Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZYSZLA MAMA...

WYBOR WOZKA-PROSZE DORADZCIE MI!!

Polecane posty

Gość kasiek...//
ponawiam pytanie o haucka merlina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowalam sie na voltara-4 ,firmy implast,ma same zalety,jest lekki,latwo sie sklada,raczka przekladana,dodatkowa budka no same zalety super www.implast.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaker2
ja sie własnie zdecydowałam na breakera i o dziwo-w sklepie jest taniej niz na necie!!!!! a myslałam ze na necie to cena od producenta etc nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ma byc na paskach
?? ja wybralam implast volant3 jest na amortyzatorach, co wydaje mi sie lepszym pomyslem na nasze wyboje na chodnikach i eskapady po wertepach (ja bede miala ich sporo), a do tego amortyzatory sa dosyc miekkie, co daje mozliwosc pobujania dziecka w razie czego implast jest dobra firma, ceniona u nas i na zachodzie a volanty maja mnostwo udogodnien w porownaniu z poprzednimi driverami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonya
Mam pytanie do Eweli. Jestem zdecydowana na Deltim Fokus, ale nie wiem gdzie mogę się dowiedzieć o sklepach tej marki. Tzn. jest jakiś sklep firmowy gdzie znajdują się te wózki?? Bo do zakupu przez net nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o wózkach www.dymex.com.pl chodzi mi konkretnie o model dukat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w lutym tego roku deltima fokusa-kolor jasny ecru , w srodku bielutki,sliczny,,,niestety moja corka po 2 mcach sie zbuntowala nie cciala jezdzic w gondoli,,:O, toleruje tylko opcje \" fotelik na stelaz\" , spacerowka lezy w foli nie uzywana , gondola byla na spacerze z 20 razy, ale wozek super 1 nie znajduje zadnego ale !ma wszystko czego trzeba , latwe rozkladanie , lekki, wygodny, ladna sylwetka http://calineczka.pl/sklep/index.php?cPath=63_46_70 mojego koloru nie ma tu,i teraz tak____ kupilam quinny buzz-spacerowke -ktora moze byc wykorzystana od urodzenia http://www.allegro.pl/item105279412_nowa_kolekcja_2006_wozek_quinny_buzz_wys_0_zl.html a ten musze sprzedac, ciesze sie ze nie kupilam od razu jakiegos sdrogiego wozka z gondola za ponad 2 tys bo same widzicie po 2 mcach musialabym szukac kupca , a buzz do tanich nie nalezy ale przynajmniej dziecko pojezdzi ok 2 lat a do focusica mam sentyment super wozek,i teraz pewnie sprzedam go za bezcen, oby tylko w domu nie zalegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
uuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
Monia czemu kupiłaś nową spacerówkę, a nie używałaś wersji spacerowej Deltim Fokus?? Ja też zastanawam się nad tym wózkiem, ale nie wiem jak sprawdza się po przerobieniu na spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bo szczerze---spacerowka mi sie nie podoba , jest taka plaska niewymiarowa , ale na pewno wygodna , mi chodzi tylko o wyglad, do tego wozka nie ma sie co przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze chcesz moj woziorek kupic :D spacerowka jeszcze w folii zawinieta , gondolka-nowka blaszka , wozek na gwarancji ! ;)troche szkoda mi wstawiac w komis, i ponad 100 zl dawac prowizji a na dawanie ogloszen ie mam czasu a musze sie go pozbyc bo teraz mam quinny , focusa i jeszcze taki na pasach do bujania w domku,,istne wariatkowo! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako city voyager
ma ktoś taki wózek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia25, a za ile chcialabys sprzedac tego Focusa? Ten wozek mi sie podoba i tak sie nad nim zastanawiam. Moze moglabym napisac na Twojego emaila, jesli Ci to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny wybór
Kilka osób na forum już zachwalało wózek Deltim Voyager: http://www.deltim.com.pl/voyager005.htm Ja na razie zastanawiam się pomiędzy wózkami Deltim Fokus, Tako City Voyager i Deltim Voyager.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
W końcu zakupiliśmy spacerówkę trójkołową Knorr Sport :), hi,hi. Jest very chłopaczkowa a my będziemy mieć chłopaczka więc to głównie zadecydowało. Znajomi poradzili, żeby nie kupować gondolki, bo dziecko szybko wyrośnie, wystarczy usztywniane nosidełko. Uwaga !!!! Dla wszyskich fanatyczek traxx merlina 3 !!!! Na niemieckiej stronie plusa www.plus.de jest ten piękny wózeczek w promocji za 149,00 Euro! pozdrawiam wszystkie niezdecydowane mamusie, dzięki Bogu ten problem mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaker2
ring max ABDOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patialfa
X-LANDER I MUTSY Obecnie mamy x-lander. W przyszlym tygodniu kupujemy Mutsy ze skretną osia. X-lander sprawowal sie swietnie. Jest dos leki i zwrotny. Amortyzatory nie nawolaja. Do tej pory Niunia jezdzila w gondoli. Sprzedaje tylko dla tego ze poprostu spodobal mi sie wozek mutsy. Teraz potrzebuje tylko spacerowki wiec komplet sprzedaje. Dodam ze do obu wozkow mozna wpiac fotelik samochodowy Maxi-cosi. Za wozio chce koło 1.000zl Moze ktoras z was sie zdecyduje. Za komplet pól roku temu zaplaciłam prawie 2tys.zl. http://www.allegro.pl/item109410424_x_lander_super_terenowka_dla_twojego_malenstwa_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jesli interesuje mnie Implast i chce miec w jednym spacerowke i gleboki(na 3 kolach)to ktory typ powinnam wybrac?:) i orientujecie sie jaka mniej wiecej tego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór wózka to nie lada problem. Sama nie wiedziałam co wybrać. Tak więc kupiliśmy Graco Quattro Deluxe Tour. Fajne są skrętne koła i nic poza tym-no i termometr. Amortyzacja jest beznadziejna - po prostu jej nie ma. To jest wózek typowo do hipermarketów. To nosidło dla niemowlaków słóżyło mi przez 1,5 miesiaca bo jest tak wąskie że nie da rady położyć rączek koło główki - a moje dziecko tak śpi. Dostałam od koleżanki taki wózek. http://www.wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=629&d4=1416&id=1417&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=nKBMpdOe&k=0&dd=2&pp=1 dziewczyny jest super. Tani i wygodny. dobrze amortyzowany. Moje dziecko ma 3 i pół m-ca. Myślę że jeszcze trochę to kupię parasolkę więc nie ma co wydawać tyle kasy jak np na graco. Zwróćcie uwagę na wagę wózka. Ja mieszkam na 2 piętrze i zniesienie wózka ok 12 - 15 kg z dzieckiem w środku (moje 6 kg) to nie lada wysiłek. Udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi mi
ja mam baby lux-a adbora-troche ciezki ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loogool
ja miałam tako i to porażka, ciężki i do samochodu ledwo się meiścił, teraz mam fokusa i jest super jak za tą cene, aktualnie do sprzedania bo wyjeżdżamy z kraju- ktoś chętny?? Mam jeszcze kilka innych rzeczy dla dziecka. Do wózka mogędać gratis jako albo przesyłki, albo maty edukacyjnej. gg 3058175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×