Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam....:) o ...widzę , że jesteś młoda2! Faktycznie ostatnio strona tej projektantki jest w budowie...i na prózno szukać namiarów :( Młoda2 oto namiar : Monika Dudek - Venika tel.509-053-647 jak chcesz to podeślę Ci tez adres... w Tomaszowie Mazowieckim Wyobraż sobie,że mogę Ci coś już nieco powiedzieć...tak się składa że byłam u niej wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..serdelecznie :) Wszystkie i dla wszystkich buziole :) :) :)...tak jakoś gastronomicznie wyszło...głodna jestem..., a może to ta nieprzeparta ochota na serdelka :) hihihi Młoda2----> trochę szczegółów...wczorajszej wizyty. Jestem pozytywnie zaskoczona...:) Scenariusz zazwyczaj był taki: ogladałam jakieś suknie w internecie...fajne, w salonie...ta sama juz nie robiła takiego wrażenia (często ten temat był poruszany przez forumowiczki). A to modelka poprostu świetnie w niej wyglądała, a to światło odpowiednie...a tu coś zupełnie innego.. Na stronie nie zabardzo....a w rzeczywistości super...!!!!!! Suknie piękne, pieczołowicie wykończone...ohhhh i ahhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cd... Jak przymierzałam suknie w salonie...to żadna..ale to ŻADNA!!! nie miała w sobie tego \"coś\" którego tak poszukujemy... :) A u niej....... przymierzyłam pierwszą....zupełnie nie taka jak sobie obmyśliłam..była dośc szeroka, z tiulem...i naprawdę fajnie w niej wygladałam! Druga, trzecia..kazda była wyjatkowa... (ma ich ok 60). W tej cudna koronka, w tamtej nieszablonowy dekold, inna powolała prostotą ale i seksapilem....naprawdę fajne. A poza tym widać było że ta projektantka wkłada w nie duzo serca...i hmmmmmm...jak pięknie leżą.... :) Zresztą...to tylko propozycje..z tej można wykorzystać pomysł na górę, z tamtej dól....i najwazniesze zrobić według własnego projektu... I jeszcze coś...oczywiście dobiera do tego dodatki typu, welon, coś na głowę, rękawiczki...czy co tam się wymarzy- projektuje specjalnie pod suknię. a i jeszcze coś....ujęła mnie tym ,że jest bardzo miłą młodą kobietą z dobrym smakiem...a nie jakąś zmanierowaną projektantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Cocoloko - o czym Ty piszesz ?? Co za projektantka, itd. Wytłumaczysz ? Idę w piątek na pierwsze mierzenie :-D Wpłacam zaliczkę i szyją mi sukienkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko kochana moja a powiedz mi jak cenowo u niej stoja suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) wpadłam się przywitać;) Życzę wszystkim Biedakom powrotu do zdrowia!! Ja tą grypę miałam 3 tyg temu. Hehe, na podstawie tych naszych postów naukowcy mogliby opracować mapę migracji tego wirusa :P Lila - FE-NO-ME-NALNE miałaś wakacje:):):) A lachon z Ciebie nieziemski:):) Ten skok, to wykonałaś z instruktorem (w tandemie)? Cieżko powiedzieć coś po tym zdjęciu;) ale kurczę piękne wspomnienia!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina -- jest to już drugi mój tandem z instruktorem :) i nie ostatni. Ciągnie mnie żeby zrobić kurs samodzielnego skoczka :) jak wykadruje zdjęcia ze skoku to postaram się przesłać. Dziękuje za takie dobre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczólkamadzia
