Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczka Zapomnianego

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii

Polecane posty

Gość manius30
do asiulek27 chwilke temu ogladalam twoja coreczke, jest przesliczna!!!! chodzi juz pewno co? jestes z kujawsko-pomorskiego, a z jakiego miasta?/??? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baypera
a ja czekam na mieszkanie i pewnie juz bym dostala bo jestem w ciazy i mam male dziecko ale... moj maz nie ma HO. nasza wspolokatorka dostala mieszkanie na razie na 6 tyg przejsciowy hotel ale tam juz czeka na wlasne mkieszkanie. termin wypowiedzenia sie nam skonczyl wczoraj byl wlasciciel i jest nieciekawie. mamy czekac na pozew do sadu. ale co zrobie jak nie mamy dokad pojsc? moze zanim bedzie ta sprawa to juz dostanie moj maz ten HO i dostaniemy cos z councilu. Żyć mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
do Baypera.Poproście waszegp Landlorda żeby wam dał wypowiedzenie na piśmie i takie wypowiedzenie dołączcie do papierów o mieszkanie,złużcie aplikacje o mieszkanie i powiedzcie że HO dostarczycie jak tylko wam przyślą bo czekacie na niego i powinien być lada dzień.Napiszcie że nie macie się gdzie podziac że Landlord założył Wam sprawe w sądzie(bo tak to zrozumiałam)i że jesteście tym faktem załamani!a tak apropo to nie można wyżucić kobiety w ciąży na ulice,najlepiej umówcie się na spotkanie i proscie o pomoc. Głowa do góry porozmawjajcie z landlordem żeby wam dał jeszcze chwile pomieszkać powiedzcie jaką macie sytułacje że czekacie na HO i jak najszybciej się wyprowadzicie. Ja HO dostałam po 2 tygodniach. POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat tokenow bylam dzisiaj w job centrum i podali mi numer:08453003900.Niewiem kiedy zadzwonie ,jesli ktos zadzwoni i dowie sie cos nowego dajcie znac.Mowili mi ze tym zajmuje sie rowniez tax credit ,ale jest osobny formulaz ,wiecej nic sie nie dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
ja dzisiaj dostalam taki form od swojej healt visitor musze to wypelnic a ona sie musi pod tym podpisac i wtedy byc moze dostane mleko i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
szukam mamy ktora urodzila dziecko w 25 tygodniu ciazy chcialabym porozmawiac o problemach z tym zwiazane chodzi mi o rozwoj takiego dziecka moja corcia ma teraz 4 tygodnie od urodzenia i teraz zaczely sie problemy ma nie rozwiniete jejita i dlatego nie moze miec podawanego mleka jest na samych kroplowkach zeby jej jelito nie peklo bo wtedy byc moze pomoze jej tylko operacja jest faszerowana morfina zeby nie czula bolu czy ktoras mama miala taki problem prosze o odpowiedz mame ktora to przechodzila bo ja chyba ze strachu oszaleje jak narazie to lekarze przygotowuja mnie na wszystko a ja nie wyobrazam sobie zycia bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
mam jeszcze jedno pytanie czy form na sure maternity grant wysyla sie tam gdzie child benefit bo te formy sciagnelam z internetu i nie wiem gdzie to wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokumenty na SURE MATERNITY GRAND dostaje sie w JOB CENTER-dostaniesz je z koperta w ktora wlozysz wypelnione dokumenty i wyslesz na poczcie bez znaczka!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius30 jesli masz ochote zapraszam na gg nie jestem czesto ale mam chwile kazdego dnia dziekuje za córeczke 🌻 wiesz nie moge odpowiedziec Ci na Twoje pytania bo nie znam szczegółów ondosnie co juz macie zalatwione wiec jesli masz ochote to zapraszam co do housingu to naprawde bywa roznie moi znajomi dostawali ok 100 f na tydzien a moja znajoma ost dostala 16 na m-c wiec nie mozna jednoznacznie odpowiedziec .... Nutramigen dostaniesz oni to tez maja za darmo:) co do poczatkow na wyspach wiesz nie jest jak niektorzy mowia bajkowo ale jest ok, ne martw sie na zapas bedzie czas bedzie rada :) a tak ogolnie co do mieszkan to moja nzjoma dostala po m-cu :) w sumie mozna bylo wprowadzic sie bez remontu:) Mysle ze ststus bezdomnego tez pomaga, ale to juz indywidualna sprawa jak sie kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowo
mam do was pytanie mieszkam w angli od 2 lat z dziecmi otrzymuje child tax credit na dzieci dwoje jak narazie mieszkam z mezem on pracuje a ja nie i chce od niego odejsc to czy dostane jakas pomoc jak bede sama z 2 dzieci od panstwa tylko ze ja nie pracuje prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
asiulek27 nie widzialas mojej dzidzi poniewaz dopiero wczoraj weszlam na twoj link, zalozylam konto i jeszcze nie mam tam zdjec. bardzo chetnie porozmawiam na gg tylko kiedy? ja najczesciej jestem wieczorkiem na necie jak corcia spi, ale bywa że pojawiam sie na chwilke w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelene
