Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda słów

na pomarańczowo kto nie lubi tej baby???

Polecane posty

Gość bo moze nosi ze soba laptopa
ale nie wiadomo czy sie ktos pod nia nie podszywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
o piersza mondra:p buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku pomaranczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
wczesniej to podszywacze niespodziewalam sie ze zakompleksione dziewczatka zaloza na moja czesc topik. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli lubisz tak byc czczona
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
każdy ma prawo wypowiadac swe zdanie i ja swoje wypowiadam i mam was głęboko w dupie to moja sprawa, że jestem glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli juz cytujecie moje wypowiedzi to prosze zauwazyc ze nigdy nikogo nie wyzwalam i prosze tez tego nie robic.aby wyeliminowac podszywaczy mam juz czarny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa posty pod czarnym nickiem
hahahaha...podszywaczka to jest z ciebie.Sama sie przyznalas na jednym z topików.Bezczelna ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adres mailowy
tez masz niezły scorpio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa posty pod czarnym nickiem
to fakt..co to jest??? jakiś zakomleksiony babsztyl,albo co gorsza stracony facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adres mailowy
raczej zakompleksiona baba.Takie raszple czuje sie nawet przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adres mailowy
zakomleksiona to napewno nie,ale zakompleksiona to napewno!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo idź
się leczyć. Hetera to mało powiedziane. Może do wojska cię przyjmą? Ty się tylko do Wietnamu nadajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo idź
do wietnamu właśnie, bo chyba tam najwięcej produkują badziewia i śmierdzącego żarcia :D buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo idź
jasne że pierwsza :D drugą to ty reprezentujesz. Wojna w wietnamie to każdy wie że się skończyła, teraz produkują długopisy, więc kobieto pracująca możesz tam jeszcze dorobić tanio i szybko. Będziesz dopiero się czuć dowartościowana :) Wietnam to twoja ojczyzna - zapieprzać tanio, dużo tam ludzi którym można dokuczyć i nie ma chciwych, bo nie mają po co być chciwymi :) ale durna pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo idź
bo obraziłaś wielu ludzi. zwyzywalas od chciwych i leniwych, ale widzę że nie masz w sobie nawet krztyny samokrytycyzmu. Idź się wyspać, bo się do pracy spóźnisz i jak cię zwolnią to moze wtedy zrozumiesz, jak czują się inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys sie na mnie rzucilas c
Kiedyś bronilam kur domowych, pamiętam, nawrzucalas mi od leniwych i bez ambicji - w ogole mnie nie znając. Akurat zupelnie bez sensu i po co? Mam ci dyplomy pokazywac? Czy stan konta zeby udowodnic ,ze sie mylisz? Zapamietalam twoja nietolerancje i powierzchowne osądy - i kojarzysz mi sie niesympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda bez nicka
czesc . ale sobie temat znalezliscie . nie ma co .....poziom pierwsza klasa. ale gratuluje - sama tez weszlam i poczytalam te bzdury. wiem z doswiadczenia ze ludzie zajeci ( pracujacy ) nie maja czasu na siedzenie godzinai w necie ( i forum ) .a widoczbnie WY panie macie na czele z \" na pomaranczowo \" - skoro sie wszyscy znacie i kojarzycie wasze nicki z forum..... hm.... ale taka babska natura - obgadac , nie zotawic suchej nitki ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak..
żałosna baba. to fakt. zna ją tu wiele osób, cjoć często nie bywają. ja bywam rzadko, jednak też miałam nieprzyjemność ataków z jej strony. Nie chciałabym poznać jej osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha najzabawniejsze jest to ze ja udzielalam sie tylko w jednym, jedynym watku - o basi, ktora targana nienawiscia chciala na siebie alimenty zamiast pojsc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak..
w jednym wątku? szkoda mi czasu, bo bym poszperała i znalazła. inni twierdż ze im dokuczasz, ciekawe skąd to wiedzą? jesteś wredna, powyzej kto inny ci opisał gdzie się udzielałaś. Widzę że masz fajną pracę. Za biurkiem. Internet - pewnie wypełnianie ankiet. Ja idę na drugą zmianę do pracy, i nie siedzę tu cały dzień. Kobieto pracująca :) ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka w berecie
no i ch** strzelil pomaranczowa ''na pomaranczowo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalcie sie od niej
o maj gasz jak przeczytalam te wasze wypociny to... co to ma byc? lincz?? wezcie idzie szkoda gadac dajcie spokoj pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez mnie nie znasz, nie wiesz o czym pisalam ale piszesz o mnie \"zalosna baba\" nie pofatygowalas sie aby przeczytac cokolwiek co pisalam ale wydalas taka opinie. jedyna osoba ktora czytala moje wypowiedzi w JEDYNYM watku w jakim pisalam to zalozycielka topiku, reszta osob piszacych tu osoby bez wlasnego zdania, wulgarne wydajace osady i opinie \"bo wszyscy tak mowia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×