Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość ciekawskie babasko ze mnie
na mojej małej rączce doś bogato wygląda 5,5 milimerwowa obrączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dekoracji samochodu to będziemy mieć tylko tablice rejestracyjne z naszymi imionami i tyle. Przynajmniej wczoraj wieczorem do takiego wniosku doszłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę przywitac się🌻 amatorkę:P osobowości Kropki zapewniam że mi osobiście jej podejscie do kwestii:D nie razi,mało tego w pełni je akceptuje i szanuje.Bo osoba która posiada cechy drażniące Pana/Panią jest wg mnie bardzo inteligetną wrażliwa niebanalną postacią.W przeciwieństwie do niektórych szarych zakopmpleksionych durnie buńczucznych istotek:P tyle wtemacie. Życze udanego wekendu WAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Ami, to teraz sie naraziłaś :-D Za \"obronę\" bardzo Ci dziękuję 😘 A powiedz mi, dlaczego Ciebie teraz nie ma na forum ?? Masz tak dużo pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy tez-w okolicy czerwca-sierpnia ja mam luz -lekarze jadą na urlopy:D-pacjenci tez sa \"z przypadku\" ale teraz mam maskare pozatym mam małą reorganizacje w firmie dopiero mi neta łączą. I co najwazniejsze:własnie jest jedna rzecz której nie lubie na kaffe(pisałam Ci otym)...tej\"wolności\"a w rzeczywistosci\'rzucania błotem i gównem\" na kazdego wedle uznania. ale teraz nadrabiam was!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ami, za \"darmo\" możemy się poczuć jak celebrities :-D :-D O nich tez bzdury wypisują ;-) Ale wiem, o co Ci chodzi i absolutnie się z Tobą zgadzam w \"tej\" kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czytam Was i niemoge wyjść z podziwu ile rzeczy jeszcze nie mamy, niektóre "problemy" do tej pory wogóle nie zaprzątały mi głowy (patrz tablice rejesrtacyjne), pierszego tańca...jeszcze nie wybierałam....itd itp. :) niesamowite...ile energii i zangażowania poświęca się na takie szczegóły...bardzo istotne..bo przecież "diabeł tkwi w szczegółach" Dobrze,że już teraz decydujecie co i jak...bo ja potem to będę miała urwanie głowy ..... Pozdrawiam.... :) Miłego weekendu życzę... ...mój będzie miły...mama dziś jedzie do ciotki.czyli nie nocuje u nas, czyli "starych nie ma chata wolna, ojjj bedzie bal, ojj bedzie bal" :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha - Cocoloko - tam spokojnie z tym \"balem\" :-D :-D :-D Co do list - to sa faktycznie przydatne, bo człowiek wszystkiego nie spamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... w sprawie pomarańczek... to każdą krytykę/poczwarz w stronę moich kumpelek z kafeterii odbieram osobiście!!!!!! uwaga buńczuczne pomarańczki! Macie do czynienia z cocoloko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przyznam się..... bo komu jak nie wam...??? oprócz świętowania przyjazdu znajomych z Irlandii(ojj będzie bal :) ) świetujemy...a raczej znieczulamy sie z powodu ostaniego niemiłosiernego stresu jaki nas dopadł...:( o mały włos...musiałabym zmieniać krój sukni..na bardziej baloniastą-hhehhe :) i to bynajmniej nie z powodu...nagłej zmiany gustu... ....dlatego dziś wieczór dla nas :) winko....świece...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - no wiec teraz tym bardziej ostrożnie z tym winkiem i świecami, żeby znowu nie było stresu, że sukienka musi zmienić kształt ;-) Miłej, szampańskiej zabawy w weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coko-znaczy ciociami narazie nie bedziemy;) ? baluj odpoczywaj kochana !!!!!!!!!!!!