Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

podziwiam ciebie, dopasowane dzinsy po domu:) ja tam getry czy ten nieszczęsny dresik, a w lecie miniówke i gołe nogi. No juz o nogach mi przypomina ze mi obrosły:D. A moze zacznij chodzić w stringach i zapytaj go\" no i jak? jestem lepsza od tej twojej ex?\" ale tak z jajem z żartem. Nikt nie lubi smutasów i jak powiesz z żartem t będzie luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mail to nie dobry pomysł, a to dlatego jeżeli chciałby Cie oszukiwać( tonajgorsza wersja) to przygotuje się do twoich pytań, rozmowa w cztery oczy. i potem zobaczysz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila , dziewczyny mają rację nie odwlekaj tej rozmowy, sprawa jest na tyle poważna że warto ją jak najszybciej wyjaśnić... Trzymam za Ciebie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lila - dobrze, że to z siebie wyrzuciłaś ! I dziewczyny też Ci dobrze radzą - ochłoń, ale nie zadręczj się myślami, że nie wiadomo co się między nimi dzieje, tylko porozmawiajcie - ale w miarę spokojnie :-) Niech on się nie wypiera, że był z tym kolegą, powiedz mu, że wtedy akurat u nich byłaś, zero kłamstw, niech powie Ci co on naprawdę myśli, i czuje. Jesli moje menu wzbudziło takie zainteresowanie, to kto chce mogę mu wysłać :-) Był temat o dzieciach poruszany - więc odpowiadam: nie planujemy. A co do seksi looku po domu, to u mnie się nie sprawdza, mój facet nie lubi typowej seksownej bielizny, typu koronki, czy jedwabie, woli jakieś kuse, sportowe spodenki. Więc nie będę po domu w koronkach łazić ;-) LILA, spokojnie, JESTEŚMY Z TOBĄ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj od rana nie powiedział słowa ja mu wczoraj powiedziałam że jestem w stanie dużo zrozumieć i wybaczyć ale nie kłamstwa dotyczące Eks nie wiem czy dzisiaj dam rade z nim gadać jeśli w ogóle go zobacze bo moze przyjechac do domu jak ja już będę spała. Jedno mnie zastanawia jak ja go sie zapytalam dlaczego mnie okłamuje nic nie powiedział zapytałam się dlaczego z nią się spotkał a on na to ze nie powinno mnie to interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki ty nigdy nie planujesz dzieci czy tylko przez jakies kilka lat? A ja bym obstawała przy tym emeilu. Niech chłopina poczyta, zawstydzi sie, przeanalizuje i niech wie ze został złapany na kłamstwie i teraz ze czekasz na rozmowe na serio o waszej przysżłości. On się nastawi, przeanalizuje i rozmowa będzie albo w jedna strone albo w drugą. A cóz on moze wymyslic skoro juz został przyłapany na kłamstwie? Teraz niech juz czeka on na rozmowe i powie Lili co jest co będzie i czy chce odwołac slub czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- ja poproszę to menu jestem ciekawa co tam dobrego masz :) może przywróci mi apetyt... już jest mi lepiej wrócimy może do naszego farumowego tematu :) będzie łatwiej mi się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mu, żeby on się zastanowił jakby się czuł na twoim miejscu, że byś mu powiedział, że idziesz do koleżanki, a byś się spotkała z byłym, on by się o tym przypadkiem dowiedział, i byś mu powiedziała że to nie jego spraw, niech się zastanowi co on by czuł, ... na mojego to działa, Lilu tyko nie martw się na zapas jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Lili? nie powinno cie to interesowac? nie było skruchy zadnej? nie odzywa się i to on jest oburzony ze został złapany na kłamstwie i spotkaniu z jakąs baba w tajemnicy? sorki ale dla mnie to juz jest niewiem jak ci powiedziec krok do odwołania związku. jezeli powiedział ci ze nie powinno cie interesowac i sie obrazał to znaczy ze mu nie zalezy na tobie i ze moze sie slub nie odbyc, ewidentnie mu to wisi, albo olewa wszystko i ciebie i robi sobie to na co ma ochote. Ppo slubie zdradzi cię i tez powie - mam ochote to zdradzam a ciebie gówno interesuje. I co zrobisz? sorki- zmieniam zdanie. Tu czuje ze on nehce juz z toba byc. Brutalne, .moze sie myle. jednak ja tez bym tak mówiła jakby mi nie zalezało na kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili Ok koniec juz. Teraz powiedz ze ta historię sobie zmysliłas aby cos działo sie na forum i ze tak naprawde jest wszystko Oki w maju będziesz szczęsliwa juz męzatką.