Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

no ja też bym chciała tak fruuu, ale podróż poślubna będzie dopiero ok 5 m-cy po slubie, ale może wybierzemy się choć na kilka dni nad polskie morze zaraz po weselu. kropko, jeśli macie możliwość wylecieć gdzieś dzień po to nawet się nie zastanawiaj! możesz, możesz hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria -> my kupowaliśmy obrączki w GC, ale nie pomogę Ci ponieważ nasze to tytan, a to zupełnie inne ceny. Pani Joasia jest bardzo sympatyczna i pomocna, doradzi najlepsze dla Was obrączki i nie robi min jak człowiek przyjedzie tam prosto ze spaceru i trochę jej po marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Przebrnelam przez to co naskrobalyscie przez cały dzien. Teraz ja postaram sie zrobic liste spraw zalatwionych i do zalatwienia: Zalatwione mamy: -data i godzina slubu -kamerzysta i fotograf -orkiestra, umowa podpisana -lokal, umowa -wodeczka -obraczki, zamowione, odbior za miesiac -zaproszenia odbieramy jutro -moja sukienka, bolerko i buty, zamowione -nauki przedmalzenskie, zostaly 2 spotkania -mamy wybrana pierwsza piosenke -fryzjer -manikiurzystka -swiadkowie wybrani Do zlatwienia: -garnitur mojego D oraz buty i cala reszta -dokumenty z kosciola i urzedu -samochod -wizazystka -kwiaty -ozdoby na butelki -napoje oraz wina -wybor pleneru na zdjecia -moja bielizna -lista piosenek dla zespolu To chyba wszystko, dobrze to tak wypunktowac wiadomo przynajmniej co nam jeszcze zostalo :-) Wlasnie przygotowuje naklejki na koperty do zaproszen. Okazalo sie ze nasze zaproszenia maja tak nietypowe koperty na ktorych nie mozna zrobic nadruku. A poniewaz nie chcemy pisac wlasnorecznie, to podparzylam w agencji ze robia tzw.labelki, takie same jakie ja czesto robie w pracy tak wiec robie je teraz dla nas i w ten sposob troche mozemy zaoszczedzic :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria---> przeslij mi prosze na maila zdjecie swojej sukni, please :-) Tygrysku ----> ja jestem zwolenniczka bizuterii z bialego zlota tak wiec nie przeszkadza mi wcale ze biale obraczki przypominaja srebrne, my bedziemy mieli laczone ale z wieksza iloscia bialego zlota, mam laczony pierscionek zareczynowy i ladnie to bedzie razem wygladac :-) Nie napisalyscie jak rozwiazujecie kwestie nalepek na butelki z wodka, moze macie jakies ciekawsze pomysly na ozdobienie butelek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję sie bez bicia-nie jestem wstanie was nadrobić (znaczy odpisać) ale czytam was regularnie!!!!!!!!!!!!! Kropka-ja wiem na bank że twoja suknia bedzie cudna eteryczna i bardzo kobieca!!!!! gdyby nie to ze malym tchórzem jestem tez wybrałabym cosik takiego(a tesciowa padłaby na zawał):D widze ze przygotowania nabrały tępa.....ale ten czas pędzi... ja byłam na kolejnej przymiarce-pani delikatnie oburzyła sie bo moją(wypozyczaną ) suknie trzeba zwężać:)-ale co tam. zakupiłam buty zastepcze(niski obcas) książke gosci weselnych (wg mnie fajny zwyczaj wpisywania się bliskich ci osób tego dnia) powolutku do przodu.... najwazniejsze ze mój KToś zostaje w Polsce..nie będe sama... co do ozdób na wóskę-nie podobają mi sie (znaczy większość naklejek) wiec zakupilismy takie na słomce zawieszki (a na nich jakies życzenia dla gości) uciekam. ściskam WAS wszystkie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzien. A jak u Was z pogoda? Ashia cudna jest ta piosenka, a masz moze ja na mp3? Bardzo bym prosila o przesłanie na poczte. Będę wdzieczna:) Muszę Wam powiedziec, ze w Wileka sobote jestem umówiona na mierzenie sukien ale tutaj w Danii. Jedziemy na swieta do swiadkowej i umowla mnie w swoim miescie w jednym z salonow. Ide tylko po to zeby wybrac sobie fason, chyba zeby cosik mi sie spodobalo. A jesli chodzi o ceny to sa takie same ja w Polsce, zdazaja sie male roznice, ale naprawde nie duze. Sukienke na poprawiny tez juz wybralam, ale bede ja szyc. Co do obraczek to zrezygnowalismy z kupna ich tutaj bo jak sie dowiedzielismy jakie sa ceny to masakra. Milego dzionka i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda -> niestety nie mam tej piosenki w mp3, ale jak uda mi się zdobyć to Ci prześlę :) Dzisiaj mamy przedostatnie nauki przedmałżeńskie i muszę się wypytać księdza jak to jest z tą poradnią i zacząć jak najszybciej chodzić na te