witam wszystkich Mam pytanie odnosnie wyrobienia paszportu dla dziecka. Wprawdzie jeszcze sie nie urodzilo, a powinno 2 dni temu!!! Spoznialskie :)) No, ale jak juz sie w koncu pojawi chcialabym jak najszybciej zalatwic paszport. Nie moge sie dodzwonic do ambasady, a do Londynu mam 2 godz. drogi, takze wolalabym w ciemno nie jechac. Czy ktos sie orientuje jak dlugo trrzeba czekac na paszport od dnia lozenia w niosku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelene!!! Zeby dostac paszport dla dziecka musiesz sie umowi na spotkanie do Konsulatu w Londynie ale przez internet www.polishconsulate.co.uk! musze Cie zmartwic na spotkanie czeka sie do 4 miesiecy a potem 4 tyg,.na paszport!Jezeli masz mniej niz 120 mil do Londyny paszport musisz odebrac osobiscie! wniosek sklada sie w Konsulacie na miejscu!!! Pozdrawiam!!! MILEGO DNIA!!!u mnie pochmurno!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healt visitor-czym oni sie zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonik!!! healt visitor to cos jak pielegniarka srodowiskowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
health visitor moze duzo podowiedziec nasza zalatwila nam pralke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek27 ma racje!!!🌼 Healt Visitor moze duzo pomoc zarowno w problemach z wychowywaniem i pielegnacja maluszkow jak i sluzy rada i poradaw kazdej innej dziedzinie!!! Pora na DOBRANOC!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ulus witam ponownie🌻 health visitor do mnie przyszla z tlumaczem i pozniej przyslala mi aplikacje na mieszkanie socjalne, powiadamia mnie tez o polskiej grupie co m-c:) Niektorzy nie przyjmuja ich maja jakies obawy ale mysle ze nie ma czego chyba ze sie zaniedbuje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baypera
czy zapisujac sie na spotkanie paszportowe dla dziecka przez internet podaje i mie i nazwisko i date urodzen ia woja czy dziecka? bo zapisalalm sie na listopad ale to dla dziecka ktore sie urodzi w pazdzierniku i podalam oczywiscie swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona...
Mam pytanie ---jakie dokumenty musze mieć aby zapisać dziecko do szkoły za granicą ( Jrlandia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
asiulek27 jakos nie moge na ciebie trafic , a tak bym chciala pogadac.sprobuje jutro, moze sie poszczesci. wylatujemy za 10 dni!!!! POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie w mojej stopce jest gg wieczorkami mam dosc czesto wlaczone poprostu napisz a ja odpisze i zapraszam na forum dla Matek Polek w wielkiej brytanii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Witam Wszystkich! dziewczyny pogubiłam sie w tym wszystkim ,wiec proszę Was o pomoc i o wyrozumialośc.Mój mąż jest w angli od niedawna ma legalną prace,ja z naszą 3 letnią coreczką planuje przylecieć w sierpniu.jutro idzie skladać forme na CHB i stąd moje pytanie ;jakie dokumenty są potrzebne do CHB i czy może wypełnić na mnie .Ja jestem jeszcze w Polsce,ale wiem że CHB liczy się do emeryturki więc lepiej bylo by gdyby to było na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius ja odnosnie Tokenow sluchaj kochana dostalam forme na tokeny juz ja wypelnilismy ale tam jest potrzebny stepel halth visitor wiec najlepiej ja o to zapytac , ja we wtorek bede sie widziala z moja health visitor i pokaze jej ta forme zobacze co ona mi powie... co do CHB by sie o niego ubiegac trzeba miec załatwiony Home Office i NIN a z tego co mówisz raczej go nie masz a z dokumentow napewno certificate card ze zdjeciem z HO, NIN,miedzynarodowy akt urodzenia dziecka i mysle cos jeszcze ... kurde musze zmykac jak mi sie przypomni dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
asiulek27 witam cie child benefit zalatwia moj maz na siebie, poniewaz ja nie jestem jeszcze zarejestrowana w HO.a nie moze byc zwykly akt urodzenia dziecka albo przetlymaczony na angielski? wbrew pozorom znam londyn bardzo dobrze, angielskie zwyczaje bo od 1999r jezdze do angli albo raczej jezdzilam bo potem urodzila sie nasza coreczka.kiedys inaczej bylo z praca a po wejsciu do uni to znow pracodawca nie chcial zarejestrowac.i takie zycie.jednak w tych wszystkich procedurach zwiazanych z benefitami, councilem itd to jestem zielona, kompletnie nic nie wiem, dopiero sie ucze. czekam na wiadomosci w sprawie tokenow pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius jestes jeszcze w Polsce? sluchaj tam gdzie dziecko sie urodzilo mozna isc do USC i wydadza nowy miedzynarodowy akt urodzenia bezplatnie powiedz że do celów zasilków zagranica. wydaja bez problemu:) pozdrawiam ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baypera
czy zapisujac sie na spotkanie paszportowe dla dziecka przez internet podaje i mie i nazwisko i date urodzen ia woja czy dziecka? bo zapisalalm sie na listopad ale to dla dziecka ktore sie urodzi w pazdzierniku i podalam oczywiscie swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×