żebyś miała mase energii na szukanie tych tablic wybieranie 1 tanca itp...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila --> Bardzo dziękuje Ci za namiary na sklep Elizabeth. Te buty są cudowne^^ Z kolekcji ślubnej szczególnie mi przypadły na gustu nr 6, 16, 21 i 26, choć i inne modele są super. monia --> Nie pamiętasz, w którym miejscu w KDT mieści się stoisko z butami ślubnymi? W KDT bardzo rzadko bywam, więc jakieś dokładniejsze namiary by się przydały ;) atena --> Większość tych zawieszek na wódkę, które widziałam na Allegro wyglądała maksymalnie tandetnie, ale te Twoje dla odmiany nawet są fajne :) Zawieszki z kwiatów jakoś bardziej mi się podobają, niż papierowe z jakimś wierszykiem. ami, kropka --> Podpisuję się pod Wami w \"tej\" kwestii. Nie ma jak zostanie celebrities za udzielanie się na topiku ślubnym ;) coco --> Na szczęście do ślubu coraz mniej czasu, więc i suknia nie musiałaby być teraz aż tak mocno przerabiana :) Gratuluję wolnej chaty, mi również się marzy, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze na sam koniec się zapytam :) Na Allegro jest pełno takich \"cud pamiątek\" w stylu: http://www.allegro.pl/item175553006_cudo_pamiatka_jubileusz_slubu_rocznica_prezent.html http://www.allegro.pl/item175313108_podziekowania_dla_rodzicow_zyczenia_podstawka.html http://www.allegro.pl/item178188046_wyjatkowe_podziekowania_rodzicom_chrzest_slub_.html Co ciekawe, takie księgi pamiątkowe całkiem dobrze się sprzedają. Może któraś z Was na weselu spotkała się z taką księgą? Jak ona wygląda na żywo? Faktycznie jest to taka fajna pamiątka dla rodziców, czy raczej wstyd wyskoczyć z takim prezentem? Pytam z czystej ciekawości, bo na zdjęciach coś takiego średnio się prezentuje. Ale ludzie to kupują, więc sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno,osobiście księgi duze\'ciezkie\' zdobione nie podobają mi sie zupełnie.... ja bede miec książke(dla wpisów gości) jest koloru ecri gładka tylko mały kwiat z perełek z boku jest doczepiony...fajna sprawa wg mnie byłam rok temu na weselu gdzie wpisywalismy sie do takiej księgi teraz fajnie było to czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> Z takimi księgami pamiątkowymi, do których goście wpisują życzenia dla pray młodej, (z wyglądu trochę przypominają album na zdjęcia ślubne) spotkałam się już i wg. mnie to ładna pamiątka. Za to pierwszy raz na Allegro zetknęłam się z księgami z życzeniami dla rodziców, z plastiku i sztucznych kwiatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale Doborowe Towarzystwo tu dzisiaj przesiaduje! :D A ja akurat miałam dzis problemy z komputerem (wieczny problem żon informatyków, którzy wiecznie coś ulepszają i majstrują przy swoich maszynkach, wiecznie coś poprawiają, mają rewolucyjne pomysły w stylu podział.. partycji? Czy innych tam badziewi i bezinteresownie fundują żonom wieczny stres z racji domniemanej straty danych )i dopiero teraz mam okazję Was poczytać:) Ami, Kropa, Wiosna - mam chyba lekko inne podejście do \"tego\" ;) Po prostu zauważylam, że jeśli miałabym wymienić najbardziej przeze mnie ulubione Osoby na Kafe, to wystarczy, że popatrzę, na kogo wjeżdżają pomarańczki :D Nasze gusta pokrywaja się całkowicie, tyle, że na odwrót :D No, jeszcze parę moich Ulubionych Osób nie zostało obsmarowanych (Coko na przykład, ale nie tylko :) ), ale myślę, że to tylko kwestia czasu :D Więc mam nadzieję nie wypaśc nigdy z obiegu obsmarowywanych, ponieważ sympatia tych pań świadczyłaby o jakiejś strasznej zmianie mojego charakteru - na gorsze of