Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć dziewczyny!! Lila - gratuluję wyboru sukienki. Ty jesteś tą która najbardziej narzekała że nic nie może wybrać, a tu proszę, raz dwa i suknia wybrana!! Super. Koniecznie spójrz dziś na nasz suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny, no 4 miesiące Wam zostało:) - czas leci , jak dla mnie za wolno ( pod względem slubu) bo tak to pędzi że nie ma na nic czasu. Lila ja też prosze o zdjęcia w sukni - k.hyla@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już niedługo weekend :) i ta myśl dzisiaj mnie pociesza trzy kropki --- myślałam że będzie tak jak niektóre dziewczyny opisywały że założę suknię i powiem że to ta i żadna inna a ja wybierałam między tą a inną. Zabrałam brata w dwa miejsca nie mówiąc cen i kazałam mu powiedzieć w której lepiej wyglądam i on stwierdził że w tej mu się bardziej podobam:) :) dzisiaj po pracy będę miała zdjęcia to wam wszystkim wyślę :) monia.kami--- z tym wyjazdem to jest tak ze jedziemy na zaproszenie i mamy już tak zagwarantowane wyżywienie i mieszkanie oraz kilka atrakcji. My tzn mój J płaci tylko za przelot i dwa bilety w obie strony dla dwóch osób to 5090 pln z ubezpieczeniem + pociąg do berlina. będziemy tam od 5 do 20 lutego. Cena z biura podróży do miejsca gdzie my jedziemy na 2 tygodnie to ok 12 000 za osobę. Po powrocie postaram się wysłać fotki :) pszczółkamadzia --- już tylko 4 miesiące i nasz ślub :) strasznie szybko ten czas leci. Straszna ulga mnie ogarnęła jak już wybrałam tą suknię od razu zrobiłam się spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla przypomnienia zeby nie zapomniec :) a tak poza tym w koncu mogłam siebie dopisac do tej listy :) Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ashia 08.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 atena25 28.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Rain_drop 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Tygrysica20 23.06 KASIA IN 23.06 doti22 23.06 fmartunia 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 czerwony_groszek 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 cocoloko_ 28.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Marfuszka 11.08 Gala 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Ochotka 18.08 kama25000 24.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Automaniaczka24 25.08 nutkamm 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Agapa 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 hurrrrrrraaaaa 13.10 va_neska 4.12 niebieska sukienka 31.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka syrenka23 amaalka wiki1983 liliana os kielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Az mam wyrzuty sumienia, ze tak rzadko tu zagladam, ale czesto o Was mysle:D Probuje ograniczac swoj czas spedzony przed kompem, bo nauki tyle, ze nie wiem, za co sie zabrac:( Ale na szczescie to ostatnia moja sesja w zyciu i to mnie wlasnie trzyma na nogach. Lila🌻, ale Wam zazdroszcze tego wyjazdu, ja to nie wiem, kiedy gdzies pojade...Chyba dopiero po slubie...Czas rzeczywiscie szybko leci i ani sie obejrzymy, a juz bedziemy szczesliwymi mezatkami❤️ Oczywiscie ja tez poproze o zdjecia. aniutka_ak@o2.pl Ja swojej sukienki bede szukala w lutym, chociaz musze sie przyznac, ze bedac ostatnio na zakupach zobaczylam na wystawie jedna i strasznie m i sie spodobala...Moze to wlasnie ta???? Okaże sie juz niedlugo Tymczasem ja wracam do nauki, a Wam zycze milego dnia i duzo wypoczynku w weekend buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim postanowiłam że muszę się zacząć bardziej udzielać na forum :) bo do tej pory piszę rzadko ale regularnie czytam z nutką przerażenia zauważyłam że powoli kolejne z nas lada dzięń zaczną wychodzić za mąż, czas pędzi jak szalony, ale najawięcej jest chyba czerwcówek :) dla przypomnienia ja biorę ślub we wrześniu więc jeszce kupa czasu, narazie przygotowania stoją w miejscu bo w poniedziałek zaczynamy remont mieszkania, czeka mnie bardzo pracowity weekend tym bardziej że mój A. ma zjazd