Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kropka masz w 100% rację :) Wiem, że wiele osób stwierdzi, że moja sukienka/bukiet jest zbyt skromne, ale nic na to nie poradzę, że właśnie taki styl mi się podoba i mam wrażenie, że pasuje do mojej niewielkiej postury. Ogólnie rzecz ujmując stoimy w miejscu ponieważ mój M. nadal nie ma garnituru, koszuli i butów. Poza tym wypadł rubin z mojej obrączki i muszę iść z nią do jubilera :( Jestem zła bo miałam ją na palcu dosłownie 10 min. Powoli zaczyna się nam klarować lista gości - wczoraj dowiedzieliśmy się, że koleżanka mojego M. nie przyjedzie (pewnie nie ona jedna będzie musiała wybierać pomiędzy naszym weselem a komunią w rodzinie, w sumie to taki \"I komunijny sezon\"). Odpadło nam już 6 osób z listy gości. Musimy jeszcze przekazać zaproszenia dla 3 moich koleżanek i naszego wspólnego kolegi i już wszyscy :) Zastanawiam się nadal nad zakupem księgi gości. Bardzo mi się pomysł z księgą gości podoba, ale nie mogę znaleźć nic odpowiedniego. Mam trzy typy może mi doradzicie co powinnam wybrać? http://www.allegro.pl/item175640878__ksiega_gosci_weselnych_promocja_.html http://www.allegro.pl/item174073030_album_tradycyjny_natura_nowosc_wysylka_gratis.html ewentualnie zastanawiam się nad kupnem albumu który miałby podwójną rolę -> księga gości i album na foty tzn. chciałabym mieć z każdym gościem zdjęcia i potem je tam wkleić :) http://www.allegro.pl/item174091795__nowosc_kremowy_album_100_kremowych_stron_.html Znalazłam też dość fajne i nie drogie pudełko na ciasto. Owszem ma jakieś tam złote napisy i serduszka, ale przynajmniej nie ma tam gołąbków :P http://www.allegro.pl/item176079543_pudelko_na_ciasto_1_40zl_szt_zaproszenia_etykiety.html Przepraszam, że się tak rozpisałam :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki mimo szczerych chęci wasze linki w pracy mi się nie otwieraja:(Ale na pewno przejrzę to po powrocie do domku:) Już podaję lionk do mojej sukni. Zaznaczam tylko, że zdjęcie jest kiepskie i nie widać na nim delikatnych cekinków, które ma ta suknia i jest troszkę bardziej w literę A http://www.isabel-wedding.pl/kolekcja.html ostatnia suknia w kolecji 2007 i nazywa się Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia, no ja jestem przekonana, że z moją sukienką nie trafię większości w gusta, ale mam to serdecznie gdzieś :-p Panie zaproszone miały okazję lub będą miały ubrać się w sukienki wedłg ich gustów, więc nie widze powodu, żebym ja nie miała ubrać kiecki według swojego ;-) Ciągle się zastanawiamy nad podróżą poślubną i cały czas nie wiemy gdzie jechać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrrysek którą suknię wybrałaś??Bo w linku, który podałaś jest ich TROCHE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia jeśli chodzi o księgę gości to mi osobiści epodoba się trzecia i pierwsza.Nie wiem czy z tymi zdjeciami to dobry pomysł, bo nie wiem jakie jest oprawdopodobieństwo, ze będziesz miała zdjęcie wszystkich gości...Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rta -> dziękuję za opinię :) Bardzo mi się podoba ten \"liściasty\" album, ale jeszcze się zastanawiam bo ma tylko 30 kartek a ta druga księga gości ma 50. tylko moim zdaniem brzydkie są te okładki, a może po prostu zdjęcia nie są najlepszej jakości i dlatego takie wrażenie mam. Na naszej liście gości jest już \"minus\" 8 osób. Pozostaje jeszcze 152 osoby od których nie mam odpowiedzi. Zrobiłam pyszna pizze, a teraz zmykam robić ciasto. Coś mnie dzisiaj naszło na buszowanie w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam we wtorek bardzo ponury i brzydki. Byłam wczoraj w salonie Tylko Ona na Nowolipiu. Bardzo miła obsługa, nie kazano mi czekać