Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysk

ksiazeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość gera
Mam pytanie, czy książeczka sanepidowska wyrobiona bez pieczątki pracodawcy jest ważna? Mój były pracodawca zapomniał bowiem jej mi podbić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desierio
mam pytanie: wyrobilam sobie ksiazeczke, ale nie mam w niej zadnej pieczatki z sanepidu, a w zamian za to mam ortzeczenie od mojego lekarza, ze badanie kalu jest prawidlowe. Czy taka ksiazeczka jest wazna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie_lestera
Witam. Jestemz Łodzi. W zeszłym roku w czerwcu wyrobiłam sobie ksiązeczkę zdrowia sanepidowską. W książeczce niestety nie ma wpisanej daty ważności( dopiero niedawno to zauważyłam). Chciałam podjąc pracę wakacyjną i stąd moje pytanie: gdzie konkretnie w Łodzi( nazwisko lekarza, ulica,kontakt) mogę PRZEDŁUŻYĆ książeczkę bez robienie badań kału i innych-tak żeby po prostu pójść do lekarza med. pracy, zapłącić za wizyte i wyjśc z pieczątką?? Potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Wiem że np na Piłsudskiego w poradni gdzie przyjmuje lek. med pracy TRZEBA robić badania( oczywiście za nie zaplacić) mimo że slyszałam że te badania się robi raz- jak to jest bo zależy mi na tym by podjąc prace jak najszybciej, nie mam CZASU ani KASY żeby płacić znowu 80 zł za badania kału. bardzo proszę o konkretne odpowuiedzi- czyli u kogo, ulica i mniej więcej ile taki lekarz bierze za wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululg8888
hej Mam wyniki badań na nosicielstwo (łódź 66zł), podłączam się do prośby- gdzie,do jakiego lekarza medycyny pracy w Łodzi wybrać się żeby szybko i tanio dostać wpis do książeczki? Poza tym słyszałam, że teraz książeczki zdrowia są wydawane bezterminowo,tylko trzeba poprosić lekarza o taki wpis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie_lestera
Witam ponownie! Pisałam już na forum bo poszukiwałam lekarza med.pracy który przedłuży ksiażeczkę bez żadnych badań. Znalazłam takiego lekarza- jest to pani dr Rzeźnicka, przyjmuje na Elsnera 8,w przychodni we wtorki 17-18 w czw 9-10 przedłużenie książeczki kosztuje 20 zł, wizyta trwa 2 minuty. Osoby któe posiadają już badania równiez mogą uzyskać pieczątkę- to też ko0sztuje 20 zł! Taniej nigdzie nie znalazłam a pani doktor jest bardzo miła,pyta tylko czy jest się zdrowym. Na wizyty nie trzeba sie umawiac,po prostu się idzie do przychodni,w godzinach przyjęć pani doktor od razu do pokoju 37(na górze po lewo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc 23.08.
witam!mam sprawe: wyrobiłam sobie książeczke sanepidowska,zrobiłam badania(zgodnie ze skierowaniem od pracodawcy). jednak juz nie pracuje. a badania straciły ważnośc. teraz zamierzam pracowac na umowe zlecenie,i właśnie potrzebna mi jest aktulana książeczka sanepidowska.a nie mam skierowania od pracodawcy.bo nie chce mi takiego dac. co powinnam zrobic?czy mam isc znowu do sanepidu zeby przedłuzyc ważnośc badaniom? czy musze sie udac do lekarza medycyny pracy i zrobic badania na własna reke?czy tak wogóle można bez skierowania?prosze o jakies inf:) będę wdzięczna. z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_kupny
Witam, a jeśli ktoś nie jest w stanie stawiać kloca 3 dni pod rząd, bo ma wolniejszą przemianę materii? A jakbym z jednego 100-lca zrobił od razu 3 próbki, wykryliby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka90
we Wrocławiu ok 35, 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemiinii
Hej Mam problem mam skierowanie od pracodawcy na badania okresowe i musze isc na nie z moja ksiazeczka sanepidowska ale jakims niefartem ja zniszczylam w praniu. Co mam zrobic i ile mnie to bedzie kosztowalo? Dadza mi jakis duplikat czy badania od nowa musze robic? Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalqsss
Witam, chciałabym zrobić sobie badania ale nie wiem ile kosztują w KRAKOWIE. Bardzo proszę o pomoc!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly4
