Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! :) 🌼 Katie - ale kto tak dokładnie ma Ci to szyć? Jeśli krawcowa z Madonny, to powinno być dobrze - a jeśli jakaś inna, to dobrze dziewczyny piszą, że różnie może być. Musisz ją mieć absolutnie sprawdzoną! Ta suknia jest bardzo nietypowa, dlatego możesz mieć problemy z jej sprzedaniem, ale z drugiej strony - moja koleżanka też miała taką nietypową, nie-koniecznie-ślubną, i oddała ją potem do profesjonalnego zafarbowania - i zrobili jej tą suknię w kolorze jasnego błękitu. Ma teraz świetną suknię koktajlową. Zastanów się, czy jeśli nie uda Ci się jej sprzedać, nie będzie to jakieś wyjście:) platinet! guska - w salonie zawsze Ci taka suknię dopasują na Twoją miarę:) Choć oczywiście to, co widać w katalogach, to 1/4 zdjecie, a reszta - obróbka. Ta modelka od sukni Katie jest tak \"podrasowana\", że to aż krzyczy z tego zdjęcia:) Nigdy nie należy się tym sugerować ani przejmować:) Pinezka - gratulacje pomyślnego przejścia przez etap kościelny;) Choć o opłatach nie chcę nawet wspominać... brida - jak się trzymasz..? zazdroszczę poziomu - a ja nie zazdroszczę kompleksów :P Jak cię jaki chłopina zechce i pójdziesz kiedyś na nauki przedmałżeńskie, to ci tam łopatologicznie wyłożą, o co chodzi z sakramentem. A tymczasem weź się nie kompromituj, bo co palniesz, to głupiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, musze się przywitać żebyście nie zapomniały mnie:) czasu nie ma na nic, praca, sesja... witam Wszystkie nowe dziewczyny. Lila- ślicznie Ci w tej sukni, a ten tren piękny!!! Żabulina ma raczcje- ksiądz nie udziela sakramentu , sami go sobie udzielamy- co bardzo podkreślał na naukach, dlatego podczas przysięgi mamy patrzeć na siebie a nie na księdza:) a zprzygotowaniami czekamy na koniec sesji, bo jeszcze sporo rzeczy do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, musze się przywitać żebyście nie zapomniały mnie:) czasu nie ma na nic, praca, sesja... witam Wszystkie nowe dziewczyny. Lila- ślicznie Ci w tej sukni, a ten tren piękny!!! Żabulina ma raczcje- ksiądz nie udziela sakramentu , sami go sobie udzielamy- co bardzo podkreślał na naukach, dlatego podczas przysięgi mamy patrzeć na siebie a nie na księdza:) a zprzygotowaniami czekamy na koniec sesji, bo jeszcze sporo rzeczy do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostusia
hej dziewczyny, to 2007 okazał sie byc Naszym Rokiem !!! To Rok Świn :) Szczęsliwy :))) Ach, ale rozpiera mnie dumaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam..wygrałam(ja!!!!!!!!!!!!???????)pokaz oni sztusznych) a teraz uciekam spać!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym tygodniu:) ale ten czas leci:** dziewczyny powiedzcie mi co myslicie o pdorózy poślubnej do angli? a dokladnie londyn? hmmm? taka wycieczka 14 dniowa;) wypowedzcie sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was gorąco :* LILA PROSZE O ZDJECIA !!! Do samotnych-----------------> mój K. wyjeżdża pojutrze :( Co prawda nie na długo, ok 2 -3 tygodni, ale prawdopodobnie nie wróci na weekend :( a to dla mnie najgorsze. Cóż ja mam z sobą począć w długą, smętną niedziele.... i to akurat jak na złość nie mam zajęć na uczelni... Kurcze - chyba puzzle bede układać :p bo już nie wiem... Buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ami27 - co wygrałaś? napisz dokładniej, i co tam na targach pozałatwiałaś, było coś ciekawego? tygrysica- to rzecz gustu, ja nie lubię objazdowych wycieczek , wolałabym gdzies na plaży poleżeć ( mieliśmy jechać do Egiptu, albo Tunezji, ale obawiam się że nic z tego- i nigdzie nie pojedziemy:) ale jeżeli Wam to odpowiead to napewno będize cudownie:) kasiulekg i wszystkie dziewczyny samotne- trzymajcie się jakoś, takie rozłąki napewno Was zbliżą, choć teraz napewno jest WAm trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!