spotkania bo się boję, że się nie wyrobimy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poszukuje butów do ślubu może któraś z was już zrobiła ten zakup i mogłaby polecić sklep w wawie bądź okolicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poszukuje butów do ślubu może któraś z was już zrobiła ten zakup i mogłaby polecić sklep w wawie bądź okolicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> ja kupiłam buty Ryłko i jestem z nich bardzo zadowolona. http://www.e-rylko.com/index.php?page=shop.flypage&product_id=1670&category_id=18&root=1&option=com_phpshop&Itemid= Polecam zajrzeć na stronę: http://www.rylko.pl/ Kolekcje -> obuwie damskie -> ryłko kolekcja ślubna. Tylko tam jest pełna kolekcja bo w sklepie internetowym są tylko wybrane modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila w KDT są buty ślubne i z tego co wiem to w miarę tanie.Ale dzis pogoda okrpna!:(Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chodzę po wszystkich obuwniczych - tak przy okazji, ale zważywszy na to, ze nie chcę mieć białych, czy ecri, to musze szukać wszędzie, a mniej w ślubnych. Rany, faktycznie, pogoda wybitnie jesienna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kropko a jaki chcesz mieć kolor butów? Zaintrygowałaś mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria - moja sukeinka ma szarfę w pasie w srebrnym kolorze, i takie też chcę mieć buty. Ale jeśli okażed się, że mój materiał jest bardziej ecri, niz biały, to wtedy srebro odpada, na rzecz złota, no i wtedy złote buty ;-) Jak w krainie OZ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio pamiętam jak wygląda Twoja suknia, trudno ją zapomnieć, rzeczywiście złote lub srebrne butki będą świetnie wyglądały, w ogóle będziesz wyglądać pięknie. ta suknia jest niesamowita. Gdybym miała więcej odwagi to też bym wybrała jakąś nietypową.. no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam. Ja również chodzę od jakiegoś czasu po sklepach obuwniczych, ale poza Ryłko nigdzie nie znalazłam serii butów dla pań młodych. Buty Ryłko jakoś średnio mi się podobają, w jednym ich sklepie oglądałam buty innej firmy, bardzo ładne, ale kosztowały ponad 300 zł. Trochę żal wydawać tyle na buty, które ma się na sobie raz w życiu. Jak na razie nigdzie nie natknęłam się na sprzedaż butów z sat yny (poza netem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno --- jest sklep na ul Chmielnej chyba 7 nazywa się Elizabeth jest tam duży wybór i mają buty chyba z satyny albo innego materiału cena ok199 pln za buty skórzane od 250 pln. mają stronę internetową ale niestety nie pamiętam adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dziewczyny w sklepie tzw. \"Elizabeth\" na Chmielnej są takie same buty co w KDT. Byłam niedawno w tym celu w KDT i nawet mierzyłam dwa fsony ( cena 120 zł) . Mają tam rózne fasony i różne wysokosci butków. Sa i ze skóry i z satyny . Z czubkiem i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oglądam te buty, i wszystkie niskie jakieś ;-) Dziewczyny, no weźcie, moja sukienka nie jest ani trochę jakaś, no nie wiem, odważna. Według mnie :-) I tak trochę mnie dziwia Wasze opinie, że gdybyście miały więcej odwagi, itd. Jak dla mnie, to ona jest po prostu krótsza od Waszych, i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom niewierzę
kim jest 3 kropka ?ma zupełnie inne poglądy niz normalne kobiety czy nie zauważyłyście? Od jakiegoś czasu przeglądam topik, czytam, dowiaduję się, ale ta kobieta mnie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskakuje ciągle
szarfa? czy może to jest alba dla Marianek w kościele? może ktoś ma link tej kropkowej sukni? tez jestem ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest
Mam pytanie: Czy według Was obrączki o szerokości 6 mm są zbyt szerokie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj byliśmy ustalic menu i tak sie zastanawiam czy wystarczy: obiad; 6 potrw na zimno i 3 dania na ciepło a co do dekoracji butelek i samochodu to podoba mi to: http://www.allegro.pl/item178552632_akcesoria_na_slub_zawieszki_na_wodke_weselna.html http://www.allegro.pl/item174333753_slonecznikowa_dekoracja_samochodu_do_slubu.html tylko teraz sie zastanawim co z pozostałą dekoracja slali i czy bukiet tez będe musiała miec w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×