czy ktos sie orientuje, czy te probki z kupka trzeba zanosic codziennie przez 3 dni, czy moze byc dzien czy dwa przerwy- weekend bo chyba wtedy nie pracuja..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biasiorek123
A czy trzeba przynosic próbki z kałem trzy dni pod rzad, czy mozna zrobic sobie np. 1 dzien przerwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biasiorek123
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_1522
Cześć wszystkim. A ja mam też kilka pytań. Pierwsze to takie, że nie robię "ku*y" codziennie, więc na jakiej zasadzie działa to, że 3 razy z rzędu trzeba zanieść? Nie można tego rozłożyć w czasie?? W sensie, że zrobisz raz, zaniesiesz. Zrobisz drugą po 2-3 dniach i zanosisz? I tak aż do końca? Drugie to co jeżeli komuś coś wykryją w tych badaniach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwazniejsz
Teraz ksiazeczka sanepidowska w Chorzowie kosztuje 110 zł ;/ i czeka sie na nia okolo 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracuda
można zanieść 3 próbki razem, nawet z jednego dnia ;) tylko muszą być opisane tzn. na każdej próbce inna data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari111
witam mam pytanie wyrabiałam książeczke w 2007 roku i nie podbijałam czy teraz moge isc i ja podbic czy na nowo wyrabia i jezeli zmieniłam nazwisko (małżeństwo) to zmienia mi w niej dane ??? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merthee
hej :) mnie też czeka książeczka..i podobnie jak niektórzy trochę się boję "próbek" :P w sensie,że nie ma szans,żebym codziennie im je przynosiła.. na pewno można 3 na raz i nie rozpoznają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi280392
W łodzi - Sanepid : ul. Wodna ( przy piłusudzkiego ) Dostaje sie 2 probówki i kubeczek . Za 3 dniem zanosi sie kał do badania ( rejestracja) daje ci karteczke i idziesz do kasy płacisz , wracasz do rejes. daje ci malutką karteczke ... Narazie tyle wiem bo jestem w trakcie . koszt 77 zł . I mysle ze z tymi wynikami pójde do lekarza med. pracy . Jak bedzie chciał przeswietlenie płuc to zrobie jak nie to nie . Wiem ze za podpisanie daje sie u niego 22 zł ale to zalerzy u jakiego .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka35
Witam Chciałam zapytać czy podczas miesiączki można robić badanie kału do książeczki sanepidowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie gdzie w warszawie udać się do lekarza medycyny pracy żeby było tanio, jeden rzucił kwotę 70 zł za wizytę co chyba jest lekką przesadą, bardzo proszę o pomoc gdzie szybko tanio i sprawnie załatwię ta sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menatwork
Witam ja własnie bede od jutra wyrabiał koszt 99zł (zdzierstwo) i codziennie bede musiał pszynosic probki... ale nic o innych badaniach nie mowiła.. wgl sie nie dało jej zrozumiec gadała jakies bzdury ta babka.. i tu moje pytanie bo rok temu robiłem badanie (oczywiscie negatywne ) to czy musze robic odnowa? skoro raz na całe zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladar
podbijam temat, same problemy ze znalezieniem lekarza do podbicia ksiazeczki w krakowie. Gdzie znaleźć takiego który mnie nie wyśle na badań setke tylko podbije z samymi badaniami z sanepidu? ktos wie? i ile taka impreza będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladar
błagam o szybką odpowiedz... musze to zalatwic do środy max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka 88
hej wie ktoś ile jest ważne badanie kał ja robiłam 3lata temu takie badanie ale nie poszłam do lekarza medycyny pracy bo mnie zwolnili i nie widziałam potrzeby teraz chciałabym iść do pracy ale nie wiem czy lekarz mi przyjmie te badania? błagam o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce iść do pracy w gastronomi i niewiem co i jak z ta ksiązeczką sanepidoską jestem z gdńska i jeśli jest ktoś kto juz jest po tej całej procedurze błagam o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golka0
Bytom koszt badań 99 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×