Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ami --> u nas orkiestra, fotograf, kamerzysta mają wykupywane pół porcji. Tak nam doradziła właścicielka sali, tak robią inni ludzie, których pytaliśmy o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Nas normalnie płacimy za zaspół i kamerzystę jak za pozostałych gości, czyli będzie to w naszym przypadku jakieś 7 dodatkowych osób. Wklejam linka do fajnych zaproszeń, ja osobiście lubię takie troche nietypowe i śmieszne,,, ale wogóle mają tam duży wybór więc chyba tam kupimy :-) :-) http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=F813A&pozycja=18&katalog=katalogSlubne4.php&ujecie=_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no własnie w sumie to nie wiadomo jak ich liczyć.... ja popytam jeszcze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27 czy masz jakies fotki ze slubu gdzie panna mloda miala ten model? i czy miala bial gorset? czy wlansie w tym kolorku?? napisalas ze wygladala jak królewna? to zle czy dobrze? jaki ona ma typ urody? odpisz:) z góry bede ci wdzeczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami -->ogladam właśnie te suknie z linea raffaelli, są naprawdę piękne... chyba muszęprzestaćogladaćtakie strony bo zaraz przestanie mi sie podobać moja sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - masz rację te sukienki są prześliczne. Szkoda tylko że dostępne sa tylko w Warszawie. Może kiedyś zadzwonię i zapytam o ceny oraz o czas oczekiwania. Ami - jak to nie możesz się odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Pszczółko... pomyliło mi się... zawsze możesz zorganizować sobie wycieczkę do Warszawy :) wiem, że salony w przypadkach gdy klient jest z poza Wa-wy proponują wszytko wszelkie dopasowania sukni w 1 dzień... czyli 2 wyjazdy i suknia już jest :) 1 w celach przymiarkowych i 2 w celu dopasowania i odebrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - no niby tak. Z Krakowa do warszawy nie jest przecież aż tak strasznie daleko. Ale taką wycieczkę zafunduję sobie dopiero jak rozglądnę się po krakowskich salonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka, masz rację.... :) w Krakowie jest mnóstwo salonów m.in. Madonna :) więc napewno warto się porozglądać..... zmykam do pracy - jeszcze raz miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dwóch weekendowych imprezach, jak teraz siadłam do nauki to nie wiem w co ręce włożyć :-o Trochę mi się tego uzbierało. Plus taki, że w końcu spotkaliśmy się z dawno nie widzianymi znajomymi, w tym z takim świeżo po ślubie. Gorąco nas namawiali, żebyśmy wzięli kamerzystę. Ja chyba dałam się przekonać, narzeczony nie bardzo :) Prawdopodobnie kolejne poszukiwania przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Powróciłyście po weekendzie pełną parą:) Lila suknia ładna i elegnacka, tylko te kwiatki moim zdaniem odrobinkę za duże. Ja też właśnie nei wiem jak to będzie z orkiestrą i kamerzystą.. Nie spytałam o to. W sumie to dodatkowo 5 osoób! Tygrysica, suknie piękne, mi też podobają mi się takie i z pewnością przymierzę taką, żeby zobaczyć jak wyglądam. Podoba mi się pierwsza z Twoich linków. Nie wiem czy widziałaś holly z topiku \"przygotowania w toku-boślub w tym roku\", miała suknię z drugiego Twojego linka i wyglądała przepięknie! Byłąm zachwycona jak zobaczyłam jej zdjęcie. Bardzo jej ta suknia pasowała. A mnie jak na razie podoba się ta najbardziej http://slubne.pl/?pid=3&col=29&cmd=show_col co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria -- kwiatki na sukni w rzeczywistości aż tak sie nie zycają w oczy ale i tak to nadal nie jest to co bym chciała i szukam dalej dzisiaj wybieram sie do nastepnego salonu moze tym razem zaloże i powiem że to ta i zadna inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purrpurra
