Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczka Zapomnianego

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii

Polecane posty

Gość iwcia2222
dzięki za informacje dziś zadzwoniłam do nich i poinformowałam że skończyłam macierzyńskie i wróciłam do pracy ale tylko na 16godz, pytali mnie o przypuszczalne dochody w tym roku więc im powiedziałam i mam czekać na decyzje, więc zobaczymy :) jak odpiszą to zobaczymy dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksiw2010
Witam, dzwonilam dzisiaj zeby sie dowiedziec jak dlugo jeszcze bede czekac na WTC i CTC... powiedzieli mi ze nie maja moich anych w komputerze... czy to oznacza ze gdzies zgubili wniosek czy dane do komputera sa dopiero wpisywane po rozpatrzeniu wniosku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opieka socjalna matek z dzieć
Tak własnie to wygląda,sama czekałam na ctc ponad rok .TRoszke mi sie zycie skomplikowało, rozstałam sie z partnerem ,mam dwoje dzieci,do tej pory widnieliśmy wszedzie jako PARA,niestety to się zmieniło.mamy ,a raczej mieliśmy wtc,ctc,cb,po rozstaniu partner dostaje wtc,a ja reszte dodatkow,tak sie dogadaliśmy do póki nie rozwiążemy tego prawnie I TERAZ MOJE PYTANIE :co mam zrobić gdzie zadzwonic ,aby dodatki byly na mnie ,pracuje na part time rocznie zarobie ok 6 tysięcy,nie mam pojęcia ,w jakiej wysokości będą mi przyznane dodatki,OBAWIAM sie e przepisanie czy złożenie nowych dokumentów,no wlasnie? MOZNA JAKOS PRZEPISAĆ DODATKI?? CZY MUSZE SKŁADAĆ NOWE DOKUMENTY.bOJE SIE ZE PRZYZNANIE MI DODATKÓW BĘDZIE BARDZO DŁUGO TRWAŁO!!Byl ktos w podobnej sytuacji? moze mi napisać jak u niego to przebiegało? ile trwało?z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w podobnej
sytuacji. Musisz zadzwonic do Revenue i poinformowac ich, ze rozstalas sie z partnerem. Wtedy dotychczasow benefity zostaja wstrzymane i (telefonicznie) skladasz od nowa aplikacje (na siebie). Masz czas do miesiaca po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opieka socjalna matek z dzieć
Czy na nowe benefity czeka sie dlugo? niestety nie utrzymam sie z 500 f miesiecznej wyplaty.Kolezanka zmieniala cb na siebie i czekala ponad rok,ja na cb tez czekalam ponad rok.Boje sie ze i tym razem moze tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w podobnej
ja czekalam dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
mieszkam tu 3 lata rozstalam sie z mezem , nie pracowalam bylam w domu z dziecmi maz tylko mial oplacony HO i teraz sie okazuje ze duz dodatkow mi sie nie nalezy bo nie pracowalam tu i nie mam statusu rezydenta czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagabanga
Jezeli maz pracowal, mial HO to ty automaycznie masz prawa rezydenta. Ktos cie oszukal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3005
Witam Wspaniałych Rodziców Jestem w Angli ok miesiąca mam złozony wniosek na NIN, chciała bym przywież swoja niepełnosprawną córke, żeby mogła tu uczestrzać do szkoły, niestety jest problem, jak mam wynająć mieszkanie? przez agencje czy prywatnie, czynsze sa bardzo drogie czy moge od razu starać sie o przyznanie zasiłku mieszkaniowego, czy musze jakiś czas czekać, pracuje ale wcale dużo nie zarabiam i ile moge pracować godzin jak bede z małą juz w angli?? prosze o kilka wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssdddaaaa
5 tygodni pracy i mozesz składac na housing benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slppaka
Witam Chcialabym wyjechac z córką do szkocji jest tam moj chlopak ktory juz pracuje ponad 7 lat, córka nie jest jego dzieckiem więc chcialabym sie dowiedzieć jak wyglada dofinansowanie na dziecko i co trzeba zlozyć oraz ile pracować żeby takie dofinansowanie otrzymać oraz zalatwianie przedszkola dla dziecka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam z dzieckiem w angli jako osoba bezdomna i bez prawa do zasiłku co mam zrobic gdzie mam sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić? spakować się! gdzie się udać? do swojej ukochanej ojczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do councilu musisz isc po emergency accomodation , a potem skladasz wniosek o chate dla siebie i dziecka.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domel1984
Hej. Mam do was pytanie. Ja zarabiam tak ponad 20tys.rocznie a moja kobieta nie pracuje I mamy 8 miesieczna coreczke I tylko jeden benefit na malutka 20.70 tygodniowo czy jeszcze o cos mozemy sie starac? ⚂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie - o dodatkowa prace dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×