Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZYSZLA MAMA...

WYBOR WOZKA-PROSZE DORADZCIE MI!!

Polecane posty

Gość do użytkowniczek
Witam was wszystkich. Jeszcze nie mam dzidziusia, ale podglądam strony z wózeczkami i jestem na bieżąco. NIedługo również po przeprowadzce zacznę starać się o maleństwo i też bedę wybierała wózeczek. Ja zdecydowałabym się na wózek do 1200 zł. Wybrałabym Implast driver 4xl, ale tylko dlatego, że są lekkie a ja mieszkam na 3 piętrze bez windy. Myślałabym o Deltimie Focusie i Roan Marita... To wszystko chyba...:0 Życzę owocnego wybierania i pozdrawiam. Acha dodam, że zależy mi na obszernej i wygodnej gondoli i spacerówce... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppupppp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba5rdzo podoba mi się wózek do którego nade mnę jest podany link. Tylko zastanawiam się gdzie w moim mieście można by taki kupić:( Zazwyczaj jak wchodzę do sklepu z wózkami i podaję nazwę wózka to patrzą na mnie jak na kosmitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
niezdecydowana mamo a nie chcesz zamawiac przez net? ja własnie tak zrobie-duzy wybor kolorow i w ogole a podałam tego linka bo chciałam zeby jeszcze ktos odpowiedział ale mysle ze za ta cena wozek jest ok a ja nie chce przepłacac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
czy któraś z was korzysta z wózka firmy TAKO Strasznie mi sie podobają ale nie wiem jakie są w uzytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym zamawiać przez net z kilku powodów: Kompletnie nie znam się na tym, nie mam o tym zielonego pojęcia, a w sprawach allegro jestem zupełnie zielona, no chyba, że znalazłabym kogoś kto by go dla mnie zamówił. Po drugie Allegro jest ryzykowne nigdy nie wiadomo czy produkt dotrze, a nawet jak dotrze czy jego stan będzie taki sam jak na rysunku. A i mam jeszcze pytanie wózek, którym jestem zainteresowana jest tylko głęboki, czy da się go przerobić na sportówkę?? Tako ma niesamowity wybór kolorów: http://allegro.pl/item104301531_forbaby_tako_julia_wozki_na_pasach_piekne_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zamowilam breakera,ogladalam go chyba z 10razyjezdzilam po sklepie,skladalam rozkladala,pakowalam do auta i sie zdecydowalam,mimo swojej wagi jezdzi sie nm wygodnie jak sie sprawdzi w praktyce zobaczymy.mysle ze z allegro mozesz smialo zamowic,albo z jakiegos sklepu internetowego,wazne zebys zamowila tam gdzie otrzymasz fakture i gwarancje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zamowilam breakera,ogladalam go chyba z 10razyjezdzilam po sklepie,skladalam rozkladala,pakowalam do auta i sie zdecydowalam,mimo swojej wagi jezdzi sie nm wygodnie jak sie sprawdzi w praktyce zobaczymy.mysle ze z allegro mozesz smialo zamowic,albo z jakiegos sklepu internetowego,wazne zebys zamowila tam gdzie otrzymasz fakture i gwarancje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zamowilam breakera,ogladalam go chyba z 10razyjezdzilam po sklepie,skladalam rozkladala,pakowalam do auta i sie zdecydowalam,mimo swojej wagi jezdzi sie nm wygodnie jak sie sprawdzi w praktyce zobaczymy.mysle ze z allegro mozesz smialo zamowic,albo z jakiegos sklepu internetowego,wazne zebys zamowila tam gdzie otrzymasz fakture i gwarancje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
wydaje mi sie ze tako jest fajny i stosunkowo niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.kowmet.pl kliknijcie w oferte ,wiem ze zamawiajac u producena np ten flower colection kosztuje 600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
Dziewczyny, mnie też ogromnie podobał się ten wózek - travel lux i do tego waga !!! byłam wczoraj w sklepie i jak zobaczyłam go na żywca to szczena mi opadła - ten wózek jest ogromnie lichy i nie wygląda tak fajnie jak w necie !!!! Nie kupujcie go bez pooglądania :( Byłam zdecydowana na tako natalię ale waga wózka mnie odstraszyła ( 3 piętro bez windy). Na dzień dzisiejszy wybieram traxx marlina 3 lub jaguara, na allegro w zestawach z gondolką chodzą za 1200 zł. Waga - 11 lub 13 kg. A to dla mnie b. ważne. Mam już serdecznie dosyć wybierania wózka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
ja juz tez mam dosc i chyba przy breakerze zostane podobał mi sie jeszcze polak orion le negatywne opinie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Mutsy
Najfajniejszy jest Mutsy - cztero - i trójkołowy rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
trojkołowe to jak taczki albo trumienka wygladaja-wg mnie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
teutonia, a polskie wozki sa tragicznie i wygladaja beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
jak bym miala wiecej kasy to mutsy ale kazdy kupuje na co go stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
