Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

niom, u nas też ciezko bedzie z pieniażkami... ale mam nadzieje ze jakos wszystkie damy sobie rade, uszka do góry :) a jesli chodzi o kurs tanca,to z kolei ja namawiam swojego bo jesli kurs nie wypali to nasz pierwszy taniec nazwac bedzie mozna \"taniec połamaniec\" ;) myslałam na pierwszy taniec walc angielski, i mam nawet upatrzone 2 utwory ale one nie pasuja do walca ;( AMI a na ile ty osob bedziesz miała to wesele? ze Szczecina jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----kaczko---tak SZCZECIN wita:):) wesele 130 osób plus minus.Pani od sali powiedział ze z reguły wszyscy nie przychodzą;) papap ja tez zmykam:) do jtra kobietki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedzę na zajęciach z technologii informacyjnej i znalazłam chwilke zeby tu wpasc.Witam w nowym słonecznym dzionku ;) napisała dzisiaj na mojego maila dziewczyna która chce sie poradzić mnie co do swojej sukienki, bo widziałą na forum moja wypowiedz na temat sukienek firmy demetrios. Sympatyczna dziewczyna sie wydaje, to miłe ze mozemy komuś pomóc tak jak i sobie bedziemy pomagać w przygotowaniach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tak się tylko odmeldowuję, że sledzę topik i jak W KOŃCU coś ruszy z przygotowaniami to się włączę aktywniej :) A tym czasem wracam do magisterki :o Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego włączają się tutaj osoby, które nie są zainteresowane tematem :o Czyżby zazdrość ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o takim kimś jak \"dupy wołowe\". Nie rozumiem, co ktoś ma do tego, w jaki sposób spędzamy swój czas wolny. Ale nie ma sensu się nad tym rozczulać. Zajmijmy się przygotowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wydaje mi sie ze takie osoby nigdy nie były kochane i nie kochały...ale coż nie mnie to oceniac...to ich sprawa osobista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mam pytanie, bo już zaczynam panikować. Czy 12 km od kościoła do lokalu to dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim:) Dzis mam dzień bardzo pracowity i dopiero znalazłam chwilę. Agi , pod warunkiem że z kościoła do lokalu nie idziesz pieszo i boso ;) to odległość 12 km to zadna odległość. Broń Boże nie panikuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo panika jest zgubna. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----witam i zegnam:(:( dzis roboty duuuuuuzoooo:( i cos mnie choroba rozkłada:) wieczorkiem napisze wiecej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopaa do góry
gdzie SĄ WSZYSCY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopaa do góry
UPUPA DO GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię szukam m.in. dlatego, żeby pokazać Ci NAJCUDNIEJSZĄ MOIM ZDANIEM NA ŚWIECIE SUKNIĘ ŚLUBNĄ.... Pamiętam, że bardzo się zachwycąłas tą suknią, którą miałam i taki prosty styl Ci odpowiadał (no, chyba, że to była kurtuazja:) ).Więc wiedz zatem, że moja suknia, choć bardzo mi isę podobała, była moim nr 2 na liście najpiękniejszych. Nr 1 była właśnie ta, której link Ci posyłam - tylko że 2 lata temu kosztowała 4000, co było dla mnie ceną zaporową, a teraz - 2100!!!! Aż mi isę zachciało wziąć ślub drugi raz, jak to zobaczyłam!!!! Sama popatrz: http://www.susanblanche.com/suknie_slubne.php?id=20&numer=7061&zdjecie=7061.jpg Jak isę nie uda tak otworzyć, to poślę na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiiiii, dałaś nogę, skarbie..? No nic, w czwartek Cię będę jeszcze molestować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko!!!!!!!!!!chora jestem przeziebiona:(:) ale very dziekuje za pamiec o moich guscikach... Ty taki dobry ELF jestes,myslałam ze juz nie ma dobrych elfów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulciu!!!!!!!!!!!!suknia-------dech zapiera!!!!nie wiem co powiedziec. dlatego nic nie powiem. wiedze ze poza wzrstem miseczką (nr) mamy podobny gust!!!!bravo!! 🌻 only zabulinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki elf, co Ty pleciesz:) Za ciężka jestem na elfa, bardziej hobbit:) Poślę Ci jeszcze zdjęcie kompletu biżuterii, który zrobiłam Kasiakowi na ślub:D Strasznie się jej spodobał, aż się wzruszyłam:) Lubię, jak ludziom podoba się coś, w czego zrobienie wkładam dużo serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie plote. takie mam 1 skojarzenie na mysl o Tobie.... zaraz wejde na poczte(obejrze sobie zabulinko)i nie wątpie ze jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophop do góry skacza jak
kangury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny: Mi również ta suknia bardzo się podoba. Jeśli macie jakieś zdjęcia panny młodej w tej suknii (bo wiadomo, że na modelce zawsze ładnie się prezentuje) bardzo bym prosiła o przesłanie na emaila. Chciałam dowiedzieć sie jak ta suknia wygląda \"na żywo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć:) Będę robić zdjęcia dziewczynie w tej właśnie sukni:) Ale dopiero w październiku niestety:D Dziewczyny, Ami mnie przedstawiła w taki słodki i nie do końca prawdziwy sposób ;) ale jeśli chcecie, to możecie mnie pytać o różne rzeczy, bo jestem już PO i z moich doświadczeń korzystają dziewczyny z topiku przygotowań w toku (a ja zich;) ). Mogę też sporo doradzić w kwestii fotografa, bo choć - em z wykształcenia psycholog, to w ramach miłego hobby zajmuję się fotografią, także ślubą:) więc możecie np. podsyłać linki swoich namierzonych kandydatów na fotografów, a ja mogę doradzić, kogo (technicznie) najlepiej wybrać, etc :) Jak ktoś chce napisać - mail i info pod nickiem:) Ami, a Ty się kuruj!!!! I napisz, jak Ci się widzi Kasiakowa biżuteria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja również w 2007 roku (21.04) więc niecały roczek, mamy już zamówioną orkiestrę, kamerzystę, a przyjęcie będzie w lokalu- ok 130 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia naprawdę wyjątkowa ;) Gdybyście dziewczynki znalazły coś podobnego, to koniecznie podzielcie się z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×