\\ Gala była świetna...najważniejsze było spotkanie ze znajomymi..jesli chodzi\"o załatwianie\" to akurat TAM nic nie załatwilismy..( bo w sumie poza obrączkami i garniturem wszystko juz mamy zalatwione) Wygralam zestaw petard:D..to iatk dobrze ze w takim kilkuset osobowym tłumie cokolwiek wygrałam... dla zainteresownych strona mojego fotografa: http://www.s4.szczecin.pl/ i zaproszenia http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/15/1548/154807/15480705/154807052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila sukienka extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli możesz napisz ile kosztuje - naprawde bardzo mi sie podoba :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, suknia przepiękna!!! A Ty masz genialną figurę:) Moja antydietka Ci się nie przyda :P Bardzo podoba mi się tren - jest dość spory, ale z takiego materiału, że nie powinnaś mieć z nim kłopotów:) Dziewczyny - wszystkie, które będą miały suknię z trenem - pamiętajcie, że wtedy wszelkie \"zakręty\", np. przy podchodzeniu do ołtarza, trzeba brać jak ciężarówka - dużym łukiem:) I pamiętać, żeby nie zrobić w takiej sukni kroku do tyłu:) bo wywiniecie orła i ślub będzie rzeczywiście niezapomniany ;) Co sie dzieje z Cokoloko??? Cos steasznie długo nie zagląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica -- wysłałam do ciebie maila ---doszedł ??? tren jest bardzo lekki z jednej warstwy materiału więc nie będzie ciążył ogólnie cala suknia jest z tych lżejszych Zabulina – ja top poproszę taką dietę żeby przytyć tak z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - dzięki za zdjęcia. Sukienka ładna, i pasuje do Ciebie - więc nie powinnas mieć już żadnych wątpliwości, czy to \"ta\" ;-) W ogóle to góra i trochę też dół, przypomina mi sukienkę Ami :-D Tylko, że Ami sukienka jest bez trenu. Ami, co Ty o tym domniemanym podobieństwie myślisz ?? Zabulinka - cześć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Kropką!!!!!!!!!!!!!!!!! :D czy może Pani Zabulina łypnęła okiem na fotografa mojego??? a WY na nasze zaproszenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt teraz się przyjżałam i sukienka różni się tylko rodzajem wzorku i tym ze jest moja bez ramiączek a reszta prawie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, weź mnie nie denerwuj! Wyglądasz super, tyć nie musisz! Ech, ile ja bym dała za taki problem... No, ale rozumiem, tak ten świat jest poukładany, że rzadko kiedy jesteśmy z siebie zadowolone :) Ami - byłam na stronie Twojego fotografa - śliczne zdjecia! Co prawda malutko zdjęć jednej pary (tzn ja tak lubię - oglądnąć sobie po 20-30 zdjęć jednej pary, to wtedy wiem, czy ktoś ma talent, czy \"mu wyszło\"), ale w tym przypadku nie obawiałabym się - widać, że ten ktoś ma dużo fajnych pomysłów:) naprawdę fajne. A co z tym kamerzystą, którego miałaś na oku? On też miał bardzo fajne te filmiki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że zaklepany:Dwiesz że lubie miec wszystko pozałatwiane na tip-top..;) z kamerzysty i fotografa jestem najbardziej zadowolona.. teraz kminie nad dodatkami:może któraś rzuciłaby w jakiej biżuterii mnie widzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, ja Cię widze do tej sukienki w perłach. Bo masz perełki przy biuście, to by to ładnie wyglądało. Mam nadzieję, że nie zwracasz uwagi na głupie przesądy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka--jak możesz mnie o to posądzać???;) oczywiście że nie..biżuteria ma być uzupełnieniem całości..a czy to beda perły...mało mnie to obchodzi:D podobnie jak z kwiatami-tesciowa uwaza ze nie wypada cali wybierać a ja wiem ze bardzo pasowałyby mi... http://images.theknot.com/Galleries/Bouquets/BQG005m.jpg http://photo.live.advance.net/modbride/images/203/redhot3mbm0203_03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam taką cicha nadzieję, że \"kichasz na przesądy\" :-D Jezu, Ami, ten pierwszy bukiet, to cudo normalnie - bardzo by Ci pasował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, dzięki za zdjęcia. Suknia śliczna, bardzo mi się podoba tym bardziej, że też mam podobną na oku, ale bez trenu. Super w niej wyglądasz, więc gratuluje dobrego wyboru. Ami, ten pierwszy bukiet ładniejszy. Mi się marzy bukiecik z konwalii, ale nie wiem czy takie w ogole robią. Orientujecie sie może czy konwalie kwitną jeszcze w połowie czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 🖐️ Ja z zupełnie innej beczki . Czy słyszałyście może o takim serialu \" Prison Break\" ? Jest hitem w USA. U nas mają zaczać go emitować chyba od 20 stycznia na Polsacie ale pod tytułem \"Skazany na śmierć\" . Ponoć dużo osób ściąga go sobie z netu . Jeżeli którakolwiek z Was ma może w swoim posiadaniu ściągnięte odcinki albo chociaż zna linka żeby ściągnąć to byłabym wdzieczna aż do późnej straości . Szukałam w googlach , ale się ie potrafię połapać . Dzisiaj spróbuje jeszcze mułem coś zdziałać. W weekend pobiłam chyba rekord w \" nie spaniu\" ... Obejrzałam 22 odcinki tego serialu - wszystkie które mam i kiszka , bo nie mam dalszych ... Dodam że oglądam prawie \"ciurkiem\" - a każdy odcinek ma po 40 minut ... Ale powiadam Wam jestem pod niesamowitym urokiem - nie mogłam się od monitora oderwać . Normalnie jestem w szoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, czyżby podobał Ci się główny bohater Wenworth ?? :-p Nie mam odcinków, i nie oglądałam, ale już widze, że się szał na to zaczyna. O czym to w ogóle jest ?? Ami, ładny kok, trochę do mojego podobny, ale nie wydaje Ci się, że trzeba mieć na niego dłuższe włosy, żeby stworzyć taką objętość włosów, jaka jaest na zdjęciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila_12.05.07 Piekne zdjęcia piekna sukienka i fajnie Ci pasuje to masz juz swój rozmiar czy bedą identyczną szyć a i pytanie o cenę !!! Pozdrawiam A i znowuu jestem sama bo mój M. jest na szkoleniu w Suchej B. na 3 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27, do tej porty nie dostałam Twoich zdjęc w sukni, może da się coś z tym zrobić? k.hyla@op.pl :) oba bukiety cudne- ja może wolałabym ten drugi, zeby nie zlewał się z suknią. fryzura też bardzo ładna, ale ostatnie zdjęcia jakie mam to z krótkimi włosami- to chyba nie zabardzo taka fryzurę zrobisz, chyba że już są dłuższe.no i fajnie że udało się cos wygrać. i zaproszenia też śliczne. muszę zrobic zdjęcie zaproszeń które zrobiłam i Wam je wysłac. monia.kami78 - niestety nie znam linka, ale szukaj napewno znajdziesz:) a propo fryzury , która z Was specialnie zapuszcza włosy? bo ja już z moimi nie potrafię wytrzymać.ale co zrobić trzeba pocierpieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×