kors:) Wiosno - ale nuuumer z tymi książkami!!!! Ale najgorsze jest to, że bez trudu mogę wyobrazić sobie osoby, które do podobnej pamiątki odniosłyby się wyłącznie z najwyższym uniesieniem, także estetycznym :D Coko - no właśnie, popieram, że od takiego winka niejednokrotnie zaczynała się...obawa o suknię baloniastą :D więc grzecznie mi tam! Ami - SUUUPERR!!!! Oczywiście ten ryk radości nie dotyczył faktu, że masz więcej roboty, tylko tego, że Ktoś zostaje!! :D A co do zwężania sukni - pisałam Ci, że widać na zdjeciach, że sporo schudłaś:) więc żaden to suprajs. Uciekam pocieszyć moje kochanie, któremu dzis łeb zmyłam za to nowe komputerowe stresowanie ;) trzeba jakoś chłopa pocieszyć.. gdyby nie tacy \"domowi rewolucjoniści\", pewnie dużo nowych systemów nigdy by nie powstało.. choć kusi mnie, żeby kupić mu jakiś dodatkowy komputer, na którym mógłby trenować te swoje genialne pomysły :P Pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny wczoraj rozdaliśmy pierwsze 4 zaproszenia:) zaprosiliśmy do nas znajomych, zrobiłam pizzę, posiedzieliśąmy pogadaliśmy, no i oficialnie ich zaprosiliśmy. pierwsze Koty za płoty, przyszły weekend dalsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane pomocy!!!! strasznie podoba mi sie suknia z kolekcji Benjamin Roberts i wiecie moze jakies stronki w Polsce??? Pomocy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a moze wiecie w jakich salonach sa dostepne to suknie?? zakochalam sie w jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do ksiąg pamiątkowych. zabulino --> Ja jestem niemal przekonana, że np. moje babcie byłyby strasznie wzruszone i zachwycone taką pamiątką ;) Co do męża - nie daj się! Następnym razem daj po łapach jak będzie eksperymentował na wspólnym kompie. Cóż, my żony i przyszłe żony informatyków musimy się nawzajem wspierać :) Ja i narzeczony mamy osobne komuptery, ale i tak mój facet uwielbia zmieniać moje osobiste ustawienia systemu tak jak wg. niego jest lepiej i ładniej, co mnie koszmarnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno tak wiem ze sa dostepne w tym salonie, dzwonilam tam nawet dzisiaj. Tylko myslalam ze jeszcze w jakis miastach mozena dostac te suknie ale chyba nie. Mnie zauroczyl model 930 zaraz pierwsza w tej kolecji na stronie ktora podalas a kosztuje 3 990. Wiec nie jest to mało. Wczoraj kupilam gazete slubna w danii i wlasnie byla ta sukienka tyle ze tutaj kosztuje 5 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Donoszę, że zamówiliśmy dziś obrączki. wyglądają tak, ale są z innej firmy http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/384/Obraczki-tradycyjne-fazowane-P510-szer.-5-mm.html była mała sprzeczka, ponieważ mnie podobały się zupełnie inne, ale dziś pierwszy raz przystałam na Jego wybór. Mnie podobały się takie: http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/199/VERONA-405-zolte-i-biale-zloto.html Z tym,że środek był z żółtego złota a ta otoczka z białego. Już żałuję, że tak szybko uległam:( no ale jak to mówią \"już po ptokach\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda --> To może poszukaj dobrej krawcowej, która uszyje Ci suknię na wzór tamtej. My też dzisiaj w końcu idziemy wybierać obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Wiosno a powiedzcie mi czy ten salon w ktorym kupowalyscie suknie daje jakies tzw. gratisy jak sie kupuje drogie suknie?? Jejciu kompinuje juz z kazdej strony, ale strasznie mi sie podoba ta suknia. dziekuje Wam z każdą pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×