Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keine wesele

Wesele to obciach i wiocha

Polecane posty

Gość gość
Ja opiszę jak wygląda ślub i wesele w kompletnych dziurach, zadupiach. 95% to śluby kościelne, co druga dziewczyna idzie do ślubu w ciąży. Wesela sponsoruja rodzice młodych. Obowiazkowo przyjazd do domu pani młodej i błogosławienstwo rodziców (osobiście dla mnie głupie, nie raz dziecko ma zły kontakt z ojcem lub matką, a przed kamerą młodzi klęczą przed nimi) ustrojone wiesniacko jakieś rudery i zamówiony elegancki samochod. Wesele na min 100 osób w tym jakieś sasiadki, ciotki, wujki raz w życiu widziane. Nie wspominając to całe disco polo i czasami jakieś głupie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję na weselach i to pisze ta wyżej to jedna wielka bzdura! aż kipi zazdrość samotnej dziuni z tej wypowiedzi! widać ,że wątek założyła osoba ,której samotność przerodziła się w żółć,znajdź sobie fajnego faceta a zmienisz zdanie o 180 stopni-znam takie przypadki na pęczki-taka mała zmiana "psychologiczna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom zatrudnionym przy weselach jakakolwiek próba rezygnacji z wesela zabiera chleb, stąd one będą namawiać na wesela. Z drugiej strony czasy się zmieniają, to co było kiedyś akceptowalne i powszechne, tak jak niewygolone pachy, dziś jest obciachem. Myślę, że z weselem będzie jak z tymi pachami, w końcu coraz więcej ludzi będzie uważało wesele za obciach, bo tylko w Polsce i Rosji wesela się jeszcze ostały. Na zachodzie wesel nikt już nie robi, a kiedyś były. Ot zmiany zmiany, zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam,ze wesela juz powoli zanikaja,nastaly trudne czasy I ludzie wola nie wyrzucac w bloto lekko 40 tysiecy ..a jesli kogos stac ,to niech robi,ja nikomu do portfela nie zagladam .Kazdy sam decyduje sie na to co I jak by chcial miec w tym dni,jedni chca hucznie ,inni skromnie takie jest prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak kogoś stać na wesele to niech robi ale dużo osób jest biednych mało zarabiają, a robią wielkie wesela żeby ich ludzie nie obgadali że ich nie stać. Osobiście mam kochanego faceta ale pogląd mi się nie zmienił i nie robiłabym weselicha bo mnie to nie kręci, nie lubię być w centrum uwagi, żeby wszyscy patrzyli na mnie. I może jestem skąpa ale wolę takie pieniądze włożyć w remont domu niż w wódkę i żarcie dla ciotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×