Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stracona

Czy jest jakiś schemat ?

Polecane posty

Gość stracona

Jak myślicie po jakim czasie mija zauroczenie?. Czy jest możliwe, ze jeśli znajomość zaczela sie nagle i intensywnie przetrwa dlugie lata ? Chłopak mnie zostawil, bo poznal inną i parwie natychmiast zdecydowal sie powazny z nia zwiazek, a mnie podobno kochal ponad zycie. Nie licze na to, ze wróci, bo ja tego nie chce, ale strasznie mnie boli sam fakt, ze on jest taki pewny tego, ze beda juz do konca zycia razem, tak utwierdzal mnie w tym przekonaniu. Poniewaz mamy kontakt od czasu do czasu sms-owy, to pisze mi taki bardzo pewny siebie i szczesliwy, co sie u niego dzieje, a ja umieram po kazdym takim sms-ie. Zabronilam mu pisac, ale co z tego, jesli swiadomość jego pewności, smialosci i szczescia we mnie pozostala i nie pozwala mi spokojnie o nim zapomniec. Pomóżcie mi to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracona, ciezko mi powiedziec czy to schemat czy tez nie... osobiscie uwazam, ze kazdy dostaje \'za swoje\' kiedy opuszcza kogos bliskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
dziekuje, tez mam takie wrazenie, ale zycie pokazuje inaczej, tak trudno mi to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade, uszy do gory. tez przez to przechodzilam... wiem ze lepiej sie mowi/pisze ale tak jest, ponoc sprawiedliwosci nie ma, ale w tym wypadku... chyba jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
do ostatniej chwili wyznalal mi uczucie, ale ja sie teraz zastanawiam jak mozna bylo to uczucie tak szybko przelac na kogos innego. Wiem, ze napewno mnie kochal wczesniej, bo swoja milosc pokazywal czynami. Ja nigdy nie czulam tej pewnosci, która on teraz czuje, dostarcza mi tym dodatkowego bólu. Niech czuje, co czuje , ale po co on mnie o tym informuje ?/ po co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, tego nie wiem, po co Cie informuje. zachowanie zalosne bo Cie dotyka... daj sobie czas i zapomnij. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
dziekuje nauzykaa, milej nocki dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) jak chcesz pogadac \'bardziej\' to odezwij sie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatataaaa
stracona - śmiej się z tego. baaardzo głośno. :D:D:D (nie uda im się - mam nosa do takich rzeczy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
chcialabym zeby zycie mu pokazalo, jakie potrafi byc przewrotne, zeby nie byl taki pewny siebie. Wiem, ze mysle msciwie, ale takie mam w sobie teraz uczucia, gdyby mi nie mowil o tym, nie utwierdzal w przekonaniu, kiedy ja nadal go kocham, to moze nigdy bym tak nie pomyslala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę tak-twój były zakocha się jeszcze \"na poważnie \" conajmniej z 5 razy...tak mają takie typy. A prawdziwe uczucie naprawdę potrafi trwać wiecznie:) I każda z nas na nie zasługuje,wierzyć nam pozostaje że każdej się przytrafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
Asega - facet 30-letni tez :)? ale moze i w tym racja, bo skad taka egzaltacja, ja pamietam, ze nasze uczucie rodzilo sie dlugo, od znajmosci, poprzez przyjaźń i milosc. On walczyl o mnie, nie dalam mu siebie na tacy, a tutaj tydzień czasu (moze milosc od pierwszego wejrzenia ?) i takie plany. A sam chłopak jest spokojny i taki ułozony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
Abox jak masz na imie :)? No nawet jesli takie sa fakty, to czy ja go prosze zeby wrocil? - nie, próbuje sie z tym pogodzic, ale to nie jest takie łatwe, on dodatkowo mi tego nie ulatwia. Jesli jest taki szczeslkiwy jak mowisz, to dlaczego nie skupi calej uwagi na tej dziewczynie, tylko mnie o tym informuje? I powiedz czy nie jest mimo wszystko głupotą mowienie w taki sposob, wiedzac jakie zycie jest i ze wszystko sie moze zdazyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, 30 letni facet to nie do końca facet w pełni dojrzały;) Poza tym moze tu bardziej chodzi o jakiś pęd do udawadniania sobie ze zawsze go stać na kogoś nowego i lepszego...tylko że to nowe rzadko bywa lepsze. Mój 36 letni kuzyn(baardzo spokojny,kiedyś mial byc księdzem) zostawil swoja długoletnią narzeczoną bo sie zakochał na zabój. Cóż , po pół roku okazało się że sie pomylił.Ale wracać juz nie było do kogo.(chyba że faktycznie do zakonu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
Kochani odpowiedzcie mi, ale ja juz musze isc konczyc, bo jutro do pracy. Dziekuje za rozmowe czesc dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością to bardzo boli kiedy były facet pisze jaki to on nie jest happy i w ogóle. Przeżywałam cos podobnego i: zmieniłam numer telefonu, przestałam kompletnie się odzywać. On oczywiście był nadal szczęsliwy ze swoją kobietką ale kilka miesiecy pozniej zerwała z nim bo zrobił to samo jej co mnie. Teraz on cierpi, chce wrócić do mnie a ja pokazuje mu jaka ja jestem teraz szczęsliwa. Musisz sie zdystansowac i odsunąć sie od niego. Inaczej oszalejesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
Asega, no wlasnie o tym mówie, ze zycie jest nieprzewidywalne. A on rani mnie tymi slowami, a ja głupia w nie wierze i wpedzam sie w poczucie winy, ze przy mnie takiej pewnosci nie mial, wiec chyba nie bylam dość dobra. Jeszcze raz dziekuje za rozmowe i dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona
Abox - chcialabym miec takiego tatusia :) Your_bird - po dzisiejszym sms-ie zabronilam mu pisac na komorke, pozmienialm komunikatory, ale nie powiem, zeby mi to pomogło. Czas pokaze, jesli przezyje ... Nie pisalam, ale on zostawil mnie w okresie kiedy leczylam sie na depresje, teraz sie poglebila ehhh takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×