką \"pake z tyłu z drutami dookoła(ale jestem tępotom jesli chodzi o auta)ja mam obawy-bo w srodku jest mało miejsca(a chcielibysmy aby swiadkowie jechali z nami-g>brat ma 180 cm i wazy 110 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum --- ekstra zdjęcia strasznie mi się podobają tylko cena mnie przeraża mój J załamałby się taka kwotą . Suknia też mi się podoba i tak jak mówisz najładniejsza to 2611 ta druga jest moim zdaniem \"mało ciekawa\" Trzy kropki --- 4000 pln to duzo ale w końcu na całe życie więć nie można sobie żałować ja narazie ogladalam obraczki tylko na str www jak na razie te co mi się podobają mieszczą się w granicy do 1500 pln A tak wogóle to miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D trzy kropki------------ co to za obraczki za 4000?? ja jeszcze nie wiem za ile, wiem natomiast jaki bym chciala wzor- najprostsze zlote, bez zdobien tyle ze taki bardziej "kwadratowe" po bokach... jesli wiecie co mam na mysli :P jak znajde jakies podobne podesle link. zadziwil mnie ostatnio Ł. bo ogladalismy wstepnie i on powiedzial ze nawet ladne sa z trojkoloroqwego zlota :P ale mnie sie to nie podoba- wole chyba proste. dziewczyny a ile wy placicie za fotografa? i czy macie tez profesjonalnego kamerzyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jeśli chodzi o nasze obrączki, to ja nie wiem na 100%, że one będą kosztowały te 4000 tys., ale tak podejrzewam, bo jak oglądaliśmy takie naj prostsze, czyli zwykłe tradycyjne kółka, to one kosztowały 1500 zeta, a my chcemy każde inne, i do tego moje chyba będą z diamencikami (chociaż 100 razy wolałabym mieć cyrkonie - żadna różnica). Tak będzie wstępnie wyglądać obrączka mojego faceta: http://www.redrubin.pl/obraczki_woda.html obrączka W-206, ale nie gładka tylko z wygrawerowanym wzorem, jaki On tam chce, więc podejrzewam, że mogą sobie zażyczyć dodatkowo za to grawerowanie, a ja chcę: http://www.redrubin.pl/obraczki_ziemia.html obrączka Z-412 No i ta może być droga. Niestety na tej stronie nie ma cen, co też nie wróży zbyt dobrze. W tą sobotę może pójdziemy do tego sklepu, i się wypytamy co i jak, więc zobaczę ile to naprawdę będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×