Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

nie mam pojęcia... hmm... myslę że to dopiero za rok i takie \"opłaty\" mogą sie jeszcze zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 zł w tym 50 dla organisty i 50 za wystrój:D Cześć dawno nie zaglądałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nauk to my mamy je za sobą. Bylismy w jednej klasie jak jeszcze nie wiedzieliśmy że będziemy razem. W czwartej klasie w ramach religii był kurs przedmałżeński i siedzieliśmy nawet czasami w jednej ławce.. śmieszne co? a jesteśmy razem dopiero od ostatniego roku studiów. Musimy tylko odbyć spotkania w poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kasy dla księdza -nie mam pojęcia ile trzeba dać . Na I spotkaniu głupio nam było pytac jak ślub dopiero za rok a sam nic nie mówił i wygląda na normalnego. podobno gorzej będzie z tym od którego musimy mieć zaświadczenie- licencję bo to podobno straszny \"zdzierca\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest git----800zł za slub!!!!! za cholere nie dam tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam że poruszanie kwestii finansów na pierwszym - wstępnym spotkaniu z księdzem i do tego 12 miesięcy przed planowanym ślubem jest głupotką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami.... ile? ty chyba żartujesz? za zwyczaj jest \"co łaska\" nie mniej niż 200-300.... co to za ksiądz? może hazardzista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bride- śliczne, ale ta pierwsza podoba mi się bardziej, może dlatego że nie za bardzo lubię takie podpięcia kwiatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bride- śliczne, ale ta pierwsza podoba mi się bardziej, może dlatego że nie za bardzo lubię takie podpięcia kwiatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bride- śliczne, ale ta pierwsza podoba mi się bardziej, może dlatego że nie za bardzo lubię takie podpięcia kwiatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ...coś mi sie za dużo kliknęł... musze kończyc, może zaglądnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się ze Ci sie podoba... każdy ma swój gust i jakąś tam swoją wizję sukni... jednak wszystko może się zmienić gdy zaczniemy je przymierzać a nie ogladac tylko w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram nie oglądac sukni jeszcze,,,aby sobie nie \"utrwalic\" wizjii jakiejs:D-przez jesli cos mi sie podoba nie koniecznie musi byc dlamnie(zwłaszcza z moimi gabarytami:D wiem jedno-prosta,moze lekko drapowana brido-posłałam ci zdjecie jednej z takich sukien-i jeszcze cos-powiedz co myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 właśnie wrocilam do domku. Głodna jestem strasznie, ale jakos nie chce mi sie nic robic na kolacje. Chyba tylko jogurt zjem. Jest strasznie goraco, niby zanosi sie na burze, ale narazie nadal upał :( Ami a Ty co sądzisz o butach które wczesniej pokazywalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia-piekne buty-suknia tez-szykowna i stylowa-taka jak lubie-z tym ze ja chce A z gosetem prosta jak mozna tylko:D ale rozumiem kobiety które na TEN dzien chcą miec np. na drucie-to ICH dzien-i maja sie czuc jak ksiazniczki... ale najbardziej zainteresowały mnie te nauki -rekolekccje.marze o takich ale u nas to raczej nie realne:( brida-------sprawdziłas skrzynie swą ????meilową oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój M. nie jest do tego tak pozytywnie nastawiony jak ja. Przede wszystkim dlatego, że jest na umowie o dzieło (programista Java) i nie może wziaść urlopu. Musiałby odpracować np. w weekend te pare dni (5). Ale póki co jestem dobrej myśli :) Właśnie na niego czekam. Miał dziś jakies kolokwium i jestem ciekawa jak mu poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam miałam kłopoty z komputerem, ale już jestem.... Ami poraz kolejny muszę napisać że tworzycie piekną parę.. :) co do kamerzysty to osobiście podoba mi się styl w jakim kręci, tworzy w całość... widać że facet ma jakąś wizję... oddaje rzeczywistośc danej chwili a to najważniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadłam na chwilę, żeby powidzieć Bridzie, że zajęcia tańca dla początkujących startują w połowie września - albo środy, albo piątki, wieczorami - ale szczegółów jeszcze nie wiadomo:) Dobranoc i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii tam, na razie nic konkretnego nie mam:) Jak już będę wiedzieć (pewnie początkiem września) to dam znać;) wiec lepiej nadal tu siedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaeee tam brida normalna zdrowa para:D ja tez czekam na wiecej Twoich zdjec. i własnie dlatego CHCE tego kamerzyste!!!!!!!!! ale 1500 bez zdjec-to wg.G zbyt wiele....najwyzej sama zapłace-sama osobiscie:) uciekam lululu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×