Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysk

ksiazeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość karolina7656
ja placilam 1 zl za ksiazeczke 50 zl lekarzowi robilam wymaz zodbytu i pobieralam probke kalu no i na to sie czeka tydzien i zaplacilam 80 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie najpierw 3 dni zbierasz próbki, potem znosisz i tydzień czekasz na wyniki, a potem kupujesz książeczkę i albo wypełniają , albo idziesz do lekarza medycyny pracy i on ci wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość low
Toruń- badania na nosicielstwo kosztują 60zl. Nie płaci się za pojemniczki - wchodzisz, pytasz, bierzesz druczek i pojemniki, placisz przy oddawanej pierwszej próbie. Godziny tylko poranne: 7.30 - 10.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka27
A mi sie skończyła ważność książeczki w październiku. Musze powtarzać wszystkie badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatkanka
Hej:) Posiadam już książeczke sanepidowska i wyrabiałam ją dokładnie rok temu, w tym było tylko badanie kału a za wizyte u lekarza nic nie płaciłam zobaczy tylko wyniki z badań kału i tyle podpisał dał pieczątke i tyle. Nie wiecie może czy w tym roku wystarczy mi tylko przedłużenie w sensie kolejna pieczątka lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek29
witam w Krakowie na ulicy Zygmunta Augusta jest centrum medycynypracy w ktorym nie wymagaja rtg klatki piersiowej i morfologii badanie trwa ok 10 minut i kosztuje 35 zl wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makra
Ile dni czekaliście na wyniki w katowicach mi mówli ze do 10 dni ale czy moge miec je wczesniej jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania555
A czy ktoś się orientuje czy aby wyrobić książeczkę muszę iść do powiatowego odzdziału sanepidu czy mogę gdziekolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniacukinia
czesc:) mam takie pytanko..książeczke sanepidowska mam od 5 lat ale przez ostatnie dwa jej nie podobijałam u lekarza bo jej nie potrzebowałam..czy teraz mogę ja normalnie i podbić i bedzie ważna czy musze wyrabiać nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica_20
W Krakowie badanie w sanepidzie kosztuje 69zł. Płaciłam wczoraj. Potem jak się idzie do lekarza ze skierowaniem od pracodawcy to się nie płaci. (Tak mi rzekł szef, ale jeszcze nie byłam) Pojemniczki się dostaje albo można kupić w aptece (!zł). W Krakowie sanepid jest na ul. Makuszyńskiego 9. Jak się nie używało książeczki to raczej nie trzeba oddawać znowu kału, bo to jest na całe życie. Moim zdaniem wystarczy iść do lekarza i on ja podbije, chyba że przepisy sie zmieniły, a wtym już się nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica_20
Myślę że możesz wyrobić ją gdziekolwiek bo ja w mieście w którym się urodziłam mam sanepid a jestem w trakcie wyrabiania jej w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzia
czy jezeli ktos cierpi na grzybice pochwy to nie moze przejsc pozytywnie badan i otrzymac ksiazeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penerkaD
mam pytanie, jest tutaj ktos z lodzi?bo wiem,ze w lodzi szerzy sie handel takich malo legalnych ksiazeczek, a bardzo bylabym zainteresowana, szczegolnie jej przedluzeniem, poszukuje kontaktu do takiej instytucji:Dpozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanecka
badania sanepidowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgh
w Chorzowie w sanepidzie płaci sie 90zł a lekarzowi 30zł sama książeczka to jakieś 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlica
witam czy ktos moze powiedziec mi ile lat wazne jest przeswietlenie klatki piersiowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to leżę
a jak wyrobić tą książęczkę jeśli ja kał raz na trzy dni oddaję(w optymistycznej wersji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia9912
RTG ważne jest 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruser
Tak się tylko zastanawiam w dobie wirusa HIV (w zeszłym tygodniu w radiu nawet był nawet program poświęcony Polakom w Anglii, którzy w coraz większej liczbie są nosicielami, podobno głównie z racji swobody seksualnej i antypatii do prezerwatyw...), iż robi się badania jedynie na salmonellę (raz na parę lat, a można się nią zarazić codziennie...) ludziom którzy np. w restauracjach, barach itp. przygotwują jedzenie? Więc co, pozostaje liczyć na higienę pracowników i że jak do sałatki wpadnie kawałek ukrojonego naskórka, to że szef pozwoli wyrzucić cały jej garnek? W mojej kafejce tak nie było, a noże mieliśmy ostre... Gdzie tu jakaś logika tych badań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaaaalalaaa
W Kielcach wyglada to tak 40 zl za badanie na nosicielstwo (3 dni z rzedu oczywiscie paplania z kupą:D) no i jesli sobie zalatwicie skierowanie na krew i mocz oraz rentgen klatki piersiowej to nie trzeba placic a jesli nie macie skierowania to krew 10zl mocz 10zl i rentgen 20 zl w mojej przychodni takie ceny obowiazuja ksiazeczka 3 zl mozna ja kupic obok Winnicy blisko Placu Targowego. No a moj problem tkwi w tym ze zrobili mi chyba zle badanie krwi mimo ze mowilam ze do ksiazeczki sanepidowskiej powinni mi zrobic badanie WR teraz juz sie troche orientuje a ja mam jakies z kosmosu oprocz moich danych pisze tylko ODCZYN TPHA -ujemny i za to 10 zl? ponoc mogly sie zmienic oznaczenia ale ja nie wiem czy ktos robil sobie to badanie krwi do ksiazeczki ostatnio ?? jakie ono powinno byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valenrod
mam pytanko ile kosztowala by taka książeczka w Gliwicach i gdzie to wyrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
witam!!! mam pytanka: 1_) jeżeli mam już wyniki kału i skierowanie z pracy na badania krwi i,EKG i lekarza medycyny pracy to potrzebne mi są badania moczu i klatki piersiowej? 2) czy mogę z tymi wynikami iść do tego lekarza żeby podbił mi książeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ****
ja dzisiaj byłam i płaciłam 63 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ****
dzisiaj byłam i płacilam 63 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ****
dzisiaj byłam i płacilam 63 zł a kumpel 140 zł ja zaoszczedziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz medycyny pracy
Lekarz medycyny pracy szybko i tanio przedłuży ważność książeczek sanepidowskich hostessom. Cena: 60zł. Istnieje również możliwość wyrobienia nowej (80zl) Z przyczyn bezpieczeństwa podaję jedynie kontakt mailowy: zdrowiemed@poczta.onet.pl w wiadomości proszę podać nr to oddzwonię. Zapraszam również do pisania wiadomości priv Pracuję na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin007
jeżeli ktos ma pytania odnośnie ksiażeczki to pisac pod numer 726 070 238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaaaaaa
czemu zaden lekarz w Toruniu nie chce mi przedluzyc ksiazeczki sanepidowskiej bez skierowania. Tam gdzie chce praowac nie daja skierowania. Przedluzyl ktos z was bez skierowania w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjpaw
Mam ten sam problem nie chca mi podbic bez skierowania Jestem z Wroclawia pomoze ktos ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam robiona za darmo
wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×