Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

nie nie w parku... cała impreza jest po za katowicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
W Warszawie najwięcej lokali jest po 150-160 zł. W hotelach jest drożej 180-200 zł. przeważnie 5 posiłków, 10 przystawek, ciasta napoje , tort + pokój dla nowożeńców z późnym śniadaniem. Ja fartem płacę te 130 zł. okazalo , ze to dobra znajoma mojej mamy, a poza tym jest to lokal nowo otwarty - ale pełen wypas. Tak na marginesie to niezły interesik jest na takiej działalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida, to jeśli jesteś z Katowic, bardzo polecma ci kurc tańca w Pałacu Młodzieży, prowadzony przez pp. Kosubków. My tam chodzimy i jest super, i niedrogo. Broń cię Panie Boże przed Awangardą - byliśmy tam na tej jedynej lekcji przed ślubem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, inne hotele w Wawie życzą sobie więcej niż 200 zeta. W ogóle to nie wiem, jaki jest przediał cen w Warszawie, bo już słyszałam po 300 za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki > nie mam nic przeciwko tradycyjnym pieśniom bo chyba w końcu tylko takie będą bo nie poproszę Chrisa o zaśpiewanie dla nas. Tak myślałam nad tym czy można taki muzyczny akcencik dać na koniec? Tzn. na chwile przed wyjściem z kościoła. Ale nie wiem czy to dobry moment. Jestem małym maniakiem pielgrzymkowym i najchętniej zaprosiłabym kochanych ludzików z gitarami, ale to się raczej nie uda bo nie mam teraz z nimi kontaktu :( http://www.spiewnik.gower.pl/ty_tylko_mnie_porpowadz.html Pod linkiem tekst piosenki która bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz zainteresowana, to sprawdzę, kiedy są lekcje dla grup opczątkujących. Startują we wrześniu, teraz kończy się sezon (24tego mamy bal:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabulina ;) my imprezę mamy w Dąbrowie nad jeziorem POgoria, nie wiem czy znasz... mój przyszły mąż stamtąd pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabulina ;) co do kursu tańca -na pewno skorzystamy ;) imprezę mamy w Dąbrowie nad jeziorem POgoria, nie wiem czy znasz... mój przyszły mąż stamtąd pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
trzy kropki - no te 300 zl to może być prawdą , pewnie zależy w jakiej części Warszawy . Mieszkam na Pradze - dlatego raczej szukałam w tych rejonach. Chociaż interesowałam się również lokalami w stronę Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi łącze szwankuje... wysyłą się niepełna treść komunikatu i to 2 razy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - to już kapuje - jakby Ci śpiewali \"oazowcy\", to rzeczywiście byś miała fajny klimat w kościele :-D A na koniec chcesz mieć jakiś fajy akceny muzyczny. A dziewczyny, czy któraś będzie miała w kościele marsz mendelssona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to to, o czym myślę, to kojarzę i gratuluję:) Tam jest przepiękna okolica - super na plener:) Co do tańców, to w takim razie zapytam. Ja ich polecam z czystym sumieniem - są świetni, i naprawdę przyjemni. A Awangarda - veni, vidi, uciekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz WIELKIE DZIEKI :) i cieszę się że kojarzysz okolicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia, aj też sie wychowywałam w \"klimatach oazowych\", ale gdyby mój muzyczny miał mi robić oprawę ślubu, to bym się zapadła pod ziemię;) Może masz bardziej utalnetowanych znajomych, niż ja? Mimo wszystko i tak warto spytać o kwestię puszczenia utworu z płyty/kasety:) Także dlatego, że to nietypowe rozwiązanie i bardziej \"działa\" na gości (przez zaskoczenie;) ), hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz WIELKIE DZIEKI :) i cieszę się że kojarzysz okolicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