nie, chyba nie doczytałam :). Chodziło mi o travel lux firmy arti, sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 dziewczynek
Moja starsza cóka ma 7 lat, młodsza 5 miesięcy. Przy 1szym dziecku miałam typowy wózek głęboki, ze zdejmowaną gondolą i zakładaną pozniej spacerówką - wózek dobry, byłam zadowolona ale dzisiaj bym takiego nie kupiła. KOrzystałam z niego 11 mcy - do momentu jak córka zaczeła chodzić. Potem absolutnie nie chciala jezdzic w wózku. Jakie to szczescie ze nie wydałam na niego zbyt dużo ;) Teraz ptrzy drugim dziecku kupiliśmy wózek spacerowo-głeboki czyli nic innego jak spacerówka z wkładem dla noworodka. Ten wkładzik to wg mnie super rozwiązanie - nie trzeba było z maleńkim dzisiusiem na rękach latać po schodach - pakowałam małą w "torbę" i znosiłam w tym na dół, (mieszkam na 4 pietrze) - to samo z powrotem, tym bardziej ze mała czesto wracała ze spaceru na śpiąco i szkoda by mi nyło ją budzic tylk opo to zeby zaniesc ją do domu:) Teraz od 2 mcy z wkładu dla noworodka nie korzystamy bo córka się w niego nie mieści. Wózek ładny, estetyczny, z koszem na zakupy, wkładem dla noworodka, folia p/deszczową, przekładaną rączką, zdejmowaną tapicerką, dodatkową torbą na rączkę. Cena 450 pln w hurtowni. Powiem szczerze że nie kupiłabym wózka za 1000 czy 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
a co to za wózek ?! Hmm... pojęcie ładny jest pojęciem względnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zdjęcie nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan rzeczy. Ale myślę, że jak ktoś sprowadza towar z zagranicy, potem go sprzedaje na allegro to wózrek rzeczywiście może wyglądać tak jak na zdjęciu. Ja po prostu jestem pod wielkim wrażeniem zaprezentowanych wyżej wózków, a nawet nie mam jak sprawdzić jak wyglądają w rzeczywistości, bo nie ma u mnie firmowych sklepów tej właśnie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
Niezdecydowana mamo - ale wózek, o którym piszesz Trendy lux jest wózkiem polskim, więc chyba nie byłoby problemu ze znalezieniem go w sklepach. Ja już jestem na 99% zdecydowana na traxx marlin 3 i chociaż nie lubię tych trójkołowców to jednak ich waga jest o 3 kg mniejsza od cztero. Najbardziej jest zadowolony mój mąż, bo on chciał kupić taki wózek, ale ja od razu wykluczyłam trzy koła - wygląda to trochę jak wózek dla chorych ludzi:( No i wczoraj się pokłóciliśmy o Teutonię - jak ją zobaczył to zaraz zmiana wózka. Absolutnie się nie zgodziłam, jak dla mnie taka kasa za wózek dla dziecka to przesada. Wolę za to kupić leżaczek-bujaczek i inne bajery. A szpanować przed sąsiadkami - nie mam takiej potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
niezdecydowana mamo-plusem zamowien na allegro jest to ze czesto kupujesz bezposrednio od producenta bez marzy sklepowej wiec wychodzi taniej-jest wiekszy wybor kolorow i w ogole mozesz napisac skad jestes?ja z podkarpacia i u mnie w miescie tez 2 sklepy na krzyz i do tego fatalna obsługa-bylismy poogladac na zywo to tylko nerwy zjadłam przy tej wyprawie a w wozkach za 600-700 nie ma az takiej roznicy a ja nie wydam ponad 1000 naa wozek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIECIE CO
Z TYMI WOZKAMI TO JEST NAPRAWDE DUZO ZAMIESZANIA,BARDZO DLUGO NIE MOGLAM ZDECYDOWAC SIE NA KONKRETNY MODEL,OSTATECZNIE WYBIERALAM Z DWOCH-I JAK JUZ ZAMOWILAM WOZEK TO TERAZ MNIE MECZY CZY OBY NAPEWNO CHCE TAKI KOLOR.NIE MIALA BABA PROBLEMU....:)CZY WY TEZ TAK MACIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Bydgoszczy. W sumie to przekonałaś mnie i zamówię wózek na allegro, na razie się waham, ale mam kilka typów. Z wyborem koloru też mam problem, wiem, że to będzie dziewczynka dlatego może coś z odcieniem różu, dla chłopca wzięłabym coś niebieskiego. Od wczoraj siedzę na allegro i dosłownie jestem w szoku, są tam tak piękne rzeczy, których w sklepie nigdy nie widziałam. Znalazłam piękną, w miarę tanią pościel i ciekawe ubranka. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana mamo...
ja zamowilam tez wozek dziewczynkowy :)z odcieniami rozu,i za cholere nie moglam sie zdecydowac jaki odcien wole,zamowlam ciemniejszy,a dzis siedze i wzdycham nad jasniejszym,mam nadzieje ze moje zachowanie to przez ciaze.w sumie to boje sie ze zamiast dziewczynki moze pojawic sie chlopak,mimo ze mialam ju 3razy potwierdzane przez roznych lekarzy ze to dziewczynka,ale wole dmuchac na zimno bo pomylkisie zdarzaja-wiec dogadalam sie z babka ze w rzazie niespodzianki bede mogla wymienic na inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
łózeczko tez wybrałąm na allegro mozecie napisac na kiedy potrzebujecie wozek?ja na lipiec-sierpien-wiec jeszcze mam chwile na zastanowienie-ale juz nie chciałabym mieszac i poki co zostaje przy breakerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×