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila-Myszka ma racje..wg mnie najlepiej jasno i klarownie przedstawić MU temat..postawic GO w twojej sytaucjii..facetą trzeba czarno na białym..prosto bez ogródek.bedzie dobrze. Kropka a nie możesz TU menu zapodać????;) odrazu śniadanie sobie zrobie jak przeczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila już nie chce o tym mówić, ale arabella nie koniecznie tak musi być, niestety oni uważają że najlepszą obroną jest atak... i może wie że zrobił , źle ale nie wi co ma teraz zrobić. Lila ma rację nie gadajmy o tym, oni najpierw muszą porozmawiać szczerze w 4 oczy, a potem Lila jak będzie chciała to nam coś napisze, i zobaczymy. nie ma co wymyślać scenariuszy i się zadręczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze powiedzial ci ze to \"nie twoja sprawa\" to juz przegiecie! Mam wrazenie ze on nie dokonca liczy sie z twoimi uczuciami. Jak to moze nie byc twoja sprawa skoro za 4 miesiace slub? Pogielo go? Sorry Lila, ale moze lepiej przeanalizowac ile facet ma wad i ile zalet i to wszystko przemyslec. Postaraj sie spojrzec na to wszystko z dystansem (wiem ze to trudne) i przemyslec jak wasz zwiazek wyglada z boku?! Czy czujesz ze on cie naprawde kocha? Czy jestes na maxa z nim szczesliwa? a on z toba? Odpowiedz sobie na te pytania... Przepraszam za szczerosc, mam nadzieje ze sie nie gniewasz Życze ci z calego serca zeby bylo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze myszko alez tak nie wolno? jak facetowi zalezy i wie ze został złapany to tymbardziej powinien pokazac skruche a nie mówic ze będzie robił co chce i ze ma to ja nie interesowac.a gdzie szacunek? boze to chore Myszko. Tak nie moze być. Ja aby zniechęcić kogos (faceta) do siebie tez byłabym opryskliwa, chodziłabym po tajemnie na spotkania, unikałabym rozmów, słsłabym smsy, ja tu węszę smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZARZĄDZAM przerwę w rozprawie na temat Lil.Ona sama musi najpierw TO wyjaśnić..nie należy gdybać ,sugerować etc...czekam na to co nam opowie w niedalekiej przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to i ja swoje menu zapodam, napisze je tu, żeby kazdy miał dostęp, ale ono nie jest jeszcze do końca wybrane. płacimy 120 zł/osoby OBIAD 1. Rosół z makaronem i podrobami 2. 3 porcje mięsa na osobę -udko kurczaka - udko z kaczki -rolady wołowe, drobiowe i wieprzowe - kotlet schabowy -kotlet po szajcarsku z ananasem - pieczeń ze śliwką -karkówka pieczona -udko w kokosie - drobiowe faszerowane 3. 3 rodzaje surówek do wyboru - kapusta czerwona - buraczki czerwone lub seler z orzechami -surówka z kapusty białej lup pekińskiej - marchewka z chrzanem i śmietaną 4. kluski czarne, białe , ziemniaki 5. sos mięsy. 6. soki DESERY /CIASTA 7. 7. Deser-do wyboru: - z bitej śmietany - kryształ wiślański - lody z bitą śmietaną i sosami owocowymi - galaretka z owocami i kremem adwokatowym 8. Ciastka kruche - różne rodzaje 9. cukierki czekoladowe 10. Owoce sezonowe 11. Kawa i śmietanka, herbata z cytryną 12.Torty-do wyboru: - rafaello - czekoladowy - orzechowy ; - gruszkowy - z bitą śmietaną z wkładką kokosową -malinowy -szwardzwaldzki -szampański -makowy 13.Ciasta domowej roboty- 7 rodzajów do wyboru: - sernik - rafaello - miodowe - makowo-kokosowe - karmelowe ze słonecznikiem - ciasto bananowe z galaretką - owocowe z galaretką (jabłko + brzoskwinie) chałwowe prinspolo; adwokatowe \' rodzynkowiec ; ^ makowe z kremem budyniowym palce lizać śliwkowe agrestowe ożyrok ZIMNA PŁYTA < 14. Sałatki - 3 rodzaje do wyboru: - brokułowa - rzodkiewkowa - tortellini - kalafiorowa - tuńczykowa - selerowa - śledziowa - fasolowa z papryką - makaronowa - selerowa z orzechem - ryżowa włoskim 15. Wędliny różne 15. Pieczywo + masło 16. Marynaty (ogórek, papryka, pieczarki, czosnek, cebula, patisony) 17. Deska serowa (sery różne z oliwkami) 18.