ślub - 08.09.2007 w parafii chrystusa Krola na Targówku , a wesele w Ząbkach w "Magnolii" - a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jesteśmy prawie ziomalkami :-D :-D :-D Ale fajnie :-) Mieszkam na Bródnie, bliżej Zacisza, Targówek świetnie znam, bo tam mieszkałam 10 at (a raczej zaraz przy Targówku). Ale tego kościoła nie kojarzę, bo żadko kojarze kościoły po ich nazwie - gdzie to jest ?? Możesz bliżej opisać :-) Nasz ślub będzie albo w bazylice na Kawęczyńskiej (ale to na 30%), a bardziej prawdopodobne, że w parafii Św. Franciszka, na Zakroczymskiej - przełom Starego i Nowego miasta. Aczkilwiek, żaden z tych Kościoł,ów nie jest \"zaklepany\", więc możemy jeszcze gdzieś indziej wylądować. Impreza w Sobieskim. Znam Magnolię - bardzo fajne miejsce :-) Ślub 1.09.2007 :-D Tydzień wcześniej, niż Ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
trzy kropki : :) :) jaki ten świat mały ... mój kościół jest na obwodnicy na targówku - w okolicach ogrodków działakowych i nieopodal parku. A z bródna mam orkiestrę. Też chciałam na 01 września - ale zespół był już zajęty ... A bazylika jest piękna . Studiowalam obok ... Chociiaż ze Starówki będziecie mieć bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie muszę to obgadać z M., ale może się uda. Bo pomysł z głośnikami jest naprawdę dobry. Zmykam odkurzac i do sklepiku z przyszła szwagierką po zakupy, może sobie też coś upoluje bo do Factory mamy się wybrac przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jak możesz to po prostu podaj ulicę tego kościoła, bo ja oczywiście nadal nie wiem, gdzie to jest ;-) W bazylice byłam raz, i mi sie spodobała, a poza tym moja Mama i Ciotka brały tam ślub, i chciałabym tak zgodnie z tradycją. Ale na jej niekorzyść przemawia to, że jest duża - i boję się że tych moich ok. 100 gości tam zniknie. I pusto będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki .. ja też biorę ślub w bazylice... ogromnej bazylice... a gości mam 60 + osoby które będą tylko na slubie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Brida - piękne są duże kościoły, ale goście w nich nikną, i może się jakoś tak smutno zrobić. Bo ja wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
Kościół jest na Tykocińskiej obok Heleny Junkiewicz. Bazylika faktycznie jest ogromna i goście mogą w niej " zginąć". Ale z drugiej strony podtrzymać lub rozpocząć tak jakby tradycję rodzinną też by bylo fajnie. Piękna jest też katedra na Pradze - przy ZOO. Teraz ją remontują, ale może za roksię wyrobią. Zastanawiałam się też nad nią , bo my mamy inny problem : narzyczony nie ma bieżmowania i jak poszedł do naszej parafii to ksiądz wręczył mu książeczkę z poleceniem nauki na pamięć. A doszły mnie słuchy , że w Katedrze problemów nie robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ale i tak i tak, narzeczony bedzie musiał być bierzmowany. Mówisz o tej katedrze przy ZOO ?? Naprzeciw ? Pięknie wygląda z zewnątrz, ale w środku, wsyd sie przyznać, nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... mnie wielkośc kościoła i marna liczba moich gości wogóle nie smuci... bazylika jest bardzo bardzo stara a przez to magiczna... ma swój klimat... tam brali slub moi rodzica... tam byłam chrzona i byłam u komunii... teraz nadszedł czas na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Brida - tak musi być :-) Co tradycja, to tradycja - w Twoim przypadku, bo w moim ta tradycja aż tak do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
Tak, tak ja wiem że będzie musiał być bierzmowany - ale żeby od razu wszytskie modlitwy na pamięć ... Przecież można po prostu porozmawiać o Bogu , o swojej wierze i poglądach i świadomości religinej . Trudno factowi prawie 30-letniemu kuć się na blachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam , że kiedy u mnie by być wogóle dopuszczoną do bierzmowania również trzeba było wykuć mnóstwo modlitw... i chyba nie tylko modlitw... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×