Hej dziewczyny czy moge sie dolaczyc do dyskusji ?? My pobieramy sie 9 czerwca 2007 r. Mamy zarezerwowana sale - wesele bedzie w restauracji na okolo 85 osob, ustalona godzine w kosciele - 14 -sta i zamowiona orkiestre :) co myslicie o tym zeby samemu zrobic zaproszenia takie jak sa na www.pszczolkoweskarby.com.pl wiele materialow mozna kupic na allegro jak i w pasmanterii jak wstepnie obliczalam to jedno zaproszenie bedzie kosztowalo 1 - 1,50. Napiszcie co o tym myslicie. Pozdrowienia i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nadrabiacie zaleglosci po weekendzie. Ja niestety dzisiaj w biegu ale czytalam wszystko. Zalatwialam papiery o nowa vize i od razu zlozylam wszystko wiec mam to juz z glowy:) Witam nowa fafetke:) Jesli chodzi o zaproszenia to dobry pomysl ja tez zamierzam zrobic je sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj purpura!!!!!!!!!!!mam nadzieje że bedziesz sie unas dobrze czuła!🌻,sukienka upatrzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po dość długiej nieobecności:):) Purrpurra------Bardzo fajnie, że do nas dołączyłaś. Nie dość, że mamy ślub dokładnie w ten sam dzień, to na dodatek godzinę również wybrałyśmy identyczną.;) Jeśli chodzi o zaproszenia, to ja muszę się pochwalić, że mam już gotowy wzór mojego. Podczas weekendu zostało ono zaakceptowany przez mojego narzeczonego, tak więc mogę rozpocząć drukowanie:):):) Myślę zatem, że jest to bardzo dobry pomysł, jeśli chce się stworzyć coś własnego. Póki co muszę uciekać, bo jest więcej chętnych na komputer...Więc trzeba zrobić miejsce niestety :( Miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie purrpurra, zaczernij sobie nick bo co poniektorzy zawistni na forum lubia sie podszywac:) Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto suknia ktora wybralam http://www.we-dwoje.pl/demetrois;2006;-;salon;sukien;slubnych;susan;blanche,artykul,400.html?foto_id=12 ale jeszce nie wiem jak bede w niej wygladac, bo planuje rozejrzec sie za konkretami dopiero po nowym roku. Ale juz na 100% mamy wybrane obraczki http://www.derecki.art.pl/obraczki.php?ver=pl&nStrona=1 A moze ktoras z was planuje byc na targach slubnych we Wrocławiu 14 stycznia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamadzia, wspolczuje, dla mnie brak samochodu to tragedia, ostatnio tez mialam niezle przeboje ze swoim, ale juz jest ok:) To cos powaznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilkę...BYLIŚMY ZALICZKOWAĆ FOTOGRAFA!!!!SUPER! i pan z ekipy video wypożyczył mi na 2 dni pierwszy lepszy film(oczywiscie za wczesniejsza zgoda pary młodej) bede mogłą w domu pokzać temat;) jutro do domu.świeto zmarłych działa namnie tak przygnębiająco...już tylu ludzi nam bliskich odeszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a comnie cieszy najbardziej? że sa to zdjęcia \"przed retuszem\" :classic_cool: a i tak podobają mi się! tu następna porcja,fotograf mase lat pracował w newseeka-mam gwarancje że mi amatorszczyzny nie odwali cena 1350 za 30 zdjęc w albumie(jest z nami od rana,kosciół zabawa i plener -umnie innego dnia) i dostajemy materiał na płycie .nie wiem czy to dużo chttp://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2926&postdays=0&postorder=asc&start=120 czy mało..ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> Tak samo mamy z \"naszym\" fotografem. Jak zobaczyliśmy zdjęcia ślubne siostry narzeczonego to nam szczęka opadła - facet robił te zdjęcia na szybko (zdjęcia ze ślubu, tańczące pary na weselu, jakieś inne momenty), tradycyjnym aparatem (czyli nie było możliwości obróbki ani zrobienia dziesięciu zdjęć w trzy sekundy) a fotografie są fenomentalne. Pięknie wykadrowane, ostre, ciekawe ujęcia. Też fotografuje dla pewnej gazety. I co ciekawe tak wspaniały fotograf liczy sobie mniej niż polecani fotografowie ślubni, którzy często walą fotki byle jakie. Szkoda tylko, że jeszcze nie mamy z nim podpisanej umowy (najwcześniej facet się zgadza na podpisanie umowy w 2007 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - nie pamiętam już czy zamówiłaś suknię czy nie -ale gdybyś nie miała jeszcze zamówionej to tu jest w doskonałej cenie: http://www.mlodaimoda.pl/oferta-specjalna/suknie-slubne/index.php a tak poza tym, to zmieniłam pracę i teraz nie mam zupełnie czasu na forum, ale często jeszcze czytam :) Z ciekawostek - znalazłam juz kamerzystę - oczywiście bez stylu \"gołąbkowego\" ;) więc właściwie wszystko załatwione, zaproszenia, nauki i obrączki dopiero w przyszłym roku, póki co - kompletnie wszystko co było niezbedne - zamówione z zapłaconymi zaliczkami :) tyle na ten rok... teraz planujemy kilka dni w Barcelonie w lutym :) myślę, że będzie cudnie :) pozdrawiam Was kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×