tylko od razu podano mi suknie do mierzenia. Mają tam suknie francuskie i polskie również. Mierzyłam 4 modele - Suknię Agnes oraz 3 marki Herm\'s - Karadauth, Delori i Parme. Konkluzja jest taka: jak sie nie zmierzy, nie ma efektu! cena tych modeli to od 1980 do 2490. Suknie są pieknie skrojone, podkreślają talię, miałam wrażenie, że płynę. podpinany tren, welon w promocji, halka do wypożyczenia. Następnym razem wybiorę się tam z koleżanką - pomoże mi w wyborze. Na realizację zamówienia czeka sie 2 m- ce ( suknia polska) i 3 ( w przyp. zagranicznej ). Naprawdę, suknie oglądane w internecie czy w magazynach mody ślubnej nie oddają wrażeń w realu. Mam nadzieję, że uda Wam sie wybrać tę wymarzoną kreację. Kibicuję Wam w tym. Pozdrówka:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten deszczowy dzień Zaproszenia już rozwieźliśmy :) teraz zajmiemy się garniturem i innymi dodatkami :) dzisiaj zamawiamy obrączki i następne punkt z listy przygotowań będą odhaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ---i tak trzymać, byle do przodu. Wszystkie pary przed slubem przechodzą to samo ale taka kolej rzeczy. Bo jaka mamy alternatywę? kocia łapa?samotność? zakon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia łapa, kocia łapa :-) Mi tam się podobało takie życie :-D Dzisiaj idę na pierwszą przymiarkę - aż sama jestem ciekawa, co one mi tam uszyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że jest złe takie życie, tylko niestety na dłuższą metę się nie sprawdza pod wieloma względami. Znam jedną taką parę, nie maja dzieci, pracują i dorabiają się ale zobaczymy co bedzie dalej. Skoro ta instytucja małżeństwa jest ostatnio tak niepopularna to powiedzcie mi czemu sale są rezerwowane na 2 lata z wyprzedzeniem, na kursach przedmałż. aż roi sie od par a najlepsze godziny ślubu w kościele są dawno zaklepane?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść..... ten niż jest taki niski że człowieka wbija w podłogę. Współczuję wszytkim (także sobie - chlip), którzy muszą wyściubiać wogóle nos z domu. Witam nowsze twarze:) Kropa - no, trzymam kciuki obu dłoni i stóp:D I idęęę.. na jakieś 5l kawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryysek - no ja też się dziwie, bo faktycznie pełno ludzi jednak bierze ślub - czego dowodem i my jesteśmy :-) Żabcia - 😘 nie przesadź z tą kawą ;-) Ja mam dobry humor, bo i tak wiem, że kiedyś będzie musiało się zrobić ładniej i cieplej. A to już bliżej niż dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj 🖐️ Kropka ----- no to z niecierpliwością czekam na relację :) Może jakieś photo zrobisz .... ? Lila ---- jak już bedziecie po zakupie garniuru to koniecznie napisz gdzie warto się pofatygować . Ashia ----- ta druga ksiega ( natura) bardziej mi się podoba. Ma ciekawsze zdobienie , aczkolwiek absolutnie nie przesadzone. Słuchajcie ! Czy słyszałyście o czymś takim , że w Kościele na chwilę przed nałożeniem obrączki całuje się ją ??? Oglądałm wczoraj video-reporaż ze ślubu i tam para właśnie taki gest zrobiła. Moja mam mówi , że to przecież jest norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pozdrawiam wszystkie w ten niżowy i deszczowy dzień, głowa mi pęka, kawę litrami piję a i tak rozsadza mi czaszkę z bólu niestety... no ale nigdy tak źle nie jest co by gorzej być nie mogło... nic, uciekam, bo czas goni a mnóstwo spraw muszę pozałatwiać, dobrze, że wyjątkowo dzień wolny się trafił, młodzież ma rekolekcje w szkole, belfrzy nadrabiają zaleglości, trzymajcie się... s. zabulino - dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu - to koloryt regionalny jest, i wiąże się z nim jeden z zabwniejszych momentów naszego własnego śłubu:) Przy ślubie naszym był ksiądz \"sprowadzony\" na tą okazję z Katowic (ślub był w Bielsku). Na naukach nic nam o obrączki całowaniu nie mówili. I wybiła godzina 0, powiedzieliśmy pięknie przysięgę, M mówi kwestię o obrączce, sięga po nią, a ksiądz, który trzymał te obrączki na tacce, szepcze: \"pocałuj!