Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZYSZLA MAMA...

WYBOR WOZKA-PROSZE DORADZCIE MI!!

Polecane posty

Gość celebre 23
do bebiko/ masz racje ze teutonia jest droga ale za to wozek jest super, ma wszystko to czego wozek wielofunkcyjny powinien miec i stabilne grube pompowane kola,my mieszkamy w niemczech i przyjechalismy w styczniu do polski, tragedia, caluje sie po rekach ze mialam ten wozek na naszych polskich chodnikach nieodsniezonych, gdyby nie te masywne i duze kola to musielibysmy chyba w domu siedziec ciagle, naewt moj tato powiedzial ze super sie prowadzi na wertepach, a potem masz spacerowke z tego wozka, ale decyzja nalezy do ciebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważam za i przeciw
A co myślicie o czymś takim: http://www.tanimarket.pl/go/_info/?id=496 Waży tylko 15 kg. Ale to spacerówka. Właśnie jeśli dziecko urodziło się wiosną/ latem można zamiast wózka głębokiego kupić powyższą spacerówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a dlaczego
ja mam termin na koniec czerwca, po wielu dylematach pozostalam przy breakerze,testowalam go w sklepie,wkladalismy do bagaznika(wczesniej juz zreszta o tym pisalam)i poqwiem ze dla mnie jest ok,przetestowalam juz tyle wozkow i postanowilam zostac przy tym,tylko nie wiem czy dobry kolor wybralam,i mysle czy jeszcze nie zmienic...ale chyba pierwsza mysl najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
ja ma termin na sierpień. Znalazłam nowy, ciekawy wózek, buhahahha - BUGGYBOB firmy Implast (to niby ta dobra, polska firma), z nosidłem i fotelikiem, trójkołowy, waga 14,5 (duuużo) na allegro za 800,00 zł !!!!!!!!!! A w sklepach za 1400,00!!!:P. Ja też wiele rzeczy kupuję na allegro, ostatnio kupilam tam pościel i wypełnienie, naprawdę się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
Ja kupiłam wózek firmy TAKO. Zobacz sobie na necie go. Jest wygodny i wielofunkcyjny. Jedyna wada to ciężkość, ale ja mieszkam w domku wiec to mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>do a dlaczego Ładny kolor wybrałaś. Ten wózek to spacerówka, kupujesz prócz niego jeszcze głęboki, czy zostajesz przy tym?? Ja mam termin na koniec lipca, więc mam jeszcze trochę czasu:) Wg mnie wózki Tako sa genialne i ta niesamowita kolorystyka jedyny problem polega na tym, że rzeczywiście sa cięzkie i potwierdziło mi to wiele osób. Ja też mieszkam w domu jednorodzinnym, ale nie chciałabym przesadnie ciężkiego wózka ponieważ lubię chodzić na spacery a pchanie takiego \"traktora\" byłoby dosyć czasochłoonne, jeszcze by mi się bicepsy wykształciły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
niezdecydowana mamo to jest wozek z gondola -wielofunkcyjny-pozniej przerabia sie na specerowke-ale własnie tu jest problem bo sa podobno trudne do prowadzenia i niewygodne i wiekszosc mam kupuje pozniej lzejszy wozek-ale to jak dziecko ma jakies 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Dawidka
Witam, a ja mam wóżek Graco Quatro i jestem z niego bardzo zadowolona. To spacerówka, która dzięki przekładanej budce może służyć za wózek głęboki dla malutkiego dziecka. Dla mnie podstawa to skrętne koła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wózek TAKO, model NATALIA, materiał EXCLUSIVE. Cena wacha się od 700 zł do ok. 820 zł (w zależności gdzie zostanie zakupiony). Oczywiście jest to wózek wielofunkcyjny i ma wszystkie wygody i dla dzidzi i dla mamy :) Tu możesz go kupić na allegro, piękne są prawda? :) http://aukcje.o2.pl/search.php?string=Tako+natalia+exclusive&category=11844&description=1&country=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaamamma
A ja mam Roan Marita i jestem bardzo zadowolona z niegoa:) synuś też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a driver
czy ktoras ma taki wozek??jak sie sprawuje w praktyce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaaaaaaaa
ja mam dylemat tylko z tym czy kupic wozek na paskach czy lepiej na sprezynach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaaaaaaa
sliczny,mnie niestety nie stac na takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMAAAA
TEN PIERWSZY BYKBY NAWET FAJNY,ALE TA RACZKA MI SIE NIE PODOBA JAK W ROWERACH GORSKICH... A DRUGI LINK SIE NIE OTWIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek...//
z drugiego linka trzeba wykasować to co jest w nawiasia na końcu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
super te wozki-ale trzeba miec sporo kasy albo planowac przedszkole-wtedy sie opłaci kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja jestem mamą 2 dziewczynek i wózek ma jedna po drugiej . Kupiliśmy wóżek firmy ELMAR - cena przystępna bo ok 600 zł// to pewnie zależy też gdzie//. Nie mogłam nigdzie znaleźć w necie zdjecia zeby pokazać ale znalazłam podobny tylko innej firmy http://www.allegro.pl/item106161717_wozek_gleboko_spacerowy_adbor_max_parasolka_.html od 4 lat wózek nie zawiódł mnie . ma super duży kosz na zakupy, lekko sie go prowadzi Dziecko może jechać tak ,że widzi mnie bądź ogląda sobie wszystko dookoła , dzięki przekładanej rączce. Jestm zadowolona , mała ma dużo miejsca i swobodę ruchów . Szeli uniemożliwiają wypadnięciu dziecka z wózka.. tak wiec ja polecam wózek firmy ELMAR :) 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
nikt mi nie odpowiedzial wiec pytam jeszcze raz -wozek na paskach czy na amortyzatorach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
wozek zdecydowanie na paskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaa
ale dlaczego na paskach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek deltim fokus. Wózek jest na amortyzatorach ( są 3 stopnie ustawienia). Jestem zadowolona z tego wózka. Trochę ciężki, ale lżejszy od niektórych wózków o których mówiliście. Nie żałuje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylka
Ja mam wózek z firmy emjot model 4baby. Zapłaciłam 790 zł za głęboki ze spacerówką. Jest super! Na amortyzatorach, trochę ciężki to fakt ale dobrze się go prowadzi i mieści się w bagażniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gondolę i spacerówkę. W styczniu dałam 908 złotych. Można dokupić fotelik samochodowy, który można zakładać na stelaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×