Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

no właśnie,dzisiaj z topikiem było cieżko bo nikt nie wpadł,chyba wszyscy powyjezdzali tylko ja sama,ale sama z sobą gawedzic niebede wiec spadam kąpu kąpu i lulu...jutro cięki dzień wiec musze w koncu swoje odespac a wstaje o 5:40 ;-( no to miłego wieczorku,pewnie dzisiaj jeszcze któras wpadnie i jutro bede musiała nadrabiac zaległości... no to papatki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---kaczko!!!!dobrze ze jestes:):)ja w zasadze ide spac---odezwe sie jutro-mam wam wiele do opisania-w ostaniej chwili zmienilismy zdanie co do restauracjii------jechalismy wpłacic zaliczke i tak przypadkeim zajechalismy gdzie indziej:):) jutro wkleje linka!!!!! ***********i wierze ze bedzie nas wiecej********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle jestem, tylko że na razie śledzę, bo, jak juz pisałam, żadnych konkretów jeszcze nie podjęliśmy. Ale muszę juz przynajmniej zacząć się rozglądac za knajpą i sukni.ą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham łapką do wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu :) Jak idą przygotowania? ami napisz coś więcej o tej restauracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie ten topik opustoszał:(:(: nie wiem czy dam rade sama utrzymac -GO- przyzyciu.... ,,,,my pojechalismy wpłacac zaliczke w sobotke za 1 sale-a po drodze w stąpilismy do innej---i ta inna nas zachwyciła-sala RYCERSKA z łukami-tarczami zbrojami,,taka klimatowa-zaraz znajde linka i wam podrzuce:) ps. jest TU KTO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---wiosno---na ciebie zawsze mozna liczyc:):): jak weekend?cos nowego? wklejam ci\"moją slae\" www.rycerska.chojna.com.pl teraz czekam na linki od was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ami, sala rzeczywiście bardzo orginalna.Gratuluje udanego wybou. Nie zgadzam się że topik opustoszał , przez weekend było spokojnie , bo pewnie każda z nas miala troche zajęć.Poza tym pogoda śliczna , aż żal w domu siedzieć:) Zaraz poszukam linka do mojej sali to wam z przyjemnością pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto \"moja\" sala:) http://www.roma.sns.pl/gallery.php Nic specjalnego , ale bardzo fajna atmosfera , byłam tam kilkakrotnie ,podoba mi się też profesjonalizm obsługi. Sala jest piwniczna co też dodaje jej uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asego-----dzien dobry:):):) słoneczki świci az zal taaak siedziec w pracy-a pracy duzo:(:(:( jak tam u ciebie? wiesz czasem ogrania mnie zwątpienie:czy nie za szybko zabieram sie za takie rzeczy???:( zeby nie zapeszyc;;; ale jak pojawiacie sie WY tutaj-od razu mi lepiej. spotkałam Panią z wypozyczalni sukien,powiedział zebym z moim warunkami:) najpóźniej w listoapdzie przyszła :zaklepac: suknie(jak wspominałam niska jestem i mam duzy biust-wogóle czasem sie zastanawiam czy tylko ja mam tak wszystko\"nieforemne\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asego--co Ty wygadujesz???? sala jest jasna i bardzi ciepła,ajk to \"nic specjalnego\"???? powiedz ile bedziecie płacili za osobe???? i jakie menu? wódeczka swoja czy ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, moja bratowa jest też bardzo niska i ma naprawde spory biust:) Miala faktycznie nieco problemów z suknią,zdecydowala sie wkońcu na gorset ze spódnicą , spódnice musieli jej skrócić. Ale generalnie wyszla na tym dobrze , bo sukina wypożyczana + poprawki wyniosła ją tylko 500 zł. A suknia była jeszcze nie używana:) My za sale wpłaciliśmy 500 zł , od osoby płacimy 85 zł , wódeczka we własnym zakresie , tak jak i owoce i ciasta. Podoba mi się menu , choć możemy w tej cenie pozmieniać potrawy gorące na własne życzenie. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uanas jest tak-menu zaczyna sie od 70/os- jak to oni nazywają full wypas 110/os w tym cisato i owoce 2l/napojów na główke:) my rezygnujemyz ciasta(wstawimy swoje)-ta cena o jakies 6 zł sie obnizy.w cenie jest tez tort weselny 5-petrowy. a ile bedziecie miały wódeczki?planujecie tez inne alkohole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie się zastanawiamy ile zakupić tej wódki.Mój Darek mówi żeby asekuracyjnie przygotować się na 0,5 literka na osobę , tym bardziej że na drugi dzień robimy małe przyjęcie w formie poprawin. No i oczywiście parę butelek wina , dla nie pijących mocnych alkoholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry
