Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Lila -> ja również podpisuję się pod mądrymi słowami które napisała Ami :) Kropka -> bardzo mi się podoba Twoje menu -> jak dla mnie najlepsze są z tego sałatki i brokuły :) Perełka -> ja będę zamawiać zaproszenia u tego gościa z allegro (on jest z Wawy) konkretnie to wybraliśmy to zaproszenie: http://www.allegro.pl/item159101837_zaproszenia_zawiadomienia_1223_1260_od_s_s_.html Arabela -> protokół nie jest aż taki długi i wcale nie taki straszny. Radzę sprawdzić w necie jak wygląda, żeby mieć świadomość o co ksiądz pyta. My jakoś to przeżyliśmy. Muszę wreszcie zadzwonić do tego księdza z Pallotynów i zapisać nas nauki, ale nie chce mi się dzwonić :( Kochane czy któraś z Was może mi podesłać fotkę Ami z przymiarki? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie telefonicznie zapisywac na kursy? U nas podał księdz informację ze co czwartki o 18.00 sa kursy. Nic nie wpominał o wczesniejszym umawianiu się. Czy u was dziewczyny tez trzebabyło sie zapisywac wczesniej na kursy i do poradni.? Nie sugerummy już Lili co ma zrobić bo to i tak ona powinna podjąc decyzję. Ona sama wie czy on zawsze tak sobie lubi chodzić własnymi ścieżkami i robic co chce czy to był jednorazowy wybryk. Ona sama zna jego najlepiej i wie czy pierwszy raz ja okłamał i tak brzydko sie odnósł czy tez pierwzy raz. Chyba nie powinniśmy jej nic sugerować. Czy macie może juz wybrane jakieś obrączki i zdjęcia tych obrączek? Zastanawiałam się nad zakupem rzez internet ale boję sie ze będzie rozczarowanie. A jak wy uwazacie? Dodam ze mi sie podobają takie 5-6 mm gładkie, natomiast jemu matowe .no i jest dylemat. Sa dwa rodzaje które mi sie spodobały, na przemiat mat z połyskiem.Aha i złoto żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, będę \"super kochana\" i poprzesyłam Wam zdjęcia Ami, tylko proszę o podanie maili. Perełka - co do zaproszeń, to nie moja działka, facet sie zaobiecał, że się tym zajmie, więc niech On se robi co tam uważa. A ponoć chce sam je zrobic. Niech robi. Ashia - dzwoń do Pallotynów, albo smsa wyślij, bo tam zawsze dużo chętnych jest a warto iść na te nauki. Arabela - ile nauk, tyle metod. Gdzieś trzeba dzwonić, gdzie indziej nie trzeba. Ja z dziewczynami wybrałam z internetu nauki, żadne tam ze swojej parafii. Ogólnie to jest ogromny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki- ja własnie z parafi wybieram, szybko i blisko. O zaproszenia tez miałam nie martwic sie, miał sam zrobić ale okazalo sie ,że nie ma czasu i chyba lepiej jakies kupić. A wybór jest w sklepach.Tylko tekst sie przygotuje a reszta obojetnie jaka:).mam wrazenie ze tylko ja sie interesuję tym ciastem, zaproszeniami, kursami a on jakby nieobacny. Nawet garnitury jeszcze nie szukał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia dzięki za linka, ladne te wasze zaproszenia, takie eleganckie i skromne :-) Arabela - z moim chlopem tez tak jest, wiem ze nie ma czasu bo przez caly tydzien w innym miescie siedzi a do niedawna mieszkal za granica ale ja mam wrazenie ze on jest za bardzo wyluzowany, ciagle mysli ze mamy czas a do naszego slubu zaledwie 4 miesiące!!! Oj, jak dzis przyjedzie to mu nagadam i wezmiemy sie wreszcie do roboty!!!! Kropcia, mozna smsa wyslac do tego ksiedza od pallotynow na ten numer na stronie podany??? To wystarczy zeby sie zapisac na kurs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - możesz wysłać smsa i maila - to będziesz miała większą pewność. On jest dość zajęty, ale smsa na pewno przeczyta. Ale na Twoim miejscu to bym zadzwoniła, i to szybko. Nie martw sie - mi też sie nie chciało - ale trzeba sie zmobilizować :-) U nas po równo się pracą dzielimy, raz ja mam lenia, raz On, ale jakby nic nie robił, w sprawie przygotowań, to bym sie wkurzyła, i też przestała sie czymkolwiek w tym temacie zajmować. Nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee, bardzo Ci gratuluje 🌻 Moja znajoma brała slub w Boze Narodzenie miesiąc po urodzeniu slicznego synka, wyglądała slicznie. Nikt by nie pomyslał ze dopiero co chidziła z duzym brzuszkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wszystko olała to pewnie nie było by nawet sali ani daty ustalonej. OIni wogóle do tego podchodza na luzie. Terz musze pilnowac kursów, naklejek, domkumentów kiedy co ........ciuagle przypominam o zaproszeniach i obrączkach. No ale ponoć czas. Tak mówi. To zobaczymy jak to będzie. Chociaz powiem wam,że zaproszenia sie szybko wybierze, i góra 3 tyg sie czeka. Może faktycznie nie potrzebnie takie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kropka zadzwonie tylko dzis z D ustalimy na ktora sobote nam pasuje. A ile kosztuje ten kurs bo na stronie chyba nie ma info, albo ja nie widze jakos! A wkurzona to jestem i dzis