\". M robi minę absolutnie-nie-wiem-o-co-biega i ryp! schyla się do tej tacki i wyciska na obrączce całusa:D A trzeba było ją wziąć, podnieśc do ust i delikatnie pocałować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ja sie parę razy z czymś takim, jak całowanie obrączki spotkałam, ale tyle razy ile całują, to tyle razy tego nie robią - więc chyba jest dowolność w tym temacie. Właściwie to sama sięzastanawiam, co mam zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina ---- pewnie śmiesznie to wyglądało dla tych co wiedzą o co biega :) Mówiąc szczerze to ja nigdy sie do pierwszego rzędu nie pcham w Kościele , więc nie widzę co tam Młodzi robią przy ołtarzu z obrączkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, o całowaniu ślubnego złota pierwsze słyszę i muszę popytać znajomych jak to jest. A jakie plany na noc poślubną:))))))))) bedzie abstynencja przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- właśnie tak sobie pomyślałam że może już ktoś był na poszukiwaniach garnituru w wawie i mógłby podac nam jakieś namaairy na sklepy. Wiem że pójdę do salonu gdzie kupiłam suknię mają dać rabat a na stronachmają ladne garnitury. po weekendzie napisze które sklepy odwiedziliśmy i w jakich cenach oscylują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu - kamerzysta uwiecznił to baaardzo dokładnie i mamy okazję śmiać sie przy każdym oglądaniu;) Ale i tak \"przebojem\" było to, że przez jakąś minutę (wydawało się - wiecznosć) mocowałam sie z M paluchem nie mogąc nań wcisnąć obrączki i chichrając się przy tym:) Koleżanki, któe siedziały dalej, myślały, że mój łamiący się głos wynika ze wzruszenia;) Sylwia - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina -- usmialam się z tą obrączką :) u mnie niema tego zwyczaju i mam nadzieje ze ksiądz który będzie u nas nie zna go :) trzy kropki -- czekamy na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu------będę czekać na info, ja upatrzyłam sobie suknię w salonie Tylko Ona, może dadzą tam jakiś rabat na garnitur faktycznie. Zastanawiałam sie nd wypozyczeniem ale większość mi odradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, będzie tylko relacja - nie będzie zdjęć z przymiarki, bo nie mam aparatu cyfrowego. A dla 3 zdjęć to nie będę kupować filmu i tachać wielkiego aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila --- ja rzuciłam okiem na dział męski w salonie gdzie kupowałam suknię Nr 1 i tam jest mnóstwo wszelkiego typu garniurów, surdutów, fraków , itp. Ale nie wiem czy o ile suknię powiedzmy kupuje sie w \"salonie slubnym\" to czy jest potrzeba przepłacania przy zakupie garniuru - skoro garnitur można kupić praktycznie wszędzie. Nie znam sie na cenach ale tam w salonie komplet dla Pana Młodego to koszt 1700 - 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrrysek -- miałam w opcji wypożyczenie ale mama mi odradziła powiedziała że woli mi dołożyć niż wiedzieć że jestem w sukni po kimś. W dodatku te co mi się podobały nie miały opcji wypożyczenie albo były w cenie 2000 pln z opcją że jeśli coś się zniszczy trzeba dopłacić do wypożyczenia. W związku z tym kupiłam sobie nową w cenie 2400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia--- to bardzxo dużo, mój facet na pewno tyle nie wyda. Myślę, że do 1000 ot co! Ale w przypadu faceta dobrej jakości gajer posłuży na długo, no chyba,że przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×