Łosoś wędzony lub jajka z kawiorem 19.Śledzie woleju lub koreczki śledziowe . •-- 20. Galaretki drobiowe i ozorkowe ., 21. Sezonowo pomidory z ogórkiem zielonym KOLACJA l H 22. Do wyboru: , \": - bogracz z kluseczkami - pstrąg smażony lub panga + frytki + sałata z kapusty pekińskiej lub _ _ sezonowo sałata lodowa - świnki płonące z kapustą kiszoną i grzybami ~~ - karczki peklowane z grilla z kapustą z grzybami - koreanka z ryżem KOLACJA II - . - -! 23. Filety z kurczaka faszerowane 24. Kulki z piersi drobiowej z pieczarkami \' 25.Sękacze w płatkach kukurydzianych lub szaszłyki 26. Sękacz cygański (schab peklowany z boczkiem) lub golonko 27.Frankfuterki 28. Do wyboru: - jarzyny gotowane z makaronem, z masłem i bułką tartą - rissotto - łazanki - marchewka z groszkiem i kartoflami > - sałata jarzynowa tradycyjna - frytki i kluski panierowane KOLACJAMI 29. Barszcz lub bulion z krokietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedziałam że tak może być, ...tylko ze to wcale nie znacy że on kocha, i że mu nie zależy, tak przerwa, aż lila nie da znać że chce pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko z nim porozmawiam i dowiem się po co te klamstwa, spotkania etc to nie omieszkam wam powiedzieć mam tylko nadzieje że bedzie miał sensowne wytłumaczenie i powie całą prawdę. U nas ja nie naciskałam na zaręczyny, ślub w tym przypadku to on był prowodyrem. Ja mu powiedziałam ze to decyzja na całe żecie i żeby się zastanowił czy faktycznie chce je spędzić ze mna -- ale to było tuż po zaręczynach tj w czerwcu 2006. nadziejamyszki -- zaczynam robić się głodna poprzeczytaniu twojego menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle...
ze Lilia powina jeszcze dzis pogadac z facetem...przeciesz gdyby moj mi tak powiedzial...to bym obrucila sie napięcie i powiedziala...to pocałuj sie w dupe;( przeciesz jak mozna swojej narzeczone za 3 miesica zonie powiedziec nie towja sprawa...ludze na miłość...jezeli biora slub to wszytko o sobie powinny wiedziec...przeciesz to miłość.podbno prawdizwa...lilia mysle ze ty jestes osoba która szybko wybacza, pozwala soba manipulowac..a on jest facetem który lubi rządzic..i wie ze lilia nic sobie z tego nie zrobi..a poztym moze on nie che tego slubu? lilia?? hmmm? przeciesz normalny facte sie tak nie zachowuje...chyba ze jakis skurwysyn:( no ludzie nlilia zastano sie i ignoruj tego typka;( powaga ..wez powiedz ze takie zachownie nie ejst dopuszczalne..i jak ci nie wytłumaczy ze pozegnaj sie znim...bo tu ne chodiz o teraz ale o wasza przyszlosc jezeli etraz cie tka trakyuje tow przytszllosci nic nie bedziesz wiedzc bo nie bedzie ci mowil..i bedziesz dla niego pomiatanko:( przykre ale 3 mam kciuki za ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jest