ja tam kupie rol bar z piwkiem i wystaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry
niema nikogo??? BBBBUUUUU:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak sie zastanawiam,,,,,ze jest nas tak niewiele:(:( mam nadzieje ze TOP sie rozrosnie ze bedziemy sobie towarzyszyły przez te cudowno-ciezkie miesiące:):) taki jak fafetki z (..) z \"przygotowan\" ,,,,,mnóstwo linków porad,bedz złosliwosci,rzadko kto jest tam pomaranczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupa
hhhhoooppp do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi58
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi58
Bardzo miło, że mamy taki temat o przygotowaniach do ślubu na 2007 r. Nasza data ślubu to 09.06.2007 i praktycznie najważniejsze sprawy mamy już dopięte. Czy ktoś z Was również wybrał tą datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest was niewiele bo sory na poltora roku przed to mozna sie poklocic i znalezc nowego nazyczonego troche szybko sie zabralyscie za cala organizacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi58
Do czerwca 2007 to chyba rok, jeśli dobrze liczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---awanti----moze i szybko====ale to juz nie jest \"organizacja\" to zarys/ moim zdaniem (w zaleznosci od regionu)-nalezy najpierw zaklepac sale i dobra orkiestre(jesli któras robi wesele) z dosqiadczenia wiem ze dobre menu i dobra muzyka to podstawa---reszta zalezy od inwencjii i konwencjii:-P w jakiej wesele ma byc utrzymane.... powtrazam do znudzenia:ja byłam załatwic restautacje 3mce temu-powiedzieli sorki-terminy do grudnia 2007 zaklepame poszłam załatwic zespół-sorki 1 wolny termin:1 sobota listopada 2007!!!! ja nie w padam w skrajnosci-poprostu chce sobie spokojnie PEWNIE czekac na okres ok 6mcy przed...a to ze miedzy czasie poogladam pare stron ktos mi podsunie jakis pomysł,wymysle styl ślubu i wesela i zrobie TO TUTAJ z innymi kobietakami??? na tym chyba polega urok przygotawan i ferworu walki:) ----co do \"mozecie sie pokłucic\"----owszem mozemy ale jestesmy ze sobą bardzo związanii a kłócimy sie czesto:-P-mimo to nie sądze ze miałobyc to przyczyna rozstania.... awantii---wiesz czasem ludzie nie mają dylematów(byc albo nie byc ze sobą),nie gniewaj sie.mysmy ju postanowili ze nasz dom bedzie wszedzie tam gdzie ramie tej drugiej osoby.RAZEM. agi----masz racje to rok a nie półtora:) serdeczne pozdrowionka for you:) p.s2 mam nadziej ze z czasem bedziemy rosną w siłę:):):):):):):):) 🌻 🌻 🌻-dla wszystkich odwiedzjących i dla CHarismy za to ze mam sie gdzie podziac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupa-do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCH KAROL
MY JUZ POSTANOWILISMY 1 SOBOTA LUTEGO!!!!!!! BARDZO SIE CIESZE. BEDZIE DUZE WESLE (230 OSÓB)ALE ZA WSZYSTKO PŁACĄ RODZICE:) WIEC MY MAMY TYLKO USTALIC SZCZEGÓŁY SLUBU I WESELA ORAZ GDZIE CHCEMY W PODRÓŻ POSLUBNA POJECHAC:) SUKIENKE BEDE MIAŁA NOWĄ OCZYWISCIE.NIE ZNIOSŁABYM UŻYWANEJ I SWIADOMOSCI TEGO ZE KTOS PRZEDEMNA JĄ NOSIŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy oh karol----ale troszke dziecinna jestes:( jezeli samemu sie płaci za wszystko-troszke inaczej patrzysz na pwne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi58
Ami: Oczywiście popieram Cię w 100%. Chcemy sobie wszystko zaplanować w odpowiednim czasie po to, aby ten dzień był wyjątkowy, a nie posklejany z ostatków przez nikogo niechcianych czy z różnych względów odzruconych. Przesyłam pozdrowienia dla Ami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sory nie szkoda wam wydac tyle kasy na jedna noc a i tak nie wszystkich zaprosicie i inni sie obraza.. i i tak wszytskich nie zadowolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe życie można przeżyć takim tłumaczeniem :-( A od kiedy ślub ma być zadowalaniem wszystkich innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×