powiem narzeczonemu co mysle. Nie dosc ze sama zalatwialam sale, orkiestre i fotografa bo Go nie bylo w kraju, to jeszcze teraz wszystko na mojej glowie! O nie!!! Nie ma mowy!!! Juz ja mu dzis nagadam do sluchu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, jakby mi facet nie pomagał, a zresztą, co za \"pomagał\", ślub jest wspólny, to i przygotowania wspólne. No więc jakby nic nie robił, to ja też bym to rzuciła, i ślubu by nie było - kiedy indziej by był, albo w ogóle. Mi tak jest dobrze, to On zaproponował ślub. Perełka - u Ciebie trochę inna sytuacja, bo masz narzeczonego za granicą, to bądź trochę wyrozumiała, aczkolwiek mógłby Ci pomóc :-) Koszt nauk to 150 zł. od pary, i w tym masz całe nauki kościelne + 1 spotkanie z panią z poradni. Potem indywidualnie musicie dwa zaliczyć. Ja poleca, bardzo fajne nauki, żadnego straszenia grzechem za aborcję, antykoncepcję, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
czesc dziwczynki:)atena masz slub 28 kwiecien:)to tak jak ja:)juz wszystko gotowe masz???skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
jest tutaj ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Ale pogoda nie ma co! Dee- gratuluje z calego serca :) Lila - zycze Ci zeby wszystko sie ulozylo, nie oceniam nikogo, bo nie znam WAs na tyle, zeby moc powiedziec cokolwiek, ale mam nadzieje ze Twoj narzeczony do dobry czlowiek :) Jesli jest ktos chetny dostac ode mnie zdjecia to poprosze o adres i tym samym podaje swoj rori22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 dla mnie 2 godziny temu rozpoczął się weekend :) Dee --> gratuluję :) zobaczysz że wszystko dobrze się ułoży Lila --> spróbuj się odciąć od całej tej sytuacji... nabierz dystansu... i dopiero wtedy podejmij decyzję... napewno trudną decyzję.... pozdrawiam Cię bardzo serdecznie... i nie przejmuj się niektórymi pomarańczowymi prymitywnymi komentarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamarańczaki niech się zaczernią i dopiero coś piszą - chyba że boją się że znajdę ich po adresie IP w końcu branża informatyczna i takie rzeczy nie są nam obce :) nie wiem jeszcze jaka będzie decyzja czy będziemy w maju brać ślub czy nie. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale niektóre wpisy pomarańczaków poginęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Dwa dni tu nie zagladalam, a tu 30 nowych stron. niestety, egzaminy prawie kazdego dnia i ciagla nauka nie pozwalaja mi na zbyt czeste zagladanie tu. Przeczytalam wlasnie o Lili i strasznie mnie to zmartwilo. Ale mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i bedzie miedzy Wami ok:) Trzymam kciuki za Wasze szczescie i Lila🌻, co tu wiecej dodac, dziewczyny maja racje, tylko szczera rozmowa i postawienie warunkow co do Waszego zwiazku bedzie najlepszym wyjsciem. Przemilczane sprawy z biegiem czasu nawarstwiaja sie i wybuchaja ze zdwojona sila. Trzymaj sie Kochana i glowa do gory🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również zniknęły pomarańczki :) i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka :) ja tez Ciebie widze pierwszy raz. tez czekasz na slubik w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sierpień:) niedopatrzenie.:) Ile masz latek? tak pytam bo chcę wiedziec czy jest tu wogóle ktoś w moim wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja to chętnie bym sobie poszła juz bo siedze i sie nudzę ale trzeba niestety do 16 wysiedzeic w pracy bo jeszcze coś się nmoże wydarzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zombiczek to przyłącz sie do rozmowy to czas zleci. ja juz za chwile was opuszcze, ale wy sobie posiedzcie , przy ploteczkach czas leci okropnie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko dobrze widze? slub w sierpniu, mam tydzien po Tobie, powiedz co juz masz a czego nie... bo ja caly czas w \"lesie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam slub w sierpniu:) Ale juz sie nie moge doczekac. Na razie sen z powiek spedza mi ostatnia sesja na studiach, wiec malo czasu na jakiekolwiek przygotowania. Chociaz najwazniejsze juz mamy zalatwionee: sale, zespol, kamerzyste, nauki przedmalzenskie. Na reszte bedzie czas. Jakos nie panikuje i nie ogarnia mnie jeszcze goraczka przedslubnych przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fame fatal Ty w lesie? no ale chyba to co najwazniejsze to masz czyli sala, orkiestra kamerzysta i fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja tez sie stresuje ostatnia na studiach sesja ;) ale juz we srode bedzie po wszystkim mam nadzieje i zostatnie tylko pisanie pracy. Przygotowania slubne zawiesilismy bo oboje studiujemy no i poza tym remontujemy teraz nieszkanie Przypuszcalna data wznowienia przygotowan - marzec 2007 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×