Lila - 2-2-2 Fajnie się ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dziękuję za zdjęcia. Piękne.. aż Wam zazdroszczę tej pogody, słoneczka, morza i wrażeń:) Zabulina czekam jeszcze na Twoje zdjęcie. cocoloko_ napisz jeszcze raz o co chodzi z tą projektantką bo ja też nie bardzo się orientuję. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Cocoloko nie ma wiec ja Wam wytłumacze. Tą projektantke Cocoloko wyczaiła na targach w Łodzi. Podawała jakis czas temu jej strone www. Bardzo mi sie spodobały jej projekty więc poprosiłam Cocoloko o jej namiary bo stronka jest nadal w budowie i jak widać nasza droga koleżanka jest nią zachwycona. Projektantka jest z Tomaszowa Mazowieckiego wiec też niedaleko moich rodzinnych stron i też chyba zdecyduje sie na odwiedzenie jej, a rusz może mnie tez oczaruje i nie bede nic wiecej szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ile miesiecy przed slubem zamowilyscie suknie?Ja mam zamiar jechac do pracowni sukien slubnych, ale nie mam pojecia ile czasu moze im sie zejsc z uszyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvano wiekszość mówi że potrzebuja jakieś 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnei wróciłam z pierwszej wizyty na bieżni próżniowej, powiem wam ze spoko nawet mnie to troche wymęczyło, ale zobaczymy po kilku seansach czy są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadłam tylko zeby zyczyc Wam milego i cieplego dnia. Cocoloko juz wiem jak cenowo stoja suknie u tej Pani - napisałam jej maila. Pozdrawiam i do naposania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda2- a gdzie ta a gdzie te suknie?I ta pani to krawcowa?:)POzdrawiam i miłego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny antena25- a na ile zbiegów Ty idziesz? i ile za to płacisz? byłam w sobotę, jak napoczątku zaczęłam to myślałam, że mnie to wessie do środka, ale po 2 min się przyzwyczaiłam, po 10 myślałąm że nie dam rady do końca wytrzymać, ale potem znowu sie uspokoiło. dzisiaj idę znowu. będe 3 razy w tygodniu chodzić. w sobotę miałąm zaproszenia robić, ale chyba bedzie to trzeba przesunąć, bo w niedziele mój A. ma II termin zaliczenia i będziemy sie w sobotę uczyć. a mogę wam linka autka wkleić jakim pojedziemy http://www.autocentrum.pl/opisyaut_show.php3?mu=0&path=/gfx/opisyaut/1154803156/test_bmw_x544i_1_L.jpg http://www.autocentrum.pl/opisyaut_show.php3? mu=0&path=/gfx/opisyaut/1154803156/test_bmw_x544i_3_L.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o przystrojenie to myśleliśmy o czymś takim http://www.sklepweselny.pl/index.php?products=product&prod_id=80 chodzi o te głowy różyczek, na środku nie było by tego bukietu, te różyczki były by na przedniej masce ułożone w litere V , pobokach też by ich nie było, nam sie podoba właśnie takie skromne przystrojenie. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszytkim nadziejemyszki- ja zapisałam sie na 10 zabiegów i za te 10 zabiegów płacę 220 zł, słyszałam ze na poczatku powinno sie chodzic 5 dni codziennie potem co 2 dni. w sumie dziwne uczucie ale idzie sie przyzwyczic. musze przyznac ze wczoraj za bardzo sie nie wysiliłam bo bałam sie reakcji mojego organizmu, natomiast dzis planuję wiekszy wysiłek i tak do pt :) mam nadzieje ze bedą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mój organizm ostatnio dał po tym o sobie znać, jak wyłączyłąm maszynę, to zrobiło mi się słabo i niedobrze, niestety zwymiotywałąm:( ale panowie byli bardzo mili, powiedzieli że zdażyło im się to pierwszy raz, ale widac tak na mnie działa lepszy przepływ krwi, troche się boję iść tam dzisiaj znowu, ale mam nadzieję że dzisiaj będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry...moje drogie :):):):):):):) Dzięki Młoda2...za pomoc :) Tak, tak spotkałam ta projektantkę na targach.....i mimo że na nich nic ciekawego nie było to