popieram w 100% W życiu bym nie wyszła za takiego Kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku ! Szybciej pisałyście iż ja czytałam :) Skoro nastała już przerwa w sprawie problemu Lili dodam tylko - zobaczcie jakie to kobiety potrafią być beznadziejne ( mówię tutaj o tej ex) . Miała już swoje 5 minut - nie wykorzystała ich , straciła szanse a jeszcze potrafi się łasić do faceta o którym można powiedzieć że jest już żonaty ... Takie kobiety są najgorsze , które bez skrupółów potrafią rozwalic rodzinę tylko żeby sobie coś udowdonic ... Że są lepsze, że mogą wszystko mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, macie tempo dziewczyny, trzeba przyznać :) zabulino --------> wielkie dzięki za słowa otuchy, ktoś kiedyś napisal że jesteś dobrym Duszkiem tego forum - popieram w 100% ja też nie słyszałam o przypadku że Panna Młoda bez sukni była ;) ale panikuję... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zastanawiałam sie nad czarnymi kluskami, czy to sa te szare ziemniaczane pyzy moze? tak kobieta w desperacji aby sie dowartościowac sięga za czyjąś własność:( A łazanki tez uwielbiam, a szczególnie mój ukochany. Dobrze ,że kilka potraw potrafie gotować bo od niedawna zaczełam i własnie łazanki m.in wychodzą mi wysmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja również nie mam dziś czasu na dyskusję, ale historia Lila mną trochę wstrząsnęła, dlatego dodam trzy słowa ode mnie. Na początku związku umówiliśmy się z partnerem, że zerwiemy całkowity kontakt z naszymi ex. Trochę na początku się temu opierałam, uważałam, że jeśli byłam z kimś pare lat to dawne uczucie może z czasem się przemienić w dobrą przyjaźń (no bo kto inny poza obecnym facetem może znać nas równie dobrze jak nasz ex?). Ale tak się nie da! Przeszłość w końcu wracała, wspólne wspomnienia, jak kiedyś było nam fajnie i miło. W końcu okazało się, że mój ex spokojnie sobie czekał, niby przyjaźnił się ze mną, ale tak na prawdę w dalszych planach miał odbicie mnie mojemu narzeczonemu. Oczywiście w każdym związku są wzloty, upadki, a on sobie czekał gdzieś tam po drugiej stronie łącza by mnie rozweselić, pocieszyć itp. Na szczęście dobrze pamiętam jak kiedyś mnie zranił, a gdy wyczułam jego intencje całkowicie zerwałam znajomość. I dobrze mi z tym. Dlatego jestem zwolenniczką całkowitego zrywania z kontaktów z ex partnerami, szczególnie takimi, którzy mogą jeszcze coś do nas czuć. Lila, na Twoim miejscu niestety postawiłabym sprawę na ostrzu noża. Albo zerwie z nią całkowicie znajomość, wyrzuci jej kontakt z komórki, gg, jej adres email itp. albo z Wami kobiec. Jakaś próba kłamstwa w tej sprawie - z Wami koniec. Niech wybiera pomiędzy kochającą narzeczoną, a zdzirką co go kiedyś zdradzała. Takie sprawy, jeśli ich się teraz nie wyjaśni, po ślubie zaczną się pogłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - nie będę tutaj menu wklejać, bo potem posypią się pomarańczowe komentarze - po cholerę mi one ?? Dla zainteresowanych wysyłam :-) Do Ciebie już zaraz ;-) Arabela - jak na razie to w ogóle dzieci nie planujemy - na zawsze. Oczywiście zakładam, że może nam się kiedyś odmienić, dlatego piszę że na 99% nie chcemy, ale raczej się nie nastawiam na potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki a dlaczego jesli to nie tajemnica tak nastawiasz się anty na potomstwo? jestes ładna dziewczyna to i córcia byłaby słodka......ciebie mama urodziła, jestes z nami, moze Ty tez bys światu dała dzieciaczka? ja to bym napewno chciała ale tez nie teraz jeszcze.Jednak mam plany aby je wogóle mieć. No własnie my sie obawiamy ,że tu jakies pomarańczowe komentarze moga sie pojawic - te szczególnie nie przychylne. No ale wiecie co? Mi się wydaje ze to jedna z nas pisze na pomarańczowo jakis niemiły komentarz bysmy nie poznały która to z nas. Trzeba pisac w oczy na czarno , tylkoze wtedy sie obawiamy ze przestaniemy byc lubiane prawda? ja tam wale co myslę, staram się nie kąsac, ale przeciez swoje zdanie zawsze można powiedzieć, nie trzeba chowac sie pod pomarańczaka by którejs z nas dowalić i ubliżyć jej. No jak narazie nie ma pomarańczek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) lilia głowa do góry zobaczysz wszytko bedzie dobrze:) dziewczyny kiedy idziecie do ksiedza jak ślub w zcerwcu? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×