i go nie będzie ... w ogóle to też jestem studentką i głupio wyszło bo remont zaczynamy a sesja tuż tuż w związku z tym wyniosę się do teściów hehe Pozdrawiam serdecznie i też PROSZĘ O SUPER DIETKĘ ZABULINY NO I ZDJĘCIA WASZE Z PRZYMIAREK :) mój mail malgosiaz@o2.pl. JA też mierzyłam kilka sukienek ale na żadną się nie zdecydowałam, jak chcecie to też wyślę ale to dopiero w domku bo teraz jestem w pracy :P Nom, to skoro sie już rozpisuję to jeszce aprpopos pytania ille za ślub: u mnie w parafii ślub 450 zł + organista 150 zł + zapowiedzi 50 zł, łącznie niezła sumka no ale co zrobić. Przynajmniej na organiście zaoszczędzimy bo u nas zaśpiewa zaprzyjażniona schola :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O masz - jeszcze zapowiedzi trzeba :-( Zapomniałam o tym. Według mnie zapowiedzi to głupia rzecz - ja rozumiem, ze kiedyś spełniały swoją funkcję, jak wszyscy się znali, ale ja do swojej parafii w ogóle do kościoła nie chodzę, ludzi w ogóle nie znam, oni mnie też nie, więc po kiego te bzdurne zapowiedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat mieszkam w małym mieście 20 tys mieszkanców więc u mnie spełniają jakąśtam rolę nawet tą tradycyjną... stare babcie moga sobie poplotkować :) choć zgadzam się że to trochę bez sensu. A u nas to w ogóle śmiesznie bo ja od urodzenia jestem zameldowana gdzie indziej ale od 6 roku życia mieszkam na terenie innej parafii w ogóle w innym mieście, tu miałam komunię bierzmowanie należalam nawet do scholi! No i co może ogłoszą na zapowiedziach wg parafii w której byłam ochrzczona bez sensu bo nawet Ci co mnie znają zgłupieją i nie będą wiedzieli o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z powodu nauki ograniczam forumowanie, ale staram się nadrabiać zaległości. Sorawa z ślubem dopiero się wyjaśni w połowie lutego, wtedy będziemy wiedzieli czy uda nam się załapać na jakieś fajne miejsce... lub drogie fajne miejsce. Sukni ślubnej nie mam czasu szukać, może w międzyczasie w końcu załatwimy fotografa. Tak jakoś mi się porobiło, że coraz mniej cieszę się na to wesele, chciałabym mieć już tą imprezę za sobą i zająć się przyjemniejszymi rzeczami: podróżą pośłubną, urządzaniem wspólnego mieszkania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no cicho cicho Tylko ja dziś rekord pobiłam hehe 3 posty w ciągu dnia ;) To jak wyśle mi któraś dietkę Zabuliny o której ostatnio tak głośno było na forum? proszę ładnie 🌻 malgosiaz@o2.pl No i fotki Wasze też chętnie zobaczę zwłaszcza z przymiarek i swoje też wyślę a co!! Miłego piątkowego wieczoru życzę, jak dobrze że to już weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :P Napisałam właśnie długaśnego posta, i mi go wcięło:P W skrócie - Zombiaczek, dawno Cię nie było! zaraz podeślę dietkę - choć to właściwie anty - dietka. Lila - nadal nie mam Twoich fotek!!! wiośnie i pozostałym studentkom - owocnej i możliwie mało stresujacej sesji życzę... Trzy kropeczki - ja za zapowiedzi dawałam 50zł, tyle samo organiście, ale żeby NIE GRAŁ, i kościelnemu. Więcej chyba nic. Mszę odprawiał tłumek zaprzyjaźnionych księży, którzy oczywiście nic nie wzięli. Ale to generalnie kanał - wściekam się za każdym razem, gdy słyszę, że niektórzy mają \"cenniki\" !!! niby za co??? Wiadomo - kościelny, organista - trzeba dać, bo to normalni świeccy ludzie, a muszą w sobotę iść na Waszą Mszę, zamiast odpoczywać. I wiadomo - coś za ogrzanie, posprzątanie kościoła. Ale 600 zł??? przecież ksiądz nawet nie udziela sakramentu - sami go sobie udzielacie!! o ile wiem, takie numery są nawet sprzeczne z prawem kanonicznym. Ja bym na pewno zrobiła aferę w Kurii, gdyby mi kazano tyle wybulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam sie bo byłam chora bo przywiozłam od siostry wirusa i od poniedziałku leżałam w łóżku jak placek dziś jestem pierwszy dzien na nogach ale do pełnego zdrowia mi brakuje jeszcze ale juz nie mam czasu chorowac bo jutro na uczelni mam zajęcia i kolokfium z jednego przedmiotu. Lila czy moge prosić zdjęcia z przymarki?? kasia_nawrot@buziaczek.pl A i ta super dietkę o której piszecie!!! Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mala przerwa od nauki dla chwili na kafeterii:D Tak mi sie przypomnialo na temat oplat za slub, to np u mnie w parafii, w kilkunastotysiecznym miescie, to jakies 500 zl \"co łaska\", plus oczywiscie za zapowiedzi, organiste i jeszcze pewnie cos. Kurcze, jak mnie takie rzeczy strasznie denerwuja!! W niedziele idziemy zalatwiac juz dokladnie godzine slubu, prawdopodobnie bedzie na 16. Milego wieczoru😘🌻 PS. No i Lila🌻, jak tam sukienka, zdjecia juz sa???? Bardzo prosze jakby cos na moj mail aniutka_ak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzierwczyny ale was duzo tutaj natym forum ja pierdziele vzy to wyzej wypisane to wszystkie osoby co biora wtym roku slubb jest troche tego ja biore 15 wrzesnia 2007 nawet widziałam ze ktoras z was tak sanmo jak ja w ten sam dziennnnnnnnn ale superrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej guska🌻 Jak widzisz, duzo nas na 2007:D Milo, ze dolaczylas do tegorocznych panien mlodych. Teraz na topiku niewiele sie dzieje, wiekszosc z nas ma najwazniejsze rzeczy zalatwione, a reszta jakichs szczegolikow dopiero kilka m-cy przed slubem. Poza tym teraz goracy, sesyjny okres, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak samo sesja ostatni rok na szczescie i we wrzesniu slub aty jkkiedy masz i co juz macie załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio własnie widze ze pustki sa szkoda chciałam pogadulic z wamiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guska🌻, ja jeszcze siedze na necie:) Jesli chodzi o mnie, to w sprawie slubu i wesela mamy sale, zespol, kamerzyste i nauki przedmalzenskie, w niedziele idziemy do ksiedza zapisac sie na konkretna godzine. Reszta przygotowan przed wakacjami. No i oczywiscie w lutym ruszam na przymierzanie sukien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam ze 18 sierpnia tak nio my mamy sale kamerzyste orkiestre i własnie pod koniec lutrgo albo wmarcu do koscioła wsprawi egodziny i nauki musimy zaczc chodzic i tak sie własnie dzis zastanawiałam ile trzeba wczesniej przed slubem suknie wybrac i zaczynac szyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szyciem to nie wiem, ja bede wypozyczac z jakiegos salonu, zeby potem sie nie martwic, ze nie moge sprzedac. A nauki to szybko zalatwisz, ja chodzilam na takie weekendowe, pomeczylismy sie 2 dni i z glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie bo umnie tez sa takie weekendowe dwa dni mozesz mi powiedziec na czym to polega ico tam robiliscie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukni to chciałam czyta bo ja wsumie niemam ffigury takiej bo zawsze na mnie bedzie zaduze bo jestem drobna i nie zawysoka iniewiem czy bym dopasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naukach bylo calkiem przyjemnie. No moze z pewnymi wyjatkami, jak pani i jej mąż zaczeli nas przekonywac, ze naturalne metody planowania rodziny maja 100% skutecznosc:D Ale jakos dzielnie to przezylam. Trzeba tez bylo na podstawie wykresow wyliczac okresy plodne i nieplodne:D:D:D A tak bylo np o tym czym jest malzenstwo, oczekiwania kobiet i mezczyzn, problemy zycia codziennego, konflikty miedzy rodzicami wspolmalzonkow, jak rozmawiac ze soba itp rzeczy. Jakie kto ma wartosci w zyciu, ogolnie mozna sie bylo duzo dowiedziec o sobie nawzajem:) Fajne byly cwiczenia pokazujace, kto i na ile jest asertywny. Uwazam, ze jesli ktos umiejetnie poprowadzi takie nauki, to moga byc bardzo przydatne. Dobrze, ze prowadzilo to malzenstwo, bo nie wiem, skad niby ksiadz ma wiedziec, jak to jest byc w malzenstwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za wiadomosci teraz uciekam do łozeczka dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja tylko na chwilke wpadlam sie przywitac, mala przerwa w nauce:) Udanego dnia🌻 Czy u Was tez tak wieje?? Wlasnie zobaczylam przez okno, ze z jakiegos budynku dach zerwalo i straz przyjechala, jeszcze nie widzialam, zeby tak wialo 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×