jednak dobrze że się tam wybraliśmy :) Pewnie biegałabym teraz po saluuunach z przerażeniem w oczach.... a tak...to troche się uspokoiłam. Z przerażeniem poczytywałam forum....Wy o majtkach i ramiaczkach a ja nawet sukni nie miałam!!!!!!!!!!!!!!! adres dla zainteresowanych: http://www.venika.pl/ co prawda strona w budowie...ale można cos tam obejrzeć W TYM MOJĄ SUKNIE!!!!!!! Może odrobine coś w niej zmienię...ale i tak podoba mi się nawet taka :) kolekcja clasik fotka 9-11 i 13-15 przypominam mojego maila : kamila@farm.pharm.am.lodz.pl Młoda2-----> pliiiiiiisss napisz mi co powiedziała Ci o cenach...chcę skonfrontować to z tym co ja usłyszałam :) aha...i pozdrowionka dla wszystkich chorowitków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie szanowne:) Widzę, że co to niektóre przygotowują się do kolonizacji odległych galaktyk.. ćwiacząc zapamiętale w próżni.. ;) Coko - allle fajna ta projektantka:D I Twoja suknia - miodzio:) Ale ta modelka, która ją pokazuje (albo zdjęcie..) koszmarek :P taka jakaś \"połamana\" :D Więc musiałam w umyśle swoim oddzielić tą suknię od modelki, wyprostować, przystawić do Ciebie i dopiero tak poskładany obrazek ocenić;) ocena wyszła baaaardzo korzystnie :D Mykam na kafke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki -> to faktycznie troche strach chodzic na ta bieznie jak tak reagujesz. a powiedz na jakiej prędkości ćwiczyłas i pod jakim ciśnieniem, bo ja przez pierwsze 5 min miałam 10 bar, potem 25 bar i nastenie na 5 min przed końcem 10 b, a co do prędkości to tak 4,5 /5,5 (nie wiem czego :) no i był to \"bieg\" po prostym bo czytałam cos ze po prostym sie spala tłuszcz a pod górke kształtuje mięśnie nie wiem ile w tym w prawdy, no i caly czas kazano pic mi wode. no jak narazie moje przygodotwania skupiają sie na poprawieniu mojej figury, wiem ze niewiele czasu zostało ale lepiej poźno niz w cale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zanim zniknę - sama dla siebie z miejsca kupiłabym tą suknię z kolekcji \"awangarda\", taką biało - brązową, na której ta brązowa część tak pnie się zawijasami po sukni jak wężyk, tworząc na górze jedno długie ramiączko :) (nawiasem mówiąc, mogliby ponumerować te zdjęcia albo wstawić na nie nazwę sukni;) ta \"moja\" jest przy końcu i nikomu - łącznie ze mną - nie chciałoby si liczyć, które to zdjęcie:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko- piekna ta suknie, musisz w niej cudownie wyglądac, i tak jak pisała Żabulina napewno o niebo lepiej niż ta modelka. antena25 - ciśnienie 20 , prędkość 3km/h, i tam chyba było 10 stopni do góry, tak własnie powiedział że chyba za dużo ciśnienie , musze na mniejszym. się nie martw bo oni właśnie powiedzieli że to im się pierwszy raz zdarzyło, jajku jak mi tam było głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, bardzo współczuję Ci tego \"wypadku\" :( A może Ty masz za niskie ciśnienie do takich rzeczy, co..? Nie wiem, zgaduję - ale ja czasem też słabnę i to przez moje skandalicznie niskie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak dzisiaj będzie, panowie obiecali, że będą na mnie bardziej uważać:), jeżeli znowu by się coś takiego powtórzyło to chyba będę musiała zrezygnowac. teraz się z tego śmieję , ale wtedy nie było mi do śmiechu:) najlepsze jeszcze to, że jak poszłam pod prysznic, to na kotarze chciałam sobie powiesić ręcznik i ... urwałam drażek:), ale na szcęście był to taki drążek rozporowy to naprawiłam. mnie to gdzieś wpuścić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×