Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami - bardzo dziekuję za komplement odnośnie zdjeć:) Ja uwielbiam robić takie zdjęcia \"znienacka\", tzn jak najmniej pozowane, a jak najbardziej autentyczne:) Cieszę się bardzo, że tak je odbierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina -- dzieki, takiej motywacji własnie mi potrzeba... myszko TY nauczysz się tańczyć, a co z narzeczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?ja tez otym, myslałam.....moi wujkowie,kuzyni G.,nasi koledzy(ale ich styl juz akurat znam;)......kazdy rusza sie inaczej..trzeba go wyczuc-a jak wiadomo-kazdy chce zatanczyc z panna młodą ...... chciałabym umiec kazdego wyczuc..... nie wiem czy bede umiała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
:) tu problemu praktycznie nie ma... on tańczy bardzo dobrze :) tylko nie wiemy kiedy zacząć nauke, myślimy o ziimie bo wtedy bedziemy mieli więcej czasu. A Ty?> kiedy się wybierasz na kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ami - ja mam nadzieję że kurs pomoże mi zdobyc pewną elastycznośc związana z tańcem.. dzieki czemu zatańczę i z podstarzałym wujkiem jak i kimś w swoim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
ami właśnie o to chodzi... jak zdązyłam zauważyć, to panna młoda cały czas jest rozchwytywana w tańcu.. :/ tego boję się najbardziej. A jeszcze jak będzie konkurs zbiórki na wózek.. uuu... trzeba się nauczyć tańczyć dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że zaczniemy na poczatku września... wtedy tworzone sa w szkole tanca nowe grupy... kurs podsawowy trwa 3 miesiace, taki planujemy zaliczyć a potem może jakieś dodatkowe lekce indywidualne by dobrze opanować pierwszy taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny która zechce wysle na miela \"niebieską piosenke\" przepiekna wg.mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chyba się na nią zdecydujemy... na poczatku miałam mieszane uczucia co do niej, ale im dłużej jej słucham tym bardziej jestem pewna że to ta właściwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
chciałabym np. trzy miesiace przed samym weselem, bo boję się ze sie .. oducze(?) :) ale niestety nie ma takiej możliwosci, Mój narzyczony wtedy nie będzie miał czasu na kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenka mnie tak bardzo wzrusza...... to napewno bedzie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
jest poprostu cudna! postanowilismy wkleić ją do nagrania z wesela w którymś momencie. Właśnie ja sobie puściłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już załapiesz kroki zawsze mozna tanczyć sobie w domku... wtedy nie zapomnisz a wręcz sie \"dotrenujesz\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
pewnie będe tak robiła :) jak słucham ten piosenki to już widze ten nasz dzień.. mmm.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a również chcecie zdecydować się na niebieska piosenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
a moze na pierwszy taniec? myslałam o piosence "wielka miłość" ale może ta lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie jestm pod urokiem niebieskiej.... myszka ... jaka jest WASZ data slubu... bo chyba gdzieś przeoczyłam i nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc o niebieskiej miałam na mysli pierwsza piosenkę... coś chaotycznie dzis piszę... przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
9 czerwiec :) A Twoja? nie 2 czerwiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida---nie przeoczyłas:D myszka nie napisała. MYSZKO wzywamy cie do szreszego opisu!!!!!i siebie i męża przyszłego.islubu samego!:D wielka miłosc----piekna.ale jednak ja zostaje przy"niebieskiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie również zostaję przy niebieskiej ... to na tym forum znalazłam jej tytuł i super opinie... ściagnęłam ją... a teraz cały czas jej słucham... oby ten rok szybko zleciał .... myszka... czekamy na info i zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pan dał mi własnie ciebie w radosci i w potrzebie\" piekne to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
hihi przyznam ze bardzo miło mnie przyjełyscie dziewczynki :) a więc.. pewnie jestem duzo młodsza od was.. 19 lat, wychowywała mnie tylko mama tato umarł kiedy miałam trzy mieś. ale to nie o tym, pewnie dlatego, ze nie miałam nigdy ojca zawsze zwracałam uwagę na starszych męzczyzn. I datego właśnie zainteresował mnie On.. 4 lata temu poznaliśmy się pierwszy raz ja miałam 15 On 22 wiem, pewnie śmiesznioe to brzmi, taka gówniara i prawie dorosły facet. Ale On powiedział wtedy, ze poprostu czuje, ze to ja. . zareczylismy się 2 stycznia 2006 roku, a o slubie marzylismy już kilka lat :) Jestesmy razem, szczęsliwi.. kocham go on kocha mnie. Ludzie pytają się "dlaczego już ślub?" "masz dopiero 19 lat" ale ja... nie widze przy mnie nikogo innego.. chcem tylko jego.. tylko z nim zasypiać, budzić się... pewnie tak samo czujecie i wy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
podajcie meile kochane.. przesle wam nasze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... to pieknę co piszesz... czasami kiedy patrzę na różne związki wokół mnie to zaczynam tracić na dzieję w taka piękną poprostu piekną miłość... My z M. to oddzielna bajka jesteśmy totalnie różni a jednk bez siebie nie potrafimy żyć... cieszę się myszko że do nas dołączyłaś... :) miło że jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida@poczta.fm, podaj mi swój to również chętnie Ci wyslę zdjęcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
Bridko.. u mnie niestety też nie jest idealnie.. zaraz napisze więcej ale teraz zaime się wysyłaniem meila do ciebie z fotkami kasiaol@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko-no to jestesmy w tym samym wieku ;) miło że nie jestem sama i czuję dokładnie to co ty,z wielu stron spotykamy przeciwienstwa mowia ze to za wczesnie,ale my zdecydowalismy i nikt nie zagrodzi nam drogi do siebie.... wiec bardzo prosze cie o zdjecia na kaczka196@wp.pl i napisz skad jestes,bo nie wiem czy juz wczesniej pisałas zabulinko- super foteczki,fajnie ze tak duzo ich,jest co ogladać. Ale z tym komplementem to troszkę przesadzasz,nie jestesmy az takimi \"perełkami\" ;) ale serdecznie dziekujemy za mile słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko-masz mojego meila w stopce. i wcale nie jestem zdziwiona. byleby wam sie zycie udało. ty mozesz miec 20 a on 40. zebys tylko dziekowała za kazdy dzien z nim. tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×