Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keine wesele

Wesele to obciach i wiocha

Polecane posty

Gość do ha ha ja planuje....
ale kilka zdjęć sobie zróbcie nawet żeby potem dzieciaczkom pokazać...:-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miueć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co za mąż
wychodzić i rodzinę zakładać :-) a dziecki potrzebne są :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheer
trzeba przyznac-polskie wesele to zwykle wiocha-jaki sens wydac kase(nawet ja sie ma) na to zeby dac sie nachlac ludziom ktorych w duzej mierze nawet sie dobrze nie zna, znajomym rodzicow, cioci , babci, znajonych znajomych...bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
to smutne-a powiedz mi co Ci przeszkadza że ktoś robi inne wesele niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miueć dzieci
a po to mąż zeby była rodzina a dzieci po to zeby zepsuły relacje mąż-żona i nie czarujmy sie co do tematu - w Polsce są wieśniaki i jesli ktos pisze ze jego rodzina jest taka super i bez alkoholu się pobawi to mnie to śmieszy jak nie wiem - chyba ze jego rodzina to sami naukowcy i profesorwie tacy ę ą a tacy i tak si e nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miueć dzieci
a po to mąż zeby była rodzina a dzieci po to zeby zepsuły relacje mąż-żona i nie czarujmy sie co do tematu - w Polsce są wieśniaki i jesli ktos pisze ze jego rodzina jest taka super i bez alkoholu się pobawi to mnie to śmieszy jak nie wiem - chyba ze jego rodzina to sami naukowcy i profesorwie tacy ę ą a tacy i tak si e nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na \"weselu\" będzie około 20-25 osób. Zwykły obiad w restauracji, tylko, że elgancki, nie jakas zupa, drugie danie i do widzenia. Nie zamierzam potem spłacać kredytów za wesele. A swoją drogą, to sama tez nie przepadam za weselami, gdzie setka gości tańczy przy orkiestrze i pije wódkę na umór. Niestty, w wielu polskich domach jest jeszcze taka tradycja, że bez wódki ani rusz. U mnie wódka będzie, ale tyle, żeby każdy wypił sobie 1-2 kieliszki i dosyć. Zresztą znam swoją rodzinę i wiem, że nikt nie ma tu zwyczaju padać pijany pod stół. Część rodziny jest wykształcona i zamozna, częśc raczej biedna, ale uczciwa i spokojna. Muzyki raczej nie będzie, chyba, że z magnetofonu, bo dla mnie jest to okazja, żeby ze wszystkimi pogadać, a nie się przekrzykiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w w w
w mieście zmądrzeli i juz nie wiochizują się na wsi to muszą bo rodzice pojebani przed więsiakami się chcą pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
każdy robi jak chce - dla mnie schronisko to porażka a teneryfa to żadne cyco - co roku gdzieś się jezdzi na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnie kazdy chce miueć dzie
bo matka zaczyna się skupiać na dziecku - tylko na nim, nie dba o siebie, odmawia sobie kosztem jego różnych rzeczy, jest umęczona, nie chce sexu, jest szerokopochwa itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miueć dzieci
a ty jestes kobietą czy facetem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
to smutne- dla mnie to ty jesteś porażką. Nawet nie potrafisz napisać dlaczego inność Ci przeszadza. Poprostu ma być tak jak ty masz bo tak jest dobrze. Biedne te twoje dzieci będą- chyba że im za małego wpoisz brak indywidualności i samodzielnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ta idiotkę
chłop zmusza - ona nie ma nic do gadania - to widać - pełna dominacja męża nad suką i tyle. szkoda gadać - to wieśniara która słucha męża i rodziców a nie ma własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
do ej kobity - hehe czytać nie potrafimy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ta idiotkę
idź stąd wieśniaczko i nie wypowidaj się bo żal się robi że takie podnóżki chodzą po święcie - ave mężulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
nie wiem dlaczego używasz liczby mnogiej- ja potrafie nie wiem ja ty. I nadal nie wiem czemu cie smuci że ktoś robi wesele niż ty. Powiedz sama czy to nie jest ograniczenie-niech każdy robi co chce ale to porażka, a tamto to wiocha itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
******I nadal nie wiem czemu cie smuci że ktoś robi wesele inne* niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorkens
bo chłop stłucze jej pysk jak gdziekolwiek napsze co innego niżz kazał jej myślec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
do ej - czyli nie potrafisz czytać - pisałam jak dla mnie to porażka..... i że każdy robi jak chce... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
hehe widze że komuś żal tego że nie ma z kim zrobic imprezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mu ciebie
pojebie:-P małżeństwo to nie impreza suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
nie nierozumiesz- nadal nie wiem dalczego dla ciebie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mu ciebie
bo ona jest porażką to wszystko dla niej tez jest porażką - śmieciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
a dogaduszki a propos imprezy sobie daruj- ja nie potrzebuję robić tradycyjnego wesela by ze znajomymi dobrze się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą. Nie uczę mojego dziecka, że jest pepkiem swiata i że, świat ma się krecic wokół niego bo nie chcę zrobić z mojego dziecka egoisty.Dbam o siebie, nie chodzę w domu w powyciaganych dresach, tlustych wlosach i rozdeptanych kapciach.A na pewno nie odmawiam sobie kupna jakiś rzeczy koszrem kolejnego autaka czy kredek.Po urodzeniu dziecka bardzo szybko wrocilam do wagi z przed ciąży a nawet jestem szczuplejsza. Mam super teściów którzy zabieraja do siebie naszego synka co 2 weekend a my wtedy mamy dużo czasu dla siebie żeby np. gdzieś wyskoczyć.Kocham sex i nie wymiguję się od niego bolem glowy lub inną bzdurą. Zmeczona tez nie jestem bo dziecko chodzi do przedszkola wiec mam czas dla siebie. Do tego studiuje i robie dużo innych ciekawych rzeczy.Przykro mi ale nie jestem typową matką Polką.I moze dlatego, że nasze życie tak wlasnie wyglada nasze dziecko nie jest wrednym, rozkapryszonym bachorkiem z fochami a bardzo pogodnym 5 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajo to baba
i wszystko jasne inaczeh to wygląda z perspektywy męża która ma juz kